Oyun Anıları

Demin lotr da troll ordusu yaptım hehe :smiley:

1 m, 2 mi? 2 ise birazcık phalax halleder hepsini :cool:

Değil. shogun 2 rome ve m2. ama rome 2 çıksın en iyisi o olur.

Yakın mesafede dalmıyorum ki. Half troller tutuyor, mağra trolleri taşlıyor :smiley: Troll kahraman var bide. O da dev çekiciyle dağıtıyor ortalığı :smiley:

Demin RoN’da ezici bir mağlubiyet aldım. Tam korelilere dalarken Türkler ve Nubyanlar bir olup bana daldı. Ne yapyımsa püskürtemedim. Türkler engliement’de çok güçlü ya

–Kuuuukkk— -Ses kayıt cihazı :D-

Kaptan’ın Seyir Defteri
Cumartesi sabahıydı…Kuzenim bize gelmişti üstelik yanında bir kaç tane video oyunuyla birlikte.Oyunu yüklerken kalbim yerinden fırlayacak gibiydi çünkü meşur oyun olan ancak benim oynama fırsatı bulamadığım call of duty’i yüklüyordum,ilk call of duty tecrübem olacaktı…Vs vs vs vs

Ancak ortada bir sorun vardı…mouse bozuktu! Ama bu oynamama engel değildi,laptop kullanıyordum ve touchpad ile oynamaya mecbur kaldım.Oyuna girdim,ilk alıştırma testi geçme gibi vs şeyleri geçtikden sonra…

—Mission 1—

Bu görevde gemiye operasyon düzenledik.

Hem tecrübesizlikden dolayı hem touchpad ile oynama zorluğu hemde 20-30 adamın ortasına bodozlama dalmanın sonucu daha ilk dakikadan ölüm ile tanışma fırsatını yakaladım.Yinede görevi bitirdim her ne kadar gemi batmak üzereyken kaçış anını 6-7 kere tekrar etmek zorunda kalmam dışında fazla sorunda yaşamadım.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
----Mission bilmem kaç—

Bu görevde alışveriş merkezini darma duman ettikden sonra ambulans’a binerken bana sıkmaları sonucu ufak bir şok yaşadım…
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Oyuna o kadar alışmıştım ki touchpad ile oynamam bile fazla sorun yaratmadı-alıştıkdan sonra- üstelik mouse olmamasına rağmen kısa sürede bitirdim oyunu… Son bölümde duygulandığımıda itiraf etmek istiyorum–resimler felan duygulanmıştım,birde oyunun bitmiş olması-- Bu oyunda daha çok anım vardı fakat yaklaşık 3 yıl geçti aradan hatırladıklarım bu kadar :smiley:

İyi forumlar .D

Zannedersem Call Of Duty 4’ü oynamışsın. 4 Modern Warfare 1 olarak geçiyor. Ben modern warfare 1 bitirdikten sonra mpdern Warfare 2 ye başladım. (Oda CAll of Duty 6 yada 7 gibi bişey) Neyse Modern Warfare 2’nin giriş bölümünde Soap Mctavish’in emrinde oynama k çok garip bir histi. 1. biz Soap’yık ama 2.de soap yüzbaşı olmuş falan çok değişik bir histi ama güzeldi

Okula baslamamdan bir gun once cod oynadigimi hatirliorum. Babam git uyu yarin okul var deyince daha baslamadan okula kufreden nadir cocuklardan biri oldum.

Nadir değilsin sıradansın :smiley:

Danimarka yok Britannia’da? Ayrıca Danimarka’nın başkenti de yok? :smiley:

nasıl yok? Ada kentleri var hayali bir krallıklamı savaştım? Belçikada olabilir hatırlamıyorum krallığın ismini

Belçika mı? O yılda :smiley: Norveç’ten bahsediyorsun sanırım. Başkent dediğinde sadece İskoçya’daki üsleri. Başkentleri Oslo’da :smiley:

Hee işte Norveç midir nedir.O Britanyalılarla iskoçlar arasında bir ada kalesi var ya oraya saldırıyordum orası başkent değilmiydi?Adamlar tamamen geliştirmiştiler.

Britannia’da İskandinavya olmadığı için evet başkent diyebiliriz.

Geçmiş olsun kardeşim. Yapay zeka seni fena kafalamış.

Yanlislikla alinti yaptim ya. Neyse:
Eddard Stark olarak guneye indim Kings Landingi aldim. Hersey iyi giderken Tywin oldurdu Nedi. Megersem Benjen de olmus Lyanna olarak devam ettim. Savasi kazanip Roberti oturttuk tahta. Bir cocuk yaptim Robertten sonra oldurdum kocami. Oglumu tahta gecirdik. Hallis Mollen ile matrilinear evlilik yaptim cocuklarimStark olsun diye. Sonra Lyanna ne serefsizmis dedim kapattim oyunu.

Iyyyy yılaaaaaannn…

Ben de yarın için bir şeyler yazayım bari.Targaryen olarak başladığım oyunda Renan VII. Targaryen’i oynuyordum sonra bana isyan çıkaran yeğenime yolladığı mektupla elim kaydığı için yanlış şıkka tıkladım ve krallığı kaybettim ama yeni oyunumun hikayesini atarım :smiley:

cross posting olacak ama yardım lazım
crusader kings 2 yi yüklediğim bilgisayarda internet yok bu yüzden başka bilgisayardan önce 1.06 yı indirip üzerine yükledim sonrada modu.
ama oyunu açamıyorum launcherda select mod aktif değil ve normal oyun bile açılmıyor.Versiyonu kaldırdığımda(oyunu değil sadece versiyonu) her şey normale dönüyor.Sorun nerede? ilaç mı gerekiyo varsa link atar mısınız?

crusader kings 2 game of thrones mod

Ned ile Robert’in isyanından başladık . Lannister hediyeler verdim ki savaşa girmesinler yada bize katılsınlar diye . Neyse efenim kuzeydeki 24 k lık ordumu 18 ve 6k lık ordulara böldüm büyük ordunun başında ben varım küçükte roose . İsyanı kılay kazanacağımızı düşünüyordum taki greyjoylar targaryenlere katılana dek. isyan bu nedenle çok uzadı. Vadi ordusu ilk başta iyi gidiyordu ama tuzağa düştü tyrellere yem oldu. Bunu üzerine ben tyrellere saldırdım ve Maceyi öldürdüm. fakat greyjoyların saldırıalrı biiz çok yıpratıyordu. dağılan tyreller ile birleşen dornelular bizi yendi iyice küçülmüştük benim toplamda 9 k adamım kalmıştı robert 5k vadinin ise hiç askeri yoktu ortalarda tam bütün umutların tükendiği anda lannisterle bize katıldı 30 k laık hiç savaşmmaış taze askerleriyle demir tahın ordusunu süpürdü bizde etraftaki küçük birlikleri temizledik isyanı başaruyla kazandık. ben master at arms oldum tywinde kral eli oldu. Neyse efenim bundna sonra tam 20 sene boyunca savaşmadık sürekli güç topladım stratejik evlililer ile bağlar kurdum. herşey hazırdı aradan geçen 20 seneden sonra meyve hazırdı bi kıvılcım lazımdı ve o kıvılcım geldi . karım Catelyn 6 cocuk doğurduktan sonra öldü bende vadinin varisi ile evlendim vadi müttefikimdi artık bende aradığım kıvılcımı bulduğumdan başladım. Annesi Bir lannister olan torunum için vadi ile birleşip batı lordu lancel ile savaştık ve yendik. Torunum Eddard(benim adımı vermişler :D) batı muhafızı ve casterly kayası lordu oldu. Edmurenin kızıyla evlenen oğlumuda savaşarak nehir toprakları lordu ve üç dişli mızrak lodru yaptım. Vadide ise Yeni karımdan olma cocuğum Jon hükmediyordu yada en azından varisti. Böylece 7 krallıkran 4 starklara geçti. Kuzeyde ben varım oğlum brandon stark ta varisim. Brandonun oğlu Eddard stark bato lordu. Oğlum Rickard Stark karısının sayesinde nehir lordu oldu. Vadide karım var ondan sonrada oğlum Jon Stark vadi lordu olacak. Kızım aryadan olma Steffon Demir tahtın varisi :smiley: Kısacası herşey çok iyiydi eddar 66 yalında Diyarın en büyük ve kudretli lorduydu. Torunlarım batı ve nehir lordu karım vadi leydisi ben kuzey lorduydum. kimse bana kafa tutamıyordu bizimkiler ağzıma bakıyor böyle saldır desem parçalayacaklar o derece. Gerçi dile kolay bi 55 k bende var. 50 k batıdan çıkardı 30 40 k da nehirden 45 k da vadiden çıksa neredeyse 180000 kişiden oluşan bi ordum var sayılır.

Herşey buraya kadar iyi gidiyordu taki eddard stark 66 yaşında Diyarın en büyük lordu ve 14 çocuk babası olarak ölene kadar. bundan sonra kuzey muhafızlığı oğlum Brana geçti ama geçmez olaydı . isterseniz kuzeyi kaybeden :smiley: Brandonun olayınıda yazarım

Edit: Bu arada aradan geçen onca yıla rağmen rhaegar hala yaşıyor. Robertin krallığını kabul etmiş Ejderha kayasında roberta bağlı bi lord olarak devam ediyor hayata bi ara isyan çıkardı benden yardım istedi ama 6 k asker yolladım rhaegarı ezmek için yardım istediğine pişman oldu :smiley: Dövüşerek yargılandı ve hala ejderha kayasında bir lord. Şu Robert çok affedici ya :smiley: