Serinin en güzel kızı/kadını?

Şüphesiz Danny…!!!

Natalie Dormer’dan kelli açık ara Margaery… onun dışındaki karakterler nedense bana güzel gelmiyor… haa bi de Doreah vardı rahmetli… Melisandre’yi de milf kategorisinden listeye sokabiliriz…

Doreah…
Çok yazık oldu cidden kıza.

bizim sınıfta aynısı var. Oof,of diyorum

Ben Ashara Dayne’yi merak ediyorum ya. :slight_smile:

adaletini … dünya!

Bizim sınıfta leş :smiley:

bizim sınıfın en güzelini yolda görseniz dilenci sanıp para verirsiniz, ama üst sınıftakileri görseler paparazziler ünlü sanar peşinden koşar :S 1 sene erken doğmalıydım

allahtan böyleleri yok;

bizim sınıfta kişi başı 300 gr düşüyor :frowning: e tabii inşaat mühendisliği olunca :frowning:

Sana gene iyiymiş.Bize kişi başı 250 gr düşüyor.Hem de kemikli

Sizin gene iyiymiş. Ben lisede 4 sene kişi başı “0” gr. ile gidip geldim. Hatta bazen eksilere düşüyorduk. :wink: Kendimi öyle bir ortamdan sapasağlam kurtarabildiğim için şükrediyorum. :slight_smile:

Kitaba göre
-Melisandre
-Sansa
-Dany
-Cersei

Diziye göre
-Dany
-Sansa
-Margaery
-Cersei

lyanna stark tabi ki :slight_smile:
ayrica margaery’yi hic begenmedigimi belirtmem gerek gercekten cok cirkin

Yalnız seni yaşatmazlar buralarda.

evet farkindayim :slight_smile: ama cidden cok cirkin biri ya nesini bu kadar begeniyorlar hayret kizin yuzu uzaylilarinki gibi

Kitaba göre başlarsak Lyanna Stark ve Daenerys Targaryen önde. Elia Martell üçüncü, Melisandre de 4. sırada. Cersei Lannister de 5 numaraya gelir.

Ama diziyle gidersek Daenerys uzak ara farkla birinci bence. Margaery Tyrell’i ikinci sıraya koyuyorum, Melisandre 3 numarada, Sansa Stark 4. sırada. Cersei’nin kaderi 5.lik benim listemde :smiley:

Düzeltme: Margaery Tyrell - dizide Natalie Dormer oynuyor - konusunda biraz haklılığınız var, kızın yüzü botoks tarafından esir alınmış gibi duruyor, ama yüzünün aşırı gerginliği ona bir güzellik katıyor bence :smiley:

kitaba göre lyanna tabi uğruna bütün krallığı karşısına alıyor rhaegar
dizide de daby-sansakapışıyolar bence

Release the Kraken

Güzellik değişikli bir şeydir. Değişir. Kitaplardan liste oluşturamam ama dizinin 3. sezonu için:

1- Natalie Dormer
2- Sophie Turner
3- Carice von Houten

sansa stark kesinlikle