Robert vs. Rhaegar

Ahh Lyanna ahhh yıktın dağ gibi kahramanları :slight_smile:

Konuşulan teorileri bilmiyorum ama öncelikle şunu söyliyim.Kesinlikle bir ROBERTçıyım.Ama şöyle bir şey de var.Rhaegar da adamın dibiydi.Aşk çok doğal bir şeydir.Herkes aşık olur fakat Rhaegar’ın hatası fırtınaları fazla olan bir fırtına lordunun nişanlısına aşık olmasıydı.Böyle bir durumda kimse Lyanna’nın ne düşündüğünü bilmiyor.Yani Rhaeger’dan da hoşlanmış olabilir ama çok sevdiği ağabeylerinin ve babasının hayatlarına mal olacak bir hata yapabilecek kadar çok sevmesi insana saçma gelebiliyor.Robert’a gelince…Abi her kadınla yatabileceğini söylüyorlar,ayyaş,barbar diyorlar.O zaman neden Lyanna’nın ölümünden sonra evlenmek istemiyor?Birçok gayrimeşru kızana gelince…Sürekli Lyanna’yı arıyor.Kendini bu aşktan kurtarmak istiyor belki de.Niye bu kadar çok suçlanıyor anlamıyorum.

üşenmedim okudum hak verdim helal panapa :smiley:

Robert’ı haklı buluyorum.Lyanna’nın kalbi kimdeydi bilmem ama robert isyan başlatmakla kim hayatından çok sevdiği biri kaçırılınca yerinde durabilir ki.Ayrıca ours is the fury nın anlamını Rheagar a gösterdi Robert o gün o öfkeyle Rheagar’ı 10 kere savaşsalar 10 undada yenerdi diye düşünüyorum

Acaba Lyanna ne düşündü de hem Robert’le nişanlıp hem Rhaegar’la kaçtı?

Robert’la kendi isteğiyle nişanlandığını düşünmüyorum. Babası politik olarak nişanladı büyük ihtimalle.

[quote=“Revan31, post:163, topic:3168”]

üşenmedim okudum hak verdim helal panapa :smiley:
[/quote]Sağ ol valla kimse okumaz dediydim ama:D
-ROBERT FOREVER- (Acep imzamı böyle mi yapsam?)

[quote=“No_One, post:167, topic:3168”]

ben üşenmem öyle panpa ayıpsın :smiley:

Bazı şeyler yorumsuzdur ya işte bu tablo ve arka planı tamamen yorumsuz sadece izleyin ve hayal edin …

Beyler benim bildiğime göre Rhaegar bir çok turnuva kazanmış,güçlü ve hızlı bir savaşçı.Robert ise vahşi,güçlü ve gözü dönmüşçesine saldıran biri.Nasıl oldu da Rhaegar Robert’a yenildi,öldü?Dövüşü detaylı bilen birisi veya anlatan bir kitap,kaynak var mı?

http://inciswf.com/hoba.swf

Al sana Rhaegar vs Robert

[quote=“Benjen_Stark, post:171, topic:3168”]

http://inciswf.com/hoba.swf

Al sana Rhaegar vs Robert
[/quote]Gülmem mi gerekiyordu?

[quote=“SerBeowulf, post:172, topic:3168”]

İstersen gül :confused:

nasıl koydu Robert kocaman kocaman… :smiley: :smiley: :smiley:

:smiley: :smiley:

Robertin ,Rhaegar dan 10 kat daha karizma durduğu resim:cool:

Bu çalışmalar fan yapımı mı ?

Birde çizgi romanlarını okuyan var mı ?

Herkes tarafından sevilen hatta tapılan zeki ve yakışıklı bir adam ( vadedilmiş prens) , --GÖRÜNÜŞTE-- deli saçması olan bu sapıklığı ve aynı zaman da krallığı bir buhrana sürükleyecek bu aptallığı niye yapıp da herkesin birden nefretini kazanan bir adam olsun ki? Bunun cevabı sadece aşk ya da delilik ise zaten serinin sonun da küfretcem.

savur be geyiğim çekici tüm westeros rheagar’ın göğsünde inlesin. resimde güzelmiş hani :slight_smile:

robert olarak gösterilen kişi gerard butler mı? :smiley: