Özel anlık sohbet alanı

bncede olmalı…

Olmalı

Bence olmamlı şimdi bir konu açılıyor o konu üzerinden sohbet açılıyor yada tartışılıyor.Chat box msn gibi bir olay olur.O zaman konular önemi kalmaz ve biz böyle bir konularda bile tartışırken chat box da birbirimizi yeriz :smiley:

Faydası olacağı gibi zararıda olacaktır.
Spoiler, spam gibi problemler olabilir. Forumdaki konular etkinliğini yitirebilir, yani adam konu açıp yazacağı, cevaplayacağı yere kısa yoldan chatbox’a yazar, karışık durumlar ortaya çıkabilir. Ayrıyetten sohbet, muhabbet olursa hoş bir ortam olur, kaynaşma olur. Ben olumsuzlukların üyeleri bilinçlendirilerek aşılabileceğini düşünüyorum. (Tabi üyeler kurallara uyarsa.)

Sonuç olarak uzun oldu ama olmalı :slight_smile:

bence gereksiz.Suyu mu çıktı her şeyin

burs almıyorum fakat bursum yine de yatmamış evet.

Her ne kadar burs seçeneğini işaretlemiş olsam da sohbetkutusu yararlı olabilir:)

Chat box olmasındansa grup mail yapabiliriz. Grup mail hem sitenin havasını bozmaz hemde daha özgür olabiliriz. Çünkü chatbox Yanında kurallarıda gerektirir. Olacaksada forumun bozulmaması için akşam saatleri açık olabilir.

Bu sohbet kutusunda aramıza bir troll girdimi tüm herkesin keyfini kaçırır küfür eder reklam yapar yöneticilerinde chatbox ile 24 ilgilenemeyecegine göre

Kurallara uyulacaksa eğer bence olumludur.Ama işte kurallar yerine getirilmez ise sonuçları iyi olmaz.Aslında bu kurallar sertliğe bağlı olarak koyulabilir.Mesela kurala uymayan üye için ban a kadar gidebilecek ağırlıkta cezalar verileceği söylenirse, herkes kurallara uymak zorunda kalacaktır.

Sohbette sadece muhabbet dışında spoiler,veya herhangi bir konu konuşulmayacak gibi kurallar olabilir.Zaten sohbet kutusunda da gerekli yönetimi yapacak modlar eklenince sorun kalacağını sanmam. Eğer biri sohbet kurallarına uymaz ise direk ip den banlanıp sohbete izni komple engellenebilir.Yani birçok çare var.

Başından beri önerdiğim bir şey ama konu açmamıştım ben yerime yazdığın için teşekkürler ve evet bende istiyorum :DD

Şöyle olabilir kitaplara göre oda açabilirsiniz tabi ben bilmiyorum nasıl olduğunu :smiley:
Beş tane kitaplara göre açarız(sınız) bir tanede genel olarak açılabilir bence o.O

genel ban dan ziyade sadece sohbet penceresiiçin ban daha uygun olur bence

Oda olabilir, zaten onuda belirttim sohbet modları halleder o işi.

beş oda çok bence o kadar kalabalık değiliz şimdilik :slight_smile:

Omegle kullanılabilir aslında. Üyeler kararlaştırılan bir zamanda Omegle’a girip Game of Thrones Türkiye yazar, kim kime denk gelirse artık. :))

random birine bağlama şansı da var tabi D::D:D.d:DDDD:D:dD

Sadece Game of Thrones Türkiye yazarsan öncelikli olarak diğer Game of Thrones Türkiye yazanlara bağlanırsın, random’a düşmez hemen. :))

hayır bulamayınca randoma atıyor ya :smiley: şimdi sanıyeliğine bile olsa… skfkdsjfskdf

O ufak riski de isteyen göze alır artık. :))

hiç de ufak olmuyor :smiley: kusura bakma da yani :smiley: