Rickon Teori(Spoiler)

bence benjen stark bulacak kendisini"

beyler kuzey krallıgının yasal zemine oturma işini anlamadım.
shireen babası ölünce 7 krallık kralicesi olacak.rickonla evlenirse soy erkekden devam eder.dogacak cocuk zaten kral olcak.(kuzey krallıgı için nedeni kalmıcak.isterse ünvanı kullanır dogacak cocuk)rickonun bir kücügu daha yokki hani desem o ayaklansa yada bagımsız kuzey krallıgı iddasını o devam ettirse öyle olsa bile rickon kral olacak daha ötesimi var. aksine bu evlilik kuzeyi krallıga ve güneye daha cok baglar. robert ned e sansayla jofiyi evlendirelim dediğinde kuzey güney ittifakını dahada saglamlastırmak amacı gütmedi mi ?

Bran Stark Yeşilgörenle Warg olmayı bıraksaydı keşke muhteşem bir lord olurdu.Hatta Winterfell prensi olurdu.Sakın sakat demeyin.Dorne prensi Doran Martellde aynı durumda ancak liderliği muhteşem.

Martin keşke 7 kitapla bitirmeden yazacağı devamda Bran ve Rickonun yetişkin zamanlarını yazsaydı.Baba ve ağabeylerinin intikamını almak için uğraşan prens Bran Stark=Doran Martell ve prens Rickon Stark=Oberyn Martell

Kuzeyliler olur da güneye yürüyemez yada Demir Tahtı ele geçiremezlerse Rickon ve Shireen birlikteliği Kuzeyi Krallık olarak rahatlıkla yönetebilir.Bunu kastediiyorum.Sonuçta Rickon Winterfell Lordu Shireen’in ise Westeros’un her yerinde toprak hakkı var. Yani Kuzey Krallığına Demir Taht’a oturacak kişi karşı çıksa bile bence Rickon ve Shireen’in durumu ayrı Krallık olmalarına en azından yasal olarak olanak sağlar.

bu çocuk getirildiğinde büyük kuzey komplosu uygulanacaksa, bir daha hiçbir kuzeyli “onurluyum” tribi atmasın.
eğer uygulanacaksa da bırak boltonlar kuzeyin lideri olsun. böyle hanelere böyle kral misali.

Hatta olayı genişletirsek Rickon Stark dayısı Edmure’a ve onun oğluna bir şey olması durumunda anne tarafından Tully’nin de mirasçısı olur. Ayrıca Sansa’nın Varis Harry ile evlenmesi durumunda Rickon-Shireen çiftinin Kuzey-Nehir-Vadi üçlüsünü bile yönetebilmesi mümkün. Tabii bunlar yalnızca teori. Benim kişisel görüşüm krallığın yeniden tek çatı altında birleşmesinin çok zor olacağı yönünde. Bu şekilde birkaç krallığa ayrılabilir.

Güzel bir teori olamayacak birşey değil. Arya’nında o kadar iyi eğitim almadığını düşünüyorum oda kasap olacak bence.

Rickon dan ben bile korkuyordum kitabı okurken. Çok soğuk kanlı gelmişti bana. Başında örnek aldığı bir abi baba olmadığından mıdır bilmem sanki hırçın kurdunu(Tüylü Köpek) idol olarak almış gibi:). Bir de gerçekliğinden emin olmamakla birlikte onun da warg olduğunu düşünmekteyim.

Kurdu hırçın olduğu için değil bence. Kendisi hırçın olduğu için kurdu hırçın. Jon da Arya da Bran da kendi özellikleri kurtlarına aktarmış gibi duruyor.

Bence de ileride Rickon çok kanlı işler yapacak, aerys falan hikaye kalacak yanında.

Rickon dan beklenti büyük ama sadece hazıra konacakmış gibi geliyor bana

Valla benim beklentim büyük.Cocuğun en sevdiği kardeşi Robb’du o gidince üzülmüştü felan saçma olabillir belki ama Robb kral oldu ona özene billir veya burdan bi ipucu çıkabillir Robb kraldı Rickon’da olucak biliyorum saçma ama ben buna inanıyorum çünkü martin kitaplarda ufak ipucular veriyor.İkisinin alakası olmamasına rağmen Dany ölümsüzler sarayında kafası kurt kafası olan bir adam görüyor martin daha ipucuyu ordan vermiş bize.

Rickon’un kral olacağına inanmıyorum ben. Eğer olacaksa Manderly’nin planıyla olur, böyle bir hareket de Kuzey’e yakışmaz.

B*k yoluna gidecek abileriyle babası gibi.

Yaşı şuan çok küçük. En az 15 senesi lazım adından söz ettirebilmesi için.

6’dan 7’ye geçmeden önce aradan 10 yıl geçecek. Yani çocuk büyümüş olacak

Öyle bir zaman atlaması olacağı kesin mi?

söylentiden fazlası. Sanırım röportajda açıklanmış. Ben o röportajı okumadım ingilizce veya türkçe olarak ama öyle deniyor.

Zaman atlatılması yapılacaktı ama vazgeçti Martin diye biliyorum.

hadi ya. Olmamış ben çok istiyordum söz konusu atlamayı. 10 Yıllık bir kış! Wooow bilinen en uzun kış falan olucaktı. Uzun Gece haricinde. ki o da tam olarak bilinmiyor. Hisar’da bu sadece bir efsane olarak görülüyor.