Özlediğiniz Diziler

x files kanser adam cigaracı adam :cool: veletken bile tgrtde altıma sıçarak izliyordum :wink: gilian anderson köpek hakları için buralara mı gelmişti ne olmuştu :tongue: yeni filmi çıksın son filmi güzel değildi ilk filmi çok iyiydi hatta bulup indireyim hemen aklıma gelmişken :tongue:

Friends, ve ara ara the Office :slight_smile:

The Big C ve The Office. Arrested Development’ı da özlemle çok anar olmuştum son zamanlarda, 5.sezon haberini duyunca sakinledim.

Prison Break ve Hannibal.Yalnız Prinson Break şükür yeniden başlıyor.

En çok şunlar: Hayat Bilgisi, Emret Komutanım, Avrupa Yakası, Sihirli Annem :smiley:

Liseli may not know

En yeni özlediğim ise Person of Interest

Spartacus’ü çok özledim fakat final yapalı çok oldu :frowning:

Kanaltürk’te idi Emret Komutanım. Hayat bilgisi, Sihirli Annem falan vay be ne hızlı geçmiş yıllar.

Penny Dreadful, Gossip Girl, Breaking Bad, How I Met Your Mother, 46 ve Aşk-ı Memnu. Hala televizyonda denk geldikçe izliyorum Aşk-ı Memnu’yu.

Aşk-ı Memnu gerçekten efsane. Tekrarlarını hiç bıkmadan her yıl izliyorum.

@“JaqenHgar” yaşlandık mı ne :confused:

Person of Interest… :frowning:

Kesinlikle "Yedi Numara"dır benim için. Böyle bir dizi günümüzde çekilemez sanırım. Aynı evde yaşayan kız ve erkekler, masumiyetleri, hayata tutunma çabaları, mizah anlayışları, siyasi göndermeler vs şimdi olsa RTÜK ikinci bölümde kaldırırdı. Neyse artık Youtube’dan açıp izleyeceğiz.

Lost. En ufak bir simgede sayfalarca teori üretilirdi :slight_smile:

poi
fringe
hoc
s8