Robert vs. Rhaegar

ejderhalarla westeros’un hele bi canına okuyalım da, o zaman hepsi önümüzde diz çökecek :stuck_out_tongue: gerçi bizimkiler gelene kadar akgezenler Kızıl Kale’yi yerle bir ederler gibi.

O olay karışık. Karıştırma şimdi onu :slight_smile:

1 yıldır böyle korkutuyor beni, onun yüzünden demir tahtta Stannis’ci oldum :’( Ama bu değişebilir :cool:

onlar küvetlerinde oynaşırken, şarap içerken, sevişirken ( without Lannisters ) biz güçleniyoruz, bize şuan gülenler ejderhalarımızı gördüklerinde diz çökecekler, ama biz onların kafataslarından kanlarını içeceğiz

soyadı barahteon olan herkesi diri diri yakıp kızıl kalenin surlarından küllerini salacağız

sinister, sinister :smiley: elbet gün gelecek stannis’ten sıkılacaksın ve kendini ejderhanın kanatlarına sunacaksın :smiley:

O kadar net konuşma 5. kitapla birlikte Dany için olaylar karışık :slight_smile: Ama Aegon konusunda Targaryen bile olduğu belli değil. Bakıcaz.

Gelin! gelin ve kuzeyden beni alın. Gücünüz yeterse :stuck_out_tongue:

bizim kuzeye gelmemize gerek yok ki siz kendiniz koşa koşa güneye geleceksiniz zaten, malum akgezen tehlikesi var :smiley:

tabiki hak verirsinki kesin konuşamam ama bnce kesin Targ, fiziksel özellikleri; göz, ten ve saç renkleri tutuyo. Golden Company diyorum başka birşey demiyorum

Blackfyre’lar da Targaryen soyundan gelmektedirler. :wink:

@uncosonic Dostum kitapları okumadın henüz. O yüzden kesin olarak Golden Company ya da saç rengi, göz rengi deme yani :slight_smile:

@“uncosonic” iyi dileklerinin gerçekleşmesini dört gözle bekliyorum :slight_smile:

tamam işte, targaryen diyorum yani sonradan ortaya çıkan aegonun

okadar çok spoiler aldımki, okadar ok çeviri okudum, emin ol sizin kadar değil ama biçok şey biliyorum ®¿®

@uncosonic Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. Kitaplardaki ayrıntıları bilmiyorsun. Onlarca kehanet falan var. Benim de gönlümden o geçiyor ama ne olacağı hiç belli olmaz…

söylediğin gibi “ne olacağı hiç belli olmaz…”

Aynen ya sırf bu yüzden nefret ediyorum . Ejderhaları olmasa hiçbir şeyleri olmazdı zaten kendilerini nasıl bu kadar büyük görmeyi başardıklarını anlamak zor

ejderha tahtta olmayınca diğerleri çok güzel yönettiler ya sanki krallığı. hem ejderhalar öldükten sonra yüzlerce yıl hala targaryenlar tahtta kaldığına göre sadece ejderhalar sayesinde bir şeyler başarmıyorlar demektir.

Bütün yorumlara bakamadım da Rheagar-Elia-Lyanna üçgeninden Targeryanlar birden fazla eşe sahip olabilir diyerek çıkanlara birşey demiyorum.

adamın geleneği böyle napalım.

Onu deme amaçları, Jon’un meşru olduğunu desteklediği için. Yoksa Elia yenge hepsine bedel.
Elia >>>>