Serinin en güzel kızı/kadını?

Diziye göre tekrar baktım ve şu sonuca vardım.

Cercei’de inanılmaz çekicilik var.Margaery çok tatlı.Dany’nin yüzü çok güzel.Sansa’da masumluk var.Melisandre seksi

Fakat Doreah varya bu 5inin birleşimi.seksi güzel tatlı çekici masum…

Keşke Tyrion’un sevgilisi Sibel Kekilli değilde Roxanne McKee olsaydı.Üşüyoruz Doreah reyiz :frowning: Özlüyoruz :frowning:

buna çok benzer bir konuyu ben açmıştım :confused:

http://forum.gameofthronestr.com/konu-kitapta-en-begendiginiz-bayan-karakter.html

Senin konun da serinin güzel kızlarından.

kitapta:
jeyne westerling(neden bilmiyorum çok çekici gelmişti)
arianne martell
lyanna stark
meera reed

dizide:
gilly
melissandre
asha

dizide cercei dany sansa margaery hiç güzel değil. ilk diziyi izlediğim içinde hayal gücümü bloke ettiler. meera ve jeyne i önce okuduğum için çok şanslıyım çünkü dizide reziller.

Dizideki Jeyne’nin vücudu çok iyi yalnız,oyumu ona veriyorum.

Ros idi. Hem yüz olsun, hem vücut olsun hem konuşma şekli olsun. Kesinlikle en çekici hatun.

Ardından da Mel gelir.
Suratına kasten takındığı o aptal ifadeyi sildiği takdirde; Sansa da çok fena bi şey aslında.
Ve bu sezon anladım ki Ygritte ve Margeary de bi içim su

Vee özel for: ne seksi ne de güzel ama muhteşem bir tatlılığı ve harika bir gülümsemesi var. Bu kızı alacaksın, 24 saat suratını seyredeceksin. Kimden mi bahsediyorum. Tabii ki Meera <3
Gerçek hayatta böyle bi ablam olmasını çok isterdim

Ben Esmé’yi Ros olarak dizide pek çekici bulmuyorum. Ama galalar olsun, dışarıda verdiği pozlar olsun daha farklı daha güzel geliyor gözüme.

Rose Leslie için de tam tersi geçerli, Ygritte iken güzel buluyorum, dışarıda galada comic-con’da falan bir görüyorum resmen soğuyorum.

Natalie Dormer ise dışarıda dizide her türlü serinin en güzel kadını, kitap serisinde Lyanna Stark en güzeldir diyordum, bir gün flashback olursa veya Robert’s Rebellion çekilirse Lyanna Stark’ı Eva Green oynasın ne Dormer’ı kalır ortada, ne Leslie’si ne Bianco’su.

valla çok zor şuan margery diyorum ama obur yandan dany var ygitte var bilemicem :S

Dizide asha??? Abi iyi misin

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cercei tabikide

1-Gümüş saçları, mavi gözleri ve beyaz teni ile Dany Targaryen derim…
2-Sansa Stark
3-Ygritte

1-Sansa Stark
2-Margeary Tyrell
3-Ygritte.

1. Daenerys Targaryen

2. Margeary Tyrell

3. Cersei Lannister

Lyanna Stark.

KADININ DİBİ

HAMMADDESİ

1)Dany
2)Marg
3)Loras

Ashara Dayne bir de.

Hoş değil.

Kitaptan söylersek;

Cercei Lannister
Arianne Martell
Daenerys Targaryen

Diziye göre konuşursak;

Margaery Tyrell
Daenerys Targaryen
Cercei Lannister

1-Arianna Martel

2-Ygritte
3-Cersei Lannister.

Sör Loras Tyrell kızkardeşi Margaery’den çok daha güzel.Renly efendiye hak vermemek elde değil.

1.Dany
2.Margaery (Natalie’yi pek beğenmiyorum nedense sanırım rolünden dolayı Margaery gözüme çok güzel görünüyor)
3.Sansa(büyüdükçe güzelleşti :))
4.Missandei
5.Meera Reed