Rhaegar Targaryen Nasıl Öldü?

Arkadaşın paylaştığı şey gülünecek bir şeymiş galiba çünkü herkes mutlu yorumlar atmış ben atamıyorum çünkü foto gözükmüyor
Ama rh*egarla ilgili bir şeyse komik bir şeydir ve fotoyu görmüş gibi güleceğim.

@“Emilio Toland” Kehanetler sürekli yanlış yorumlanıyor. Gerçekten bir kehanet için Elia aşkımı bırakmaya değer miydi? Rhaegar hiç olmasaydı keşke de Elia aşkım yaşasaydı.

Tek yediği söyleniyor. Tek attı Robert.

Tek yediğini söylemiş miydim bilmiyorum. Tek yemiştir.

‘‘Rhaegar bahane Iron Throne şahane’’ -Robert B.

Robert’ın bir hamlesiyle Rhaegar’ın zırhını kalbine doğru göçertmesiyle öldü. Zırhın kalınlığına bağlı olarak ya acı çekmiştir, ya da acı çekmeden ölmüştür.

Robby keşke tek atmasaydı. Yavaş yavaş öldürseydi.

Elia’nin bedduasiyla

Ya ne aşkı ilk kez harrenhal turnuvasında karşılaşıyorlar aynı sene kaçırıyor. bir iki kez gördüğü kıza ne cabuk aşık oldu. kendince yorumladıgi bi kehanete göre hareket eden bir aptal.

Ooo yine burada kendinizi neselendirmeye mi çalisiyorsunuz? :joy:
(Aslinda baska bir sey derdim ama uygun olmaz :smile: )

“Rhaegar yigitçe savasti, Rhaegar asilce savasti, Rhaegar onurluca savasti ve Rhaegar öldü”

@Starkgaryen

Turnuvadan 1 sene sonra kaçırıyor. Robert da ilk görüşte aşık oluyor; toplasan kızı 3 kere gördü. O ne ara aşık oldu peki? Kaç kelime etti? Ned bile ona, onu iyi tanımadığını belirtiyor 1. kitapta. Robert sanıyor, Lyanna böyle hanım hanımcık bir kız, altında yatan savaşçıyı hiç göremedi ama bence Rhager gördü; şu gülen ağaç şövalyesi meselesi ile.

Lol çok lazım bir konuydu kesinlikle bu başka bir yere atılmazdı, çok orjinalmiş burası hahaayt.

Olay o kadar da epic olmamış arkadaşlar.
Anlatılan:
download (1)
Aslında olan:
download

Yani ayakta birebir dövüşte indirince çekici öyle düşüyor suya ve ölüyor. Yerde sürünüp üstünlük sağlayıp da indirmiyor; o anlatım temenni ve abartı işte. :smiley:

Aslında böyle abartılacak bir şey yok yan(balta aslında resimdeki kılıç gibi çıkmış)