Robert'ı öldüren domuz

Aklıma birşey takıldı bu varg işi çıktığından beri durmadan aklıma geliyor robert alkolün etkisindeyken bir domuz tarafından öldürülüyor fakat bence normal bir domuz değildi birisi kontrol ediyordu onu bence. Ve ben işin içinde varysin parmağı oldugunu düşünüyorum hatta lakabı olan örümceğin de basit birşey olduğunu sanmıyorum bu kadar istihbaratı varglık sayesinde çok kolayca öğrenebilir(saray içindeki)

bunların dışında harry potter 4. kitabı okuyanlar bilir (filmde yoktu bu sahne) Rita Skeeter denen kadın aslında gizli bir animagus ve bu sayede 4 büyücü şampiyonu ve hagrid hakkında birsürü bilinmeyen şey öğrenip gazetede yayınlıyor animagus olarak bir böceğe dönüşüyordu

Varg olabilir ama Robert’ın yanında Lancel sürekli ona şarap veriyordu domuz öldürmese bile başka bir şey zaten onu o gün öldürecekti

Hayır. Varys varg değil, GRRM Varys’in casuslarının dilsiz çocuklar olduğunu söyledi ve zaten bunun gerçekliğini beşinci kitabın kapanış bölümünde görüyoruz.

Cersei’nin şansı, şarabın etkisi ve inadı yüzünden öldü Robert.
Gerçekten Cersei’nin bu planı öyle çok fazla zeka gerektiren bir iş değildi, en fazla 2 dk falan düşünmüştür bu planı. İşlerin tıkırında gitmesi ise Lannisterlar’ın 3.kitaba kadar sahip olduğu GRRM-geçirmez şanslarıydı.

[i]kitapta zaten lannisterların robet’ı öldürmek için planlarından bahsediliyordu. yani eninde sonunda bir planları amacına ulaşıcaktı ve bu da domuz planı oldu. kitapta bahsedilen kadar içtiyse eğer değil ava çıkmak burnunun ucunu bile görememesi lazım, robert kendi hatasından dolayı öldü, bir warg’a ihtiyaç bile duymazlardı bence. :smiley:

Açıklayıcı olmuş.

Varys kaledeki gizli geçitleri kullanarak öğreniyor herşeyi.

Domuz bildiğin domuz işte. Varys’te ibnenin teki olduğu için ne kadar gizli geçit varsa dolanıp öğreniyor her şeyi… başka bir özelliği yok. Robert’in ölümünü pis cersei, lancel ve yaban domuzu getirdi…

Şarap robertı yavaşlattı, domuz yaraladı ama robertı öldüren nedin merhametiydi.

Bu alıntıyı yapmak istedim. :smiley:

Ne Geldiyse bu Stark ların başına ya merhamet,ya gurur, ya güven :smiley: off off :smiley:

Ned’in merhameti ne alaka?

Cersei’ye acıyıp çocuklarının Jaime’den olduğunu söylemesi.

robert inatçı robert. Iyi savaşçı olmak iyi yönetici yapamıyor malesef kral olacak adam değilmiş jon arynn olmasa ne olurdu krallık düşünemiyorum

Blow the horn, bang the drum, the Pig is coming to town!

Böyle bir adama böyle bir ölüm yakısmıyordu:/

Cok saçma bir ölüm oldu daha havali birşey beklerdim.

söz konusu kişi George martın hiç bişey imkansız değil ama bu kadar warg olayının içine onun bile girmeyeceğini düşünüyorum. ama senin nu kadar ayrıntıya girmen çok hoş bence

Örümcek fısıltıları efendisi… Bu tür lakaplar muhbir başlarına yıllardır veriliyor

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ned ve Robert ikiside birbirlerinin ölümünü hazırladı :frowning:

Domuzun adını Lancel koysunlar Ned’in onuru sebep oldu diyende var gerçi