Robert vs. Rhaegar

Warhammer. Çekiç kullanıyor Kral Bob.

@Emr9 Trident.

Beyler ilginçtir ama şimdi dikkatimi çekti robert’in miğferinin önü açık :smiley:

Müthiş bir tespit

Resimde Robert’ın bacağına hata demişlerde bacakları ve basenleri ince çizmiş arkadaş o yüzden gözükmüyo bir su sıçraması var orda o kısımlarda bir karalık var sanırım orası.

İddia ediyorum Rhaegar, Robert’e yenilecek adam değil. Başka şeyler çıkacak işin altından.

bnde bi ilac verildigini dusunuyorum rhaegara

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Keşke Rhaegar deli babasına bir çözüm bulsaydı da kral olsaydı.
Lakin Robert haklı davasının galibiyetini bileğinin gücü ile aldı. Aşırı epik, Robert…

Yok artık Spartacus mu bu. Crixus’a vermişlerdi onu ilk sezonun finalinde :slight_smile:

yok cidiyim etkisi sonradan gorulen bi zehirle basi donebilir hakimiyetini kaybedebilir kolaylikla, illa bisey varsa martinin aciklamasini isterdim onu

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Uykusunu alamamıştı, ondandır.

Ah ah be . Sensiz üsüyoruz reis … ya robert yendi hemde cok buyuk bir ezicilikle bu kesin .Ama Ned simd gelip Arthur Dayne i bilek gücüyle yenemedi misal .

Dostum sen kitapları oku bence :slight_smile:

Rhaegar =ekmek spor
Robert=Madrid

Komiklikler, şakalar, espriler…

rhaegar=insana değer veren, hassas ruhlu, zeki, ejderha :smiley:

robert= kadın düşkünü, sadakatsiz, gereksiz sinirli, kindar, ayyaş

Rhaegar hakkında sadece anlatılanlar ile nasıl bu kadar iyi fikirler üretebiliyorsunuz anlamadım
tipik yarı deli targeryan olduğunu iddia ediyorum o gitti viserys gitti sırada dany var

+1

Viserys ile bir tutmayın bence. Rhaegar savaşacak kadar cesur, Viserys ise gölgesinden korkan bir zavallı.

Yani. Gerçekçi olmak lazım gerisi zaman kaybı =)

Kitapları tam olarak okuduğundan emin misin? Viserys ile Rhaegar’ı bir tutuyosan bişey demiyorum yani. Tartışmaya gerek bile yok…

Ben kitap kurdu olduğu için seviyorum valla. Gerisi beni ilgilendirmez. Hem Robert’tan daha iyi bir kişiliği olduğu da kesin gibi.
Neyine karşı çıkıyorsunuz anlamadım.
Tabii ki ondan daha iyi bir kral olurdu. Bu şüphe götürür mü?