Sherlock

Ara sıcak bölüm geliyormuş…
http://playtusu.com/haber/detay/6461/sherlocktan-4-sezon-oncesi-ara-sicak-bolum

Dördüncü sezon Ocak 2015’te geliyor. Kesin bilgi RT ile yayalım.

Kaynak

Şaka şaka asıl kaynak bu.

Edit: Bu da resmi kaynak.

Üzülerek söylüyorum fakat Ocak 2015’te çekimler başlıyormuş. Tarih öne alınmış gibi oluyor ama sene ortasında ancak izleriz.
The game is afoot!

Bu her sezonda 3 bölüm mü yayınlıyor ??

Her sezon 1.5 saatlik 3er bölümden oluşuyor. İzlemeyi düşünüyorsan mutlaka başla ama sindire sindire izle. İçindeki arka arkaya izleme dürtüne engel ol, hemen bitince çok koyuyor çünkü.

Teşekkürler :slight_smile:

[spoiler=Uuu ^^][/spoiler]

yine mi bıyık O.S

Herkese tavsiye ediyorum on Numara bir dizi sırf oyunculuk için bile izleniyor yeni sezonu merakla ve hasretle bekliyorum

2015 Noel’inde yayınlanacak ara bölümün senaryosu tamamlanmış. Ara bölüme bi sene varsa kim bilir yeni sezona ne kadar vardır :frowning:

Bir teoriye göre :
Mycroft
Irene
Sherlock
Sheninford mu her neyse

Moriarty
Euros

Miss me olunca ne olacak ki? İlgunç

Evet arkadaşlar son bölümü izlemeyen okumasın içerikle ilgili soru soracağım için spoiler yani hemde ağır.
.
.
.
.
Arkadaşlar şimdi bu Eurus Sherlock’a dediki Mycroft hafızanı silmiş ya da ona yakın bir şey tam hatırlayamadım üstünde de durulmadı dizide sizce Sherlock’un hatırlamadığı başka şeyler var mıdır ?

İzleyeceğim dizidir.

Ekşi sözlük entrisi gibi oldu.

Eğer izlersen senede 1 bölüm falan izle zaten sen bitirene kadar final bölümü belki çıkmış olur.

3.sezon 2.bölümünü izledim. Çok eğlenceli bir bölümdü, tekrar tekrar izlenebilir.

Çok güzel bir mini dizi, Sherlock suçları ayrıntılarına kadar çözüyor.

Mini dizi değil.

Sürerli

Ya böylesine kaliteli bir kadro ve dizi senaryosuyla senede 2 bölüm cekmeleri resmen cildirtiyor beni. Bütce desen var, izleyici var, hayran kitlesi var, oyuncu kalitesi yüksek. Ne alaka anlamiyorum. Söyle en kötü 12 bölüm yapsalar senede fena mi olur? Bir önceki sezon 2 sene önceydi. Kim kim hangi karakterde oynuyor hatirlayamadim bu sezonda. Sherlock’u bile ilk basta yardimcisi kücük herif zannettim yeminle.