Serinin en güzel kızı/kadını?

hmmm bana göre
1.dany (aslında cok güzel )
2.melisandre (garip bir aurası var kadının )
3.ygritte (kızıllar güzel olur)
4.meera (saçlar…)
5.sansa (beyaz ten , kızıl saç)
6.margaery

Dany
Margaery
Melisandre

Melisandre
Ygritte

Margaery sevemedim özellikle Natalie Dorme yüzünden dudak büzüştürerek poz vermesi en sevmediğim şey

lyanna yı dizide görseydik büyük ihtimalle onu 1.sıraya koyardım :slight_smile: hele bir eva green olsa …

1- Val
2- Lyanna
3- Melisandre
4- Ygritte
5- Cersei
6- Sansa

Dizide;
1- Carice van Houten
2- Natalie Dormer
3- Sophie Turner

Sinister bu konuyu çok sevmiş anlaşılan :wink: ama üç mesajında da özellikle katıldığım bir bayan varki o da Carice , güzellik göreceli vs…vs… zırvalarına girmeden bence önemli 3 nokta ; Yüz ve saç , Boy & Kilo ve Vucut

1.Carice Boy - Yüz ve Kızıl saçlar - Fizik hepsi mevcut Number 1.

2.Dany -Boy az eksik :tongue: diğerleri harika,zaten az uzun olsa birinci olurdu.

3.Cercei -Boy,Vucut tamam ama yüz ve saçlar eksik

Ayrıca Sansa dan bahsedilmiş doğru güzel hatta bilmeyenler için 173 boyu var cofri den uzun yani o derece ama daha büyüme aşamasında ilk sezonki halini hatırlarsınız ne kadar değişti anlıycağınız onu 2 yıl sonra değerlendirmek lazım.Hepsini geçebilir.

Ygritte esk geçilecek hatun değil ama çekiciliği kızıllığından abartılacak güzellikte değil.

Margaery de güzel sayılır boyu posuda var ama burun kısmına ve vucut yapısını bir türlü sevemedim.

Bir şey daha var Arianne’i bekleyenler var umarım karşılaştığım tablo olmaz çünkü melez güzel lazım onun için fakat fanlara, dream cast’lere bakıyorum ama hiçbiri anlatılan gibi olamayacak gibi… iki ,üç öneri var onlarda oyuncu değil manken :sad:

1-Marg
2-Melisandre
3-Sansa
4-Missandei
5-Dany

Kitapta: Lyanna Stark, Val, Asha Greyjoy
Dizide: Margaery Tyrell, Melisandre, Meera Reed

Bu seride çirkin bir kadın yok, hepsi güzel ama Cersei çok itici :stuck_out_tongue:

Cersei diyorum ben.

çirkin kadın var bence:)) brana eşlik eden yabanıl…
[hr]
melisandre ve cersei bence lakin ikiside tehlikeli…aslında güzellikle akıl arasında ters orantı olduğu söylenir.

Melisandre. Kitaptaki tasviri ama, tamam Carice v.Houten da güzel ama kitaptaki Melisandre’yi daha çok beğendim :smiley:

Stannis ağanın yanındaki kızıl manita. Margaery Tyrel’in de gideri var

Dizi
1 - Brienne of Tarth
2 - Asha Greyjoy ( Yara Greyjoy )
3 - Miri Maaz Duur

Kitap

1 - Melisandre
2 - Cercei Lannister
3 - Margaery Tyrell

Diziyle kitap karıştımı yoksa ,zevk ve renk diyip geçelimmi :rolleyes:

Miri Maaz Duur yazıyor yaw! :tongue: zevk,renk diycem geçicem de , çok zevksiz durucaksın şimdi :wink:

Kitapta hep Dany güzel bahsedilir ama dizide kara kaşlı kezban görünüşüyle beni kaybediyor Cersei ile beraber.
Kızıl zaafı ile başta Melisandre olmak üzere, Ygritte ve Sansa favorilerimden.
Margaery’de ise, son sezonda saçlarına ayrı hastayım ben ondan bi güzel gözüküyor gözüme.
Ama en en en güzel diye düşünürsem Lyanna Stark ve Ashara Dayne derim.

Hani bazen elden bişey gelmez ya… işte öyle bir durum naapalım adam yazmış :biggrin:

Zevk işleri bunlar .

1.Ygritte
1.Sansa
1.Margaery

hepsi de benim bebeklerim :slight_smile: