Oyun Anıları

Bende oynadim bi kac kez bfme. Hero yapmistim bi tane. Devasa bir orc tu.

bfme 2 de 1’e göre herolar baya zayıf canları hemen gidiveriyor ki öyle olmalı zaten bir adamla koca ordu yok etmek biraz abest kaçıyo .

Ben bfme 1 oynadım elfleri alıyodum 1tanede okcu hero yapıyodum legolasla ikisi götürüyodu işi :slight_smile:

Bende hep gondorla çift gandalf yapıp götürüyordum işi :smiley:

Bfme 1deki kadar değiller ama benim kulladnığım herolar lvleri 5 in üstüydü birde 3 tane can skilimizi vardı (Benim ki müttefiğiminki ve Dain’inki)

Ayrıca ciddi söylüyorum bak tüm heroları kullanabileceğimiz en son verimle kullandık. hero skilleri tam zamanında kullandık. Mesela boromir’in borusu çok yararlı oldu. Önce pp skillerinden güneş açsaydık dhargeli ordu eğilmezdi savaşmaay devam erderdi ama boru onları engelledi ve charge bitti. birde Theoden zahmetle arayıp buldum ve yokettim. Leadesrhipleride yok olunca yavaş yavaş temizledik.Yani bir abartma yok isteyen aynı şekilde deneyebilir

Biri bfme oyununu tam indirmek için link verirmi

Buradan bfme

Buradan da bfme 2’yi indirebilirsin

varsa tek link.

arkadaşlar foruma yeni kaydoldum crusader king 2 got u nasıl indireblirim link atarmısınız şimdiden teşekkür ediyorum

Buyur bfme 2

Online BFME 2’de Angmar’dan Witch-King, Isengard’dan Lurtz, Man ırkından Gandalf birçok defa hayatımı kurtarmıştır. Tabii kendilerini uygun ortamda kullanmak çok önemli.
Hatırlıyorum da bir keresinde karşı taraf yüzüğü bulup Sauron yapmıştı. Sauron yanında bir orduyla surlarıma dayandığında ne son seviye Gandalf ne de Rohirrim etki edebildi. Sauron vurduğu yeri yıktı, ardından bir baktım ekranda kocaman bir “Defeat” yazısı…

Benim açımdan bfme2 de sauron çok fazla sorun olmuyor, iyi bir taktikle yokedilebilir hatta karşı takımda hiç good side yoksa daha kolay yokedilebilir. ama Galadriel için aynı şeyi söylemem. Çok hızlı geliyor yakıyor yıkıyor sonra kaçıyor. atlılar bile yakalayamıyor. Sauron’dan değilde Galadrielden çok çektim.

crusader king 2 got oyununu nasıl indirmek istiyorum baya kıyakmış link atarmısınız

Sanıyorumki istediğin bilgilere buradan ulaşabilirsin

sağol kardeş bakıyorum şimdi :slight_smile:

Medieval Total War Kingdoms’un britanya modunu oynarken İskoçya olmuştum.Hileyle tüm birliklerimi en üst düzeye getirdim.Durdurulamaz bir ordum olduğunu sanıyordum.Ada şehirlerine saldırırken Danimarka’nın başkenti hariç tüm şehirlerini ele geçirdim.Bu sırada William Wallace ortaya çıktı.Çok güçlü bir ordusu olduğu için onu gemiye bindirerek Danimarka’nın başkentini ele geçirmeye gönderdim.Kolayca şehri ele geçirebileceğimi sanırken inanılmaz bir olay oldu.William Wallace’ın tüm ordusu öldürüldü.Sinirlenip bir kaç bin askerle birlikte 4 lordumu şehri kuşatmaya gönderdim.Kesinlikle alırım diye düşünürken 4 lordun orduları öldürüldü…Tek bir kale için tam 6 tane lord kaybetmiştim.Kalenin kuşatmayla alınamayacağını anladığımda bir diplomat gönderip Danimarka’yı kendi egemenliğime aldım.Fakat sersem gibi tam 1.000.000 altını onlara,kendilerini düzenlesinler diye verdim.İsyan edip orada bulunan tek lorduma saldırdılar.Bu sefer savaşı ben yönettim ve savaşta kralı öldürdüm.Kralın ölümüyle güçsüzleşen krallığa 3 lord ve tam donanımlı 2 ordu gönderdim.Sonunda kaleyi ele geçirilmiş ve Danimarka krallığı yıkılmıştı…Sırf bir kale için o kadar lord kaybetmek ve William Wallace’un öldüğünü görmek üzücüydü.:)O günden sonra bu anıyı hiç unutamadım :slight_smile:

Medieval Total War 2 Kingdoms’un Britanya modunu oynarken İskoçya olmuştum.Hileyle tüm birimleri son seviyeye getirip durdurulamaz bir ordu yaptığımı düşündüm.İlk olarak Danimarka’ydı sanırım o krallığa saldırdım.Başkent hariç tüm kalelerini ele geçirdim.Bu sırada William Wallace ortaya çıktı.Çok güçlü bir ordusu olduğu için onu son kaleyi feth etmesi için gönderdim.Kolaylıkla kaleyi ele geçirebileceğimi sanırken birden inanılmaz bir olay oldu ve ordunun yarısından çoğu öldürülerek savaşı kaybettim.Sinirlenip 4 tane Lordu tam donanımlı ordularla kaleyi kuşatmaya gönderdim.4 Lordum binlerce orduyla kaleye saldırmasına rağmen yeniden savaşı kaybettim ve ordularımın çoğu öldürüldü…Kuşatma yapa yapa 6 Lordumu kaybettim.Sonunda kalenin böyle alınamayacağını anlayınca onları kendi egemenliğimi davet ettim ve kabul ettiler.Ama bir hata yapıp kendilerini toparlamaları için 1.000.000 altını onlara verdim.Hemen isyan ettiler.Kalelerinin yanında bıraktığım tam donanımlı orduya saldırdı.Bu sefer ben savaşı yönettim ve ilk hedefim kraldı.Kral ölünce moralleri bozulan ordu kaçtı.Daha sonra kaleyi kuşatmak için 2 tam donanımlı orduyu adaya çıkardım.1 kral ve binlerce orduyla kaleyi ele geçirmeyi başardım…Bir kale için 6 Lordu kaybetmek çok garip bir histi :slight_smile:

Aynı şey Rome Total’de başıma geldi. ilk oynadığım zamanlar acemilikte var. Neyse ordumun biri tamamen atlılardan oluşuyor. anadolu ovalarında şehirleri diğer ordumla alıyorum. atlı ordum ilede etrafta gezen ordulara falan saldırıyorum.(Hemen hemen tüm devletlerle savaştayım bu arada. dedim ya acemilik) küçük bir orduya rastgeldim. savaşmaya bile değmez diye otomatik savaş yaptım. kaybettim! Birdaha saldırdım gene kaybettim. Ne oldu falan diye kalan az sayıdaki atlıyla bu sefer savaşa bende girdim. karşıdaki ordu çok kalabalık değil anma tamamen ağır mızraklı. Bu muydu bu ordu diyerek girdim mızraklılara.

Sonuç: Generalimden daha fazla kayıp vererek hemen hemen tükenen ordumla çekildim

Ben hilesiz osmanlıyla dünyayı feth ettim. julii ayrı zevkliydi. roma hariç her yeri almıştım. empiredada amerikaya gelemedim bi tek. Britanyayı 7 defa yok ettim ama hep geri geliyor.

Hiç unutmak arkadaş roma’da ordu yapıyor sonra ben çakıtrmadan onun pcye giriyorum. İşte sağa sola savaş ilan ediyorum sonra o bi açıyor her taraftan herkes saldırıyor :smiley:

Yalnız Empire merak ediyorum. Total war serisinin en iyisi diyorlardı