Robert vs. Rhaegar

[align=center]

Süper olmuş lan :D[/align]

bir kendini bilmez serserinin safkan bir Targaryeni haksız olarak öldürdüğü karşılaşma, we hate u robert

Nasıl vurdu Robert ama ahhaa dıkşın.

yalnız yeni farkettim robertın bel altı yok yapmamışlar :DD ya 100derece sola dönmüş bacağı gözükmüyo yada çizmeyi unutmuşlar :smiley:

Resim gerçekten çok iyi, başkasının nişanlısını kaçırırsan başına bu gelir işte :slight_smile:

O çekiç bütün aldatılanlara gitsin. :smiley:

kaçırılma olup olmadığı hala tartışılan su götürür bir konu.

şahsen ben de lyanna’nın reygara gönüllü olarak gittiğini düşünüyorum

Çok sevdiği ağabeylerinin canları tehlikedeyken mi?Sanmıyorum…

Bende öyle düşünüyorum ama kaçırıldığı sanılıyor, bu durumda Robert’ın böyle bir şey yapması çok doğal.

bikaç küçük mantık hatası var biri dediğin gibi robertin bacağı diğeride rhaegar’in kılıcı sol elinde tutması ve kılıç aşırı uzun bence

bunun gibi sadece bir resim için herkes bir konu açarsa…ohoooo

aa evet kılıçmış o, bnde mızraktır diye aldırmıyodum dikkatli bakınca anladım, evet o dahada mantıksızmış :smiley:

muhteşem olmuş! Yapanın ellerine saglık. Targaryen’in zırhı nasıl muhteşem bir şeydir öyle yaklaşık 5dakikadır inceliyorum zırhı daldım gittim.

Ah be basbug rhaegar elinde mizrak olaydi bu cekic manyaginin kafasina verirdin bak :’( :’( :’( lanet olasi ayyaş robert MARTELL TARGERYAN KARDESTİR AYİRMAYA CALİSAN KALLESTİR KİNGSLANDİNG OVASİ RHAEGARCİ YUVASİ
[hr]
Bu ara mizrak ve cekic olayina dikkat cekeyim mizrak 3 4 metredir cekicse 1,5 falan .Kalkanda tasimiyor bu barbar zaten :frowning:

nasıl koydu Robert KOCAMAN KOCAMAN… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Bu da benden.

Tüylerde bir kalkma oldu. Hele kan efekti. Çok profesyonelce hazırlanmış bir resim olmuş.

çizimler süper olmuş göz alıcı özellikle sizin gibi bende zırhlara epey bir süre bakakaldım :slight_smile:

bu arada Robert ustanın savaşta kullandığı silah savaş baltası değilmiydi? tasvirde çekiç kullanıyor

Kenarları mavi ortası beyaz şeycik ne

Büyüleyici. deviantart hesabı almalısın bence hemen.