Oyun Anıları

Bundan 6-7 sene öncesi. Metin2’nin en popüler olduğu zamanlar. Bilen bilir bulunduğunuz haritanın merkezinde tezgah açar sahip olduğunuz itemları satarsınız. Iste ben de internette okuduğum bazı taktikler üzerine kurtum tezgahımı, başlığı “PARAM OLSA DA BEN ALSAAAAM.” yaptım, iksirleri -maviydi yanlış hatırlamıyorsam- dizdim yan yana mesela şimdinin parasıyla 50 krş. Aradan bir iki tanesini de rastgele yerleşmiş şekilde 100 tl 200 tl falan yaptım. Neyse kurbanlar geldi falan filan kısa günün kârı bayağı para kastım.
Zenginlik gözümü bürümüştü. Bir çok kez denedim ve paraya para demedim. Internet cafede arkadaşlar yanıma gelir “Ooo zengin olmuşuz bizi tanımazsın artık.” diyorlardı. Gerçekten de tanımıyordum da. Kimdi bu çocuklar?¿?¿

Neyse yine oldukça zengin ve paraya tuvalet kağıdı der bi halde alfa gri kurt avlarken iksirimin bittiğini farkettim. Seyisden aldığım yeni atıma atladım gittim merkeze. Tabi orası merkez giremez herkes. Neyse güvenliği görünce çıkardım valyrian Çeliği +9 dolunay’ı. Tabi abi buyur geç ayaklarıma kapandı. Salakta 9mm silah var çıkarıp sıksa topuklara ölürüm. Neyse gittim tezgahlara. Biri dizmiş bütün iksirleri. Dedim para fok her türlü alırım. Aldım arka arkaya ama öyle böyle değil. Aşırı dozdan ölücem. O esnada da annem girdi sütümü kekimi getirdi. O zamanlar vitaminsizdim biraz. Neyse onla muhabbet falan fiyatlara pek bakmadım karttan geçtim. Sonra malum envanterden kısa yola sürükleyim derken bir baktim benim birikimin yarısı has gone. Gitmiş. Kafamdan aşşağı kaynar levellar expler dökülüyor.

Işte o gün farkettim ki dolandırıcılık bana göre değil. Önce multihack 5.6 yı sonra da metin2 yi kaldırdım zordiskimden…

Bolton kadar adi bir hanedan yok ya. Ulan robb öldü başa brandon geldi neyse kader dedik demir adalrı yendik lannisterleri süpürdük. Renyl ölünce bende margarey ile nişanladım branı. herşey güzel giderken roosa isyan etti vadi bana savaş ilan etti derken tekrardan lord bran olmak zorunda kaldık. ama bidaha oyun oynarsam rooseye direk savaş ilan edecem alıcam elindeki bütün toprakları

FIFA 14 Online Seasons

Sevgili günlük, bugün FIFA oynarken gece 2’de tüm evi ayağa kaldırdım. Sebebi ise Chelseali bir i.neyle yaptığım maçta maç boyunca adamın tek vurduğu şut gol oldu. Sinirden yeni küfürler keşfettim. Bir ara joysticki yere atıp tekmeliyordum, o anda bilincimi kaybetmişim. Uyandığımda hastanedeydim. Bu da böyle bir anımdır.

Edit: Maç 1-1 berabere bitti.

Ya birader hiç sorma ultimate team’de kaynıyor öyle. Tamam ben de harika bir oyuncu değilim ama karşımdaki de iki atağından birinde gol atarsa sinirleniyorum. Ben 10 dk tek kale oynayım ama bit yavrusu gelsin tek şutu gol olsun. Modemi kapatır açar internet bağlantımı keserim ki maç sayılmasın uadhadfhsafjad

Ultimate Team’de öyle olduğunda maç sayılmıyorsa iyi. Seasons’ta bağlantın koptuğu anda maç berabere veya rakibin üstünlüğündeyse mağlup sayılıyorsun. Maçı kazanırken bağlantın giderse de oynanmamış sayılıyor. :S

Ultimate Team’de maçı kazanıyorken karşındakinin bağlantısı koparsa senin maçın sayılıyor. Kazanıyorken ya da berabereyken bağlantın kopunca maç sayılmıyor diye biliyorum çünkü bende sayılmadı bi kaç kez. Gerçi son yaptığımda beraberliği saydı ama adguadha

Hangi oyun kardeş

Cruusuader kings 2 game of thrones mod güzel bi oyun

Anladım sağol

İlk defa COD oynuyordum…
Bir sahnede tanklar geliyor , bizde bir binanın üzerindeyiz…

Sürekli vasili şunu yap bunu yap diye bağırıyorlar , tanklar geliyor… bizi dağıtıyorlar…
Kendi kendime diyorum kim lan bu O.Ç vasili…
Neden birşeyler yapmıyor!

Sonradan öğrendim Vasili benmişim :=)))

Pspde assasins creed oynuyodum bi bölümde witch diye boss vardı psp kulananlar bilir boyutunu o boyutla witchden darbe yemeden yenmeye çalıştım aşırı zordu bazende adamlar geldi vura vura canı teke indirdiler en az beş defa öldüm beşincide zor bela yendim artık o bölümü yapmamaya gayret ediyorum

This is Spartaaa

İlk olarak CK2 GoT modunda Clash of Kings senaryosunda oynadığım 2 Robb oyunumu anlatacağım.

1. OYUN
    Direk savaş durumundan başlıyor işte.İlk olarak Greyjoyları ülkeden püskürttüm vebarış yaptım.Bu sırada Stannis tahtı ele geçirmişti ve Tywin bu sebepten dolayı savaştan çekilmişti(Harrenhall’ı da bırakıp kaçmış).Arkama Arryn desteğini alarak Kral Topraklarına yürüdüm.Stannis isteğimi kabul etmek zorunda kaldı.Arryn’ler de krallığıma katılmayı kabul etmişlerdi.Bu sırada Stannis veveliahtı kısa süredeöldü ve yerine Daenerys geçti.Ben evlenmeyeçalıştım ama olmadı.Bu sırada ülkede bir isyan başladı ve kaybettim.Bunun sonucu olarak Robb Nehirovayı yönetmeye gitti,Bran ise krallığın başına geçti.Daenerys bu sefer evliliği kabul etti, ama Bran ile.Uzun süre bir barış dönemi oldu bizim krallıkta.Demir tahtisegüç kaybediyordu.Greyjoy ve Lannisterlar kendi krallıklarını kurmuşlardı.Barış dönemi Bran ve Daenerys’in ölmesinden sonra iki krallığın birleşmesiyle bitti.Bu seferki karakter kadındı(erkek olanı ejderha kayasının yakın bir yere atadım deneyim kazansın diye, adamı hemen hapse atıp Gece nöbetçilerine postaladı pislikler(Ejderha Kayasından).Ama oyunu yapılabilecek en kötü hamleyi yaparak bitirdim.Kadın hükümdarı Tyrellerin yeri de almış Stormland lorduyla evlendirdim, ki bu da çocuklarımızın onun hanedandan olacağı ve bütün topraklarımı kaybedeceğim anlamına geliyor.Matritienal demem lazımdı.O yaptığımdan sonra oyunu kapattım ve oynamadım.

2.OYUN

Yine aynı adam yine kaybeden Lannisterlar, tek fark savaşın sonunda elime geçen Demir tahtı ele geçirmiş Renly idi.Krallığımın toprakları bile aynıydı.Buraya kadar benerdi ama sonrası değişti.Cersei Lannister ile evlendim.Tutsağım Jaimeyi direk olarak, Tyrion’u ise komployla ortadan kaldırdım.Tywin’i de komployla kaldırınca oraların başında eşim Cersei vardı ve beni hiç sevmiyordu.Hiç çocuk yapmadık veben de belki beni sevmediği içindir diye düşündüm ve boşandım.Onun yerine Renly’yi öldürüp Margaery Tyrell ile evlendim.Bir savaş ile Margaery’yi başlarına geçirdim.Devletin enparlak devri 2. Aslan avı zamanındaydı(adı ben taktım, Lannisterlarla 2. savaş.Vassallarla ilişkilerim çok iyidi ve çok büyük ordu sağladılar.Toplam ordum yaklaşık 110.000 kişiden oluşuyordu.Savaşlar başarıyla bitti.Bu sırada tahta yine Daenerys geçmişti ve yineBran ile evlenmişti ama çocuk diye yutturduklarının hepsi piç çıktı ve Tahtta bir Stark göremedim.Neyse bu çocuk küçük yaşta tahta geçti.Bana savaş açtı.Ona bağlanmak zorunda kaldım ama boş durmadım ve 3 kralı entrikayla mezara yolladım.Ama keşke yapmasaydım.Dornelu bir Martell krallığı aldı ve başka bir Martell Fırtına Burnunu kendine bağladı,Son durum şu:
1.Demir Adalar bağımsız.
2, Kuzey tahta bağlıve ben yönetiyorum(Stark)
3.Nehirova tahta bağlı ve Tully
4.Arrynler tahtabağlı ve Robbun torunu olan bir Stark yönetiyor.Kuzey de eline geçince buraların hep hakimi olacağım.
5. Lannisterlar, tahta bağlı, Lannister
7.Tyreller, Kuzey krallığına bağlandı
8.Dorne, bir Dorne’luda.
9.Fırtına burnu ve Kral toprakları ayrı ayrı Dorne hükümdarlarına sahip.
10.Ejderha kayası bir düklük halinde.

1. OYUN
    Bunu iyi oynadığım için değil, oyundan bile çok sağlam spoiler yemeyi başardığım için anlatıyorum.
    Öncelikle belirtiyim, daha Kılıçların Fırtınasını okuyorum.A feast for crows senaryosunu açtım ve biraz yabanıl avlarız diyerek Jon Snow’u seçtim.Bir baktım Kuzeyin kralı olmuş Bolton, Stannis kuzeyde, beni de çağırıyor, sana kuzeyi verecem diyor.Olmaz olsun böyle spoiler diyerek oyunu kapattım.

Aoe 2 oynarken Anka kuşu misali küllerimden yeniden doğdum
Sadece 1 işçiyle her şeyi yeniden kurup rakibimi alt etmiştim.
Hayatta övündüğüm en büyük başarılarımdan biridir

Sevgili günlük,

Bugün yaklaşık bir buçuk hafta sonra tekrardan Fifa 14 seasons atayım dedim. İlk maçı adam hakkıyla kazandı yalan yok. İkinci maçta ise ilk yarı istatistikleri rakibin 2 şutuna karşılık attığım 10 küsür şuttu. Adam ilk yarıyı 1-0 önde kapattı. Tuttum kendimi, başladım ikinci yarıya. Direkler, kalecinin üstüne çarpan toplar art arda geliyor. Derken beraberliği yakaladım. Adama yükleniyorum bayağı. En son bir kontra buldu. Topu uzun oynadı, benim adamıma yakındı top ama anasına bayramda zarf attığımın oyunu topa yakın olan adamım yerine uzak olan adamımı işaretledi. L1 tuşuna birkaç saniye içinde yaklaşık yirmi kez tecavüz etmeme rağmen bir türlü istediğim adamı işaretlemedi. Sonrası malum maç 2-1’e geldi. Ben sinirden bu sırada bağırıyorum, hazır evde kimse de yokken yeni küfürler türetiyorum filan. Bu sırada bir tane topum daha direkten döndü. Derken maçı bıraktım. Bu da böyle bir anımdır.

Allah bin belasını versin bu fifanın. İnşallah en kısa sürede yayından kalkar veya online’ı kapatılır. Lanet olsun böyle oyuna. Yeter ulan cinayet masası polisleri benim kadar yıpranmıyordur lan. Rüyamda bile fifa seasons oynarken sinirlenir kendimi döver oldum. Arada bir taraftarların gol sesini duyuyorum lan durduk yere. Yakında bir psikiyatıra gidip anti-depresan yazdırmasını isteyeceğim. Bu böyle gitmez, bu oyun yüzünden arkadaşlarımla ve ailemle sürekli kavga halindeyim. Bunun bir yolu yok mu?

Selam gençlik
Heroes and generals gelin. Naziler olarak Amerikanın kökünü kazıyacaz az kaldı. İngiltereye girdik az bişe :stuck_out_tongue:

İmza: General Erwin Rommel

Robbu aldım greyjoyları püskürtüp barış yaptım. bu sırada freyler olan nişamı bozup margaery ile evlendim teyreller benim yanımda savaşa gidi vadide lannisterlerin yanında . savaşlar kral topraklarının yanında geçti ama kim kime dumduma bi savaş oldu. bi yadna aegon6 altın birlki ile karaya çıktı bi yandan joffrey bi yandan stannis vadi menzil derken baktım olmayacak ben lannitester topraklarına çekildim. bunla iyice birbirini yedi sonra başa stannis geçti bende zayıf durudmaki stannisle savaştım ve krallığımı kabul etti. Ardan 17 sene geçti. Demir tahtta daenerys var. oğlum merhum stannisin kızı ile evli arya vadi lordu robert ile diğer oğullarım ve kızlarımı taryllerle crakehallarla bir sürü güçlü hanedanla evlendirdim. vadi ve menzil ile aram çok iyi vassallarlada aram çok iyi. yakın zamanda demir tahta savaş açmayı düşünüyorum oğlumun karısı dolayısı ile tahtı almak için. ama hayırlısı bakalım. şimdilik diyarda 3 krallık var kuzey ve beihr krallığı ben demir taht ve dorne krallığı. Savaşta menzil ile vadi benim yanımda savaşırsa demir tahtta bizim olacak ama savaşmazsa kuzeye elveda diyebiliriz :smiley:

AoM oynarken yanlışlıkla Yunanca öğrendim. Prostagma.

Assassin’s Creed oynayarak Rönesans dönemi İtalya tarihini öğrendim asdfghjk…

Al sana antidepresan gülümsemesi kardeş =))

bi zamanlar en popüler oyun metin2ydi haliyle bende oynadım bi süre, belirli bi levela kadar kendim geldim ama artık sonunda pes ettim level atlamak çok zordu ama takıntı haline falan gelmişti oyunla sabahlıyodum ksjfksjdkj günlerden bi gün maymun zindanında maymunları öldürürken abi gibi bi şey buldum o günden sonra beni kasmaya item almaya falan başladı, üzerimdeki her şey +9du hal böyle olunca bende her önüme geleni istiyodum tabi sonra bi gün kendimi bırakıp arkadaşa da item isteyince acayip kızdı: http://youtu.be/wH7UX4Km08g sonra hiç konuşmadık bi gün bi mesaj atıyım dedim bayrak mayrak değiştirmiş çarını satmış bulmak için aradım ama bulamadım müge anlıyı getirin bulsun