Sevmediğiniz Haneler

Evet arkadaşlar oylamalarınızı bekliyorum :slight_smile: en sevmediginiz haneler hangisi nedenlerini de söylemek isterseniz soyleyin. benim mesela sevmedigim tek hane targaryen hanesi onun dışında da yok.

İlk aklıma gelenler Baelish, Bolton, Frey nefretlik.

Lannister antipati.

Bolton’lar bile bazen çekici gelirken Frey Hanesi katlanılamaz.

Greyjoy’ları da unutmadan ekleyeyim buraya.

Frey; çok çok malum.
Bolton; Roose ve Ramsay’i mi sevicez? :confused:
Lannister; tüm diyarı kana bulayanlar onlar.
Greyjoy; ısınmaya çalıştım ama olmuyor.

LANNISTER

Greyjoy’u çıkarırsak aynen diyorum.
Bolton, Frey ve Lannister hiç sevmiyorum sizi :mad:

En başta Frey ve Bolton geliyor benim için. Kıyas bile yapmam ikisi arasında al birini vur ötekine.
Greyjoy ve Lannister’ı da sevmem. Bu 2 haneden birey olarak sevdiklerim var ama bu haneyi sevdiğim anlamına hiçbir zaman gelmiyor.

En nefret ettiğim hane Frey.

Bolton
Frey

Keşke olmasalarmış dedirten hane: BOLTON

Bir haneyi toptan sevmemek doğru değil bence. Ama karakterler etkili oluyor bunda.

Lannister (Tywin ve Jamie’den dolayı)
Baratheon (Robert’tan dolayı)
Arryn (Jon Arryn’dan dolayı)
Frey (Walder’dan dolayı)
Florent (Selyse’den dolayı)

-Frey
-Bolton
-Tyrell
-Targaryen

Aralarında sıralama yapmayacağım. Keşke olmasalarmış. Hane üyeleri arasında birkaç sevdiğim var ama burada haneleri sormuş.

Stark,tully,targaryen,umber,florent,arryn,bracken(aslında o kadar sevmiyor değilim ama blackwoodcu oldugumdan yazdım)

Dondarriondur. Duncanin turnuvaya katilmasina yardim etmedigi icin

Baratheon.İnsan yakan adamı kim sever yaa .

Targaryen bütün sülale deli .

Lannister, Tyrell, Frey ve Bolton.

Stark, mormont, umber, tully, arryn, Glover, manderly,targaryen, hightower (kılım kendilerine), aklıma bunlar geldi

Greyjoy hanesi şahsen pek haz etmiyorum kendi doğruları uğruna savaştıklarını sanıyorlar ama onlarda diğer haneler gibi savaştan sonra tecavüz edip esir alıyorlar vede bana sinsi tilkiler gibi geliyorlar en beterlerinden.En sevdiğim hane sorulacak olursa bu tür kötü şeyler yapmayan onurlu bir hane bana uygundur :slight_smile: Baratheonlar uygun bana :slight_smile: Tabi birkaç değişiklik yapılması lazım

Targaryenlerden hiç haz etmem.Deli kral Aerys başta olmak üzere hanedanın her üyesine kıl oluyorum.