Robert vs. Rhaegar

Jon Targeryan çıksın dişimi kırcam o kadar iddialıyım hem ben o yüzden söylemedim onu,Rheagarı haklı çıkarmak için bunu söylemeleri yanlış.

GRRM, seri boyunca karekterlerin kimlikleriyle çok oynadı. Hatta bizi biz yapan kanımız mı, soyadımız mı ? Yoksa değerlerimiz, hatıralarımız vb. şeyler mi ? Diyor.

Bu yüzden Rhaegar’ın oğluysa bile, Jon bir Stark.

katılıyorum. jon’un targaryen olmasındansa stark olup ejderha binicisi olmasını istiyorum.

Lyannayı kaçırırsan warhammeri öpersin işte böyle , robert :smiley:

Robert reyiz oleey (arkandayız sonsuza kadar :D)
Sırf konu kızıştırmak gibi oldu biraz devam edeyim
Adamın sevgilisini kaçırmışlar daha ne yapsın olacak o kadar onlar ejderha istediğini yapar mı desin yani?
Aslında Aerys Targaryen (mad king) başlarda iyi bir kraldı sonra böyle saçmalamaya başladı diye hatırlıyorum. Yani Rhaegar da sonraları bozmaya başlayabilirdi. Robert iyi veya kötü bir kraldır demiyorum.(Bence çok iyi değil) Ama hakkıyla almıştır bence. Savaş çekici bu sonuçta, adam onu kaldırabiliyorsa neden kılıçla, bıçakla uğraşsın ki :smiley:

Robert haklıydı, Rhaegar da haklıydı. Haksız olan Lyanna’ydı.

http://www.facebook.com/strawberryfields.forever38 duvar fotomda bile paylaştım ama her gördüğümde ağlıyorum :frowning: lanet olsun sana robert nalet olsun sanaaaa
[hr]

lyanna da haklıydı .Kim robert gibi biriyle evlenmek isterki :frowning:

Sen git biriyle nişanlan, biriyle kaç, afedersizin ama bu da olmadı yani. Bunu yapana türlü türlü sıfatlar verilebilir.

Evlenmek istemiyorsa söyleyebilirdi? Zorla olan bir şey olsaydı davranışlarına yansırdı bence, bütün suçu saplantılı deyip Robert’a atmayalım. Şimdi gelip Ned’e Robert hakkında söylediklerini söylemeyin, önemli olan bunu Robert’a söylemesiydi.

Senin Rhaegar’ın yanında olmanı beklerdim :frowning:
Neyse hala daha geç değil Targaryen-Stark ittifakını destekliyorum her türlü seni de bekliyorum bu ittifaka :slight_smile:

Ejderha prens ne kadar yakışıklı ve karizmatik olsa da haklı olanın yanındayım :stuck_out_tongue:

Kalan 2 kitap da çıksın sonra haklılığı bir daha tartışalım :slight_smile:

[quote=“Arya_Stark, post:151, topic:3168”]

[quote=“daemon35, post:150, topic:3168”]

yahu doran ve tywin dışında kaç kişininki aşk evliliği oldu ya .Babasına deseydi baba ben evlenmek istemiyorum diye sizce bırakacakmıydı tamam kızım evlenme diye

[quote=“Oberyn_skywalker, post:153, topic:3168”]

[quote=“Arya_Stark, post:151, topic:3168”]

Benim söylemek istediğim Lyanna’nın Robert’a karşı hiç bir isteksizlik belirtisi göstermiyor olması.

Evet arkadaşlar Lyanna’nın da gönlü yok değil hani… :smiley:

Var da kime var. Robert? Rhaegar? Yada ikisi birden?!

Gönlü Rheagar’da tabii ki

Gönlü Rhaegar’ın tacında diyorum ve ortalığı daha da kızıştırıyorum. 3:)

Rhaegar’ı tanımadan önce bence Robert’a değer veriyordur, önemsiyordur ama aşık değildir. Rhaegar’ı tanıyıp ondan da ilgi gördüyse hoop aşık olmuştur kızımız.

İşte bunu demeyecektin :open_mouth:
Lyanna’ya diss mi attın başına bela aldın :smiley: