Serinin en güzel kızı/kadını?

Arianne,Dany,Margaery.

lyanna , arianne , dany

Sansa diyorum

Herkes güzel zaten kitapta bir Brienne :frowning:

cersei her türlü güzel ya çok kışkırtıcı :smiley: kırmızı rahip de filmde çok hoş

Önceki yorumlarımdan, diziye göre;

1- Margaery Tyrell
2- Melisandre
3- Sansa Stark

50- Cersei Lannister :stuck_out_tongue:

benim kombinasyonu yapan cıkmamıs…

1.Daenerys
2. Margaery
3.Ygritte

aegon’un kardeşi/karısı visenya targaryen da çok güzel (resmine göre konuşuyorum tasvirini hatırlamıyorum)…

dizide sansa,melisandre / kitapta ashara,shiera, cersei ve ayrıca niye bilmiyorum ama dacey mormont’a sempatim var

cersei’yi 50. sıraya koyman…

Üstadım ne yaptın :confused: Halis Ağa’ya bağlamış gibi oldun böyle dil dışarıda :slight_smile: Arya’nın yeri ayrı tabii. Ama onu bu kategoride şimdilik şeker olarak adlandıralım. :smiley:

Benim listemin başında Şebboy yer alıyor arkadaşlar. O hırçınlığı, yabaniliği, kezbanlığı beni benden alıyor.

Sansa bence güzel değil bakışlarına, konuşmalarına çok uyuz oluyorum…
Cersei en güzelleri değişik bir havası var kadının. Sonra da Margaery diyorum ama Arianne Martell cast ı açıklansın bi hepsini geçebilir.
Merhumlardan da Lyanna Stark diyorum…

Daenerys. Biraz daha az ağzını açsa dadından yinmez.

Margaery’nin cast seçimi çok çok kötüydü bence, o kadın şirin falan değil resmen UZAYLI ya.

sanırım kitaba göre en güzel dany

cercei’nin kehanetindeki ondan daha genç ve güzel olan kraliçe dany olacak bence. zaten cercei de margaery’nin o kadar güzel olmadığını düşündü.

1- Lyanna Stark
2- Dacey Mormont
3- Roslin Frey

1-Margaery
2-Dany
3-Brienne :smiley:

1-Margaery
2-Doreah
3-Cersei
4-Sansa
.
.
.
.
49-Brienne
50-Daenerys

1-Margaery
2-Cersei
3-Ygritte ( nedense bana çekici geliyo :smiley: )

iki kişiyi tek geçerim;
1.Arya Stark (kocaman mavi gözleri süper ama şeker olarakda nitelendirebiliriz güzel kız olacak biraz büyüsün :smiley: )
2.Cersei Lannister (kışkırtıcı ve acayip hoş…300 spartalıdan yengemizdir :smiley: )

Kısa ve öz Cersei diyorum. Kitapta zaten çok güzel olarak gösteriliyor, dizidede fazlasıyla çekici.