Robert'in İsyanı

Lyanna’ya mavi gülü de zaten ben verdim :smiley:

Rhaegar tanrıydı bence yaa değil mi Erhan =) Diğerlerinin üstünde bir tanrı , tabi canım!

aklıma böyle bişey yapmak geldi :ASdasda

Tabi zaten Cersei ne diyor o insan değildi onun damarlarında Valyria tanrılarının kanı dolaşıyordu :smiley:

rhaegar’ın olayı çok farklı çıkacak sonunda…demedi demeyin…

Bence de Rhaegardan farklı bişeyler çıkacak serinin bana göre en gizemli adamıyla ilgili daha bilmediğimiz çok fazla şey var. Martin kalan kitaplarda mutlaka anlatacaktır…
O değil de düşünsenize Rhaegar aslında ölmemiş yıllardır Asshai de saklanıyormuş falan 6.kitapta ortaya çıkıp hakkım olanı almaya geldim diye dolaşırmış ortalıkta. İşte o noktada seriyi bırakırım… :slight_smile: :slight_smile:

Beyhude bilgilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum :’((

Rhaegar, Lyanna’yı Harrenhal’dayken kaçırmış, turnuvadan sonra. Lyanna büyük olasılıkla Harrenhal’da onur konuğuydu, Brandon ve Cat’in evliliği ile azda olsa Whentlerle bir akrabalığı olacaktı, Whentlerin Lyanna’nın yaşına yakın bir kızı vardı yani Lyanna o kızın yanında kalmış olabilir, Lyanna’nın Harrenhal’da kalması büyük olasılıkla ‘‘kaçısı’’ kolaylaştırmak içindi. Lyanna’nın ‘‘kaçırılmasına’’ kral muhafızlarından Oswell Whent ve Arthur Dayne yardım etmiş. Rhaegar’ı geri getirmesi için Gerold Hightower’ı Aerys yollamış. Rhaegar savaş için geri döndüğünde, Hightower’ı Neşe Kulesi’ne yollayan kişi, Rhaegar.

Nerde yazıyor. Link versene

Rhaegar mı kaçırdı simdi? Lyanna mı istedi kaçırmasını?

O yazmıyor, ama Lyanna’nın Harrenhal’da kaldığı ve iki kral muhafızının kaçırılmasına yardım ettiği yazıyor.

Bu bilgiler The World of Ice and Fire’da açıklandı. iPhone üzerinden bakılabiliniyor ama Türkiye’de çekmiyor :smiley:

The World of Ice and Fire kitabı çıktı mı yani …

iPhone’dan bakılabiliyor. Ama kitap çıkmadı. Kitap mı olucak yoksa iPhone üzerinden mi sunulacak bilmiyorum.

AppStore da falan mı var bakıyorum hemen dkdjdjdjdj

İPHONE ROCKSSS!!! Djsjdndjdjd

Türkiye’de çekmiyor annem :’(

Nası Türkiyede çekmiyor ona göre bakıcam var mı yok mu :confused:

Hahahah operatör mu çekmesin skdjjendjd
Tr de satışa sunulmamıştir. Yakında sunulur o da :frowning:
Baktım yok su an

Dur bakalım mağaza değiştirip denerim de bağlanmıyor su an Storea

[attachment=131]

Güzel çalışma olmuş teşekkürler :)) Rhaegar herşeyin çözümü olacak gibi en sonda :))

Ne Lyanna’mış arkadaş bütün Westeros’un a.k’muş.

“Lyanna ve Lyanna’dan doğanları bütün mirasımdan men ediyorum.Stark soyadını onun üzerinden alıyorum.”

-Mimar Brandon Stark

Tabii Gümüş Prens ve Deli Kral’ın hiç suçu yok, tüm suç Lyanna’da :smiley:

O kuyruk sallmasa belki olmazdı bunlar :smiley:

Aerys’in manyaklığını ne yapacaktınız peki ?