Sevmediğiniz Haneler

Frey, Lannister, Baratheon

Stark, Tully, Targaryen, Manderly, Umber, Glover, Conninghton

Frey;Malum North Remembers
Baratheon;Stannis dışında herkesi severim ama fck u Stannıs
Targeryen;Meereni yönetemeyen kadın Westerosu yönetmek istiyor

Baelish ve Lannister.
Tyrion’i başka haneye alamıyor muyuz ya? Tyrion’i çok seviyorum ama yapacak bir şey yok…

Greyjoy,Lannister,Baelish
Targaryen hanesi son jenerasyonu pek sevmem (Danyi severim biraz),eskilerde de sevdiğim var sevmediğim var

Tully, Arryn, Stark, Lannister, Baratheon. Bunlar hep Targaryenlara ihanet etti. Nasıl kıydılar Aerys’e.

Sendeki bu deli sevgisini anlamıyorum .

Tüm yüksek bahçeyi kessinlerr, önce bu leydim ley gebersin sonra diğerleri ölsün. Jofreyin mezarına kargalar pislerken DANY kezbanı kraliçe olsun.

Valaha neden böle dedini anlamadım .

Adamı siz deli ettiniz. Benim amca oğlu çılgın ateş içiyor çılgın ateş.

Frey Lannister Greyjoy Baelish

Frey, Baratheon (Targaryen sevgimden dolayı değil, daha en başta konuları çok detaylı bilmediğim, “Ben Targaryenciyim tamamdır” demediğim zamanlarda bile sevmiyordum :D)
Birde hemen hemen herkeste oldugu gibi bende de mesela Lannisterları sevmemek ama Tyrion’u sevmek durumu var :slight_smile: Ya da kitapta mesela Asha’yı (Yara) severim ama Greyjoy hanesini hiç sevmem.

Targaryen hanesinden nefret ediyorum. Martellere karşı da bir antipatim var.
Bunun dışında dizi için Tyreller’i sevmiyorum.

Bolton ve Frey : Red Wedding’de ki ihanetleri çok kötüydü.
Lannisterlar : Her zaman bir oyun ve hile peşindeler.

Lannister
Greyjoy

Bu iki haneyi hiç sevmem.

Stark, tully, targaryen ben daha çok blackfyrecıyım :smiley:

Stark: Çok pembe
Targaryen: Çok balon
Greyjoy: Çok anlamsız ve çok balon

Tully Greyjoy Targaryen Frey

Blackwood , Stokeworth , Slynt , Frey , Reyne , Tarbeck , Spicer , Westerling , Farman , Royce (Her iki kolu da) , Oakhearth , Trant , Thorne . Bazılarında tek bir hane üyesi yüzünden bütün bir hane etkilenmiştir.

Tully demeni beklemiyordum :slight_smile: :):slight_smile:

Frey (fare surusunden farksizlar) , tyrell (sebebi yok), baratheon (bi numaralari yok), targeryanlar konusunda ise degiskenim, hislerim ve mantigim sabit degil. Bununla beraber edmure tullynin basinda oldugu tully, blackfish hanenin basina gecerse farkli dusunebilirim. Burada starklara, ozellikle Sansa’ya is duruyor sanirim.