Robert vs. Rhaegar

Rhaegar’ın ayağını kaydırdılaaar. :smiley:

benim yorum kaynadı bak tekrar yaziyim :smiley: ağır bir çekici (tabiki robertın kaldırabileceği de olsa) çok hızlı kullanmak aşırı zordur, kılıçla 10 saniyede 10 vuruş yapabilecekken o kadar ağır bir çekiçle 1 vuruş yapabilirsin, ve eğer düşmanın o atağından kaçabilrse ki çok kolaydır çekiçten kaçmak kılıçtan kaçmaya göre, sen daha çekici kaldıramadan işini bitirebilir

Rheagar 1
Robb 2
benim gözümde
Robb nasıl sevilen birisi olsada yeminbozan biriydi,kötü ölümü biraz daha sevilmesini sağladı,aynısı Rhaegar içinde geçerli.Tek gerçek ölümleri kötü ve acımasız oldu ama bu onların çekmesi gereken ceza

Tahta oturan Robert ve yakutlarını Trident’e döken Rhaegar olduğuna göre Robert warhammer’ını kılıç kaldırır gibi kaldırıyormuş.

Vay arkadaş takmışsınız ağzınıza bir Robb ya da Rhaegar başka bişey demiyorsunuz. Yok yeminbozdu yok hata yaptı sanki seride herkes kusursuzu oynuyo da sadece onlar hata yaptı. Bunları diyenler Greyjoylara tapıyor, Renly’i falan savunuyorlar.

sakin bro :smiley:

Allahınızı severseniz robb stark tartışması yapmayın

İkisi de kendi uçkurları uğuruna kendi ailelerini yok eden insanlar. İkisi de hakediyor da o da ayrı bir konu.

yok onu kastetmiyodum ben, deamon’unda düşündüğü gibi işin içinde bi hile olduğunu düşünüyorum

Emo demeyelim ama yorumun diğer her şeyi eksiksiz doğru ve 1 yıldır anlatmaya çalıştığım olay, beni bi tek @Varys anladı bu konuda.
Yorum için teşekkürler…

@uncosonic Ben senin düşündüğün gibi yok ilaç verdiler yok ateşi vardı gibi düşünmüyorum ama :slight_smile:

ya ilaç mı başka birşeymi bilmem ama bi hile var yani eminim kendimce

Hiç kimseyi savunmadım şuana kadar Robert dahil onunda ağzında şarap lyanna diye bağırmasınıda sevmiyorum.

Favori karakterin kim çok merak ediyorum :slight_smile:

beyler robertin çekici kolaylıkla kaldırabildiği geçiyodu biyerde ve çekiçten kaçmak o kadar kolayda değil bence adam sürekli senin üstüne geliyo aşırı ağır bi çekici savurdukca savuruyo resimde göstermemiş ama bu adamların kalkanlarıda var ve robert deli gibi saldırıyo nehirdeler zaten rhaegarın bi anlık ayak kayması sonucu bile zafer robertin

Öyle bir şey olması im-kan-sız. Kim böyle bir şey yapar ki? Valla GRRM dese bunu yine inanmam. Hem Robert öyle bir insan değil(di).

belki alakasız olucak ama lyannın rhaehar seçmiş olması gerçekten o kadar saçmamı sizce ? bir anda aşık olan insanların neler yapabileceğini düşünün, rhaegarı istemesi roberttan soğuması çok normal mümkün şeyler

bu olayda en nefret ettiğim şey ise robertın lyannayı bi malmış gibi tamamen kendine ait olduğunu düşünmesi, lyanna onunla olmak için doğmuş gibi davranması, o bana aitti demesinden nefret ediyorum

@uncosonic Lyanna-Rhaegar aşkına ihtimal veriyoruz zaten öyle bişey yok ya da imkansız demedik…

o konuda katılıyorum bak lyanna daha roberti tanımıyo bile hakkında bildiği azcık şeyden biri vadide bi piçi olduğu gelde evlen sonra

hile olması çok normaldir böyle savaşlarda, tarihte sayısız örneği var ‘imkansız’ olması çok saçma bence, ‘savaş bir hiledir’ sözünü kimin söylediğini bilirsiniz
[hr]

ona ihtimal vermeyenler var başta yani