Özel anlık sohbet alanı

Şans meselesi artık :smiley:

Getirisi olduğu gibi eksileri de var

chat box iyi güzel hoşda konuşulur felanda ozamanda başlıklar altında sohbet çok azalıyo

Özel anlik sohbetler alanina davat ediyorum

Forum başlıklarında tartışmaları azaltacak ise sohbet alanı hoş olmaz, forumun amacı belli çünkü

Geçen rüyamda Jon’un annesi Cersei babası da Rheagardı. Değişikti.

İşte böyle alakasız şeyleri yazmak için güzel olabilir.

O da güzel, sen Cersei’nin rüyasını görmüşsün. Hayırdır? Yoksa… :smiley:

Güzel kadın olduğunu kabul etmek gerek ama benim rüyamda anne özelliğiyle ortaya çıkıyordu. Jon’u koruyup kral yapmaya çalışıyordu falan.

Şu yoruma gül gül öldüm ya (@Symmachus abdest al)

Neden bu kadar fesatsınız yaaa anaaaa

Seride Targ, barth, velaryon, blackfyre ve celtigar’dan başka
Valyria soylu aile var mı?

Westeros’da yok. Martellerı saymazsak. Onun dışında dolu. Cersei’ye tecavüz rtmekle ilgili fantaziler kuran korsan kral Sallador Saan bile esasında Valyria soylusu.

Ben “Yoksa Cersei sen misin?” Demek istemiştim, ne anladınız siz de :joy:

Yorumlarım pek mi feminen geldi anlamadım ki.

Yok tersiyse kendimi kadın olarak gördüğümü ne düşündürdü ilginç doğrusu :smiley:

Sen Cersei’nin hayal ettiği rüyayı görmüşsün diyorum, takılıyorum ne alaka sen de espiriyi anlamıyon :no_mouth:

Hea İnceymiş skdkd.

Cersei Rheagar’dan Stark’a benzeyen bir çocuk doğuracak. Bu garip bir kabus gibi olurdu doğrusu.

Hatta şimdi aklıma geldi, Rheagarla mutlulardır, çocuğuna bakar, Ned Stark’ın yüzünü görmesiyle dehşete düşer, bir anda bir bakar herkesin, hatta Rheagar’ın yüzü bile Ned olmuştur, kendisine bakar ve kendisi de Lyanna olmuştur. Sonra Tyrion’u görür, yüzü Ned olmuştur. Robert’in öfkesini göreceksin der Cersei’yi boğmaya başlar. Karşısında kendisinden daha güzel ve genç bir kraliçe olan Sansa’yı görür sözde oğlu Jon ile Evlenmiş ve kraliçe olmuştur göz yaşlarına boğulmuşken Ned yüzlü Tyrion Cersei’yi öldürür ve Cersei uyanır.

Şaka bir yana ben Jon’u Cersei öğrenince ne tepki verecek merak ediyorum. Daha önce Rhealla’yı düşünerek o küçük kız benim olabilirdi demişti. Acaba Jon tarafından kıstırılınca babanı severdim benim çocuğum olabilirdin bu hain Starklar her şeyini aldılar edebiyatı yapar mı?

Bu rüyayı gerçekten böyle görmedin değil mi ?biraz abarttın :slight_smile:

Hayır yav alakası bile yok sadece Yeni Ay’ın esprisi üzerinden bir kurgu yaptım. Anlık.

Jon targa benzemiyor starka benziyor hem starlardan nefret edip niye starka benziyen bir çocuğa ilgi duysun

Burada targ olduğundan emin olma ihtimalinden bahsettik(nasıl smin olur orası ayrı). Cersei deliye yakım birisi ve geçmişte Stark’ı kadınlığıyla etkilemeye çalıştığını unutmayalım. Ned eyvallah dese orada işi pişireceklerdi.

Zaten by söylev üzerine. İlgi duymak zorunda da değil. Aklını çelmeye çalışır sadece. Ama ilgi de duyabilir. Kraliçe olduğu halde Rheagar’ı Öldürdü diye Robertten nefret etti bu kadın. Aşkı Bayağı saplantılı Yani.