Sherlock

Nedir paylaşabilirsen sevinirim çünkü ben de tereddütteyim ne olduğuna ilişkin?

Saçma birşey boşver. :slight_smile:
ama şunu belirtmek isterim mekanı sherlock seçtiğine göre birşeyler hazırlamış olabilir. Hatta ilerisi için felanda.

Anladım bekleyip görücez artık ama tadı damağımızda kalıyor valla bu kadar bekleyip yine 3 bölüm sonra hasret çekecek olmak kötü. :slight_smile:

İyi olduktan sonra beklemeye razıyım. Game of thrones oyunlarını 2 günde çıkardılarda noldu? Hobbiti 5 yıldır bekliyorum iki kat daha iyi olcak deseler 5 yıl daha beklerim.

Canımı çektirdin bak al sen de dinle o halde birşey kalmadı buna da gün sayıyoruz :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=4-dVcj_gYAQ

1. sezonu 2014’e kalmış ya :frowning: şu an öğrendim ve ağlamak istiyorum zaten 3 bölüm çıkıyor :frowning:

Yanlışın dizinin çekimlerine 2013 yılının Ocak ayında başlanacakmış ve çekilen bölümlerin de bizlere gelmesinin Ağustosu bulması garanti olmakla birlikte, yüksek ihtimal 2013-2014 Sonbahar dizi sezonunda yayınlanacakmış.

Bu arada yapımcıların şu açıklamasına rastladım paylaşayım:

“3. sezondan sonra dizi hala seviliyorsa ve biz de hala keyif alıyorsak durmak için bir neden yok. Bir seferde sadece üç bölüm yapıyoruz. O yüzden markanın lastik gibi uzaması veya abartma kaygımız yok. İnsanlar daha fazlasını isterken, ara vermek iyi. Ben Sherlock’un yaşlandığını görmek istiyorum. Oldukça genç yaşta çekimlere başladık.”

keşke senin yazdığın gibi olsa.
http://insidetv.ew.com/2012/11/26/sherlock-season-3-date/

Şimdi baktım da burada da zaten tarih olarak “2013 sonu ya da 2014 başı” olarak lanse edilmiş ve benim okuduğum önceki bilgilerden yola çıkarak verdiğim haberden pek bi farkı yok çünkü ben de yukarıda 2013 sonbaharı gibi başlayıp 2014’e bunun sarkabileceğini belirtmiştim.

sen 2013 sonbahar sezonu yazmissin ve benim bundan anladigim 2013 eylul ayi oluyor. sonbahar dizi sezonu eylulde baslar diye biliyorum.
neyse ya sonucta en erken 2013 noeli izleyebilecegiz daha bir yil var :frowning:

GT-S5670 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

1. sezon çekimlerinin başlamasıyle birlikte başlığı öne alayım dedim :stuck_out_tongue:

bu arada 4. sezon için de imzalar atılmış :smiley:

bir up da benden gelsin düştükçe düşüyor aşağı :smiley:

neyse en sevdiğim dizidir GoT dan sonra bunu da çok büyük bir özlemle bekliyorum :slight_smile: ve sherlock un kurtulma sahnesini burda nasıl uyarlayacaklar merak içerisindeyim :smiley:

Bir Up da benden. :slight_smile:

Sherlock’un kurtulması için çok güzel bir teori okumuştum. Teoriyi okuduktan sonra tekrar izledim. Büyük ihtimalle öyle olacak.

Hadi bir up da benden :smiley:

Sherlock Holmes filmine bayılıp, bittiğimden dolayı “dizisine başlamam ben, tek Sherlock tanırım o da Robert Downey, tek Dr. Watson tanırım o da Jude Law” derdim hep. Acayip derecede ön yargılı olduğum bir diziydi. En yakın arkadaşım ısrarla başlamamı, pişman olmayacağımı söyledi. Ve attı bana diziyi. Şuan dizi elimde. Başlamakta kararsızım :confused: Ama sanırım arkadaşımı dinleyeceğim.

@“RobbSnow” başla bence filmlerden daha çok seveceksin güven bana :stuck_out_tongue:

benedict cumberbatch (isme gel :smiley: tam bi ingiliz) robert downey’den kat kat daha iyi bi sherlock. adam tam bir sherlock ya daha iyisi olmazdı tam kafamda canlandırdığım gibi… tipi, saçları, ses tonu falan…
saç demişken bence benedict (ay nasıl bi isim bu) dizi dışındada siyah saçlı takılmalı normal rengini hiç sevmiyorum :stuck_out_tongue:

Robert’dan daha iyi bir Sherlock mu ? :slight_smile:
Sanırım dizi olduğu için detaya iniliyor ve olaylar falan daha ayrıntılı ele alınıyor. Birde Benedict(ismi cidden fena. Yazması ayrı dert okuması ayrı dert :D) daha az çatlaktır eminim :slight_smile: Tamam başlayacağım o halde. Amman Yarabbim izlemediğim dizi kalmayacak bu gidişle :smiley:

Pek fazla ayrıntıya girilmiyor, merak etme, 3 yılda sadece 6 bölüm :stuck_out_tongue:

Benedict’in oyunculuğu cidden parmak ısırtacak düzeyde. Kitabı okurken kafamda oluşan Sherlock’la pek çakışamasa da, Sherlock Holmes günümüz dünyasında yaşasaydı tam olarak böyle birşey olurdu, eminim.

Ve yine gereksiz bir karakter olacak belki ama, o ev sahibesi yaşlı kadını çok seviyorum ben :stuck_out_tongue: Favorim :stuck_out_tongue:
Bi defa kaçırıldığında çok korkmuştum, umarım başına bi şey gelmez :stuck_out_tongue:

her bölüm farklı bir konu var ve günümüze uyarlanmış hali filmden en büyük farkı bu aslında. 1 sezonu 3 bölüm oluyor ama film uzunluğunda… yani 2 sezonu çok kısa sürede bitirirsin :slight_smile:
ve evet gerçekten robert’dan daha iyi bir sherlock kitaptaki sherlock’a daha yakın buluyorum :smiley:

@“Jojen Reed” 3 yılda 6 bölüm ama her bölüm 90 dk :slight_smile:
Çok kişi tavsiye etti zaten de. Ah benim şu ön yargılarım. Ama başlayacağım yavaştan merak etmeye başladım ve izleme isteği uyandı :slight_smile:
Ev sahibesi mi. İzleyince görürüm bakalım sevecek miyim :slight_smile:
[hr]
@“Aviendha” Tamamdır size güveniyorum o halde :slight_smile:

İzlediğim en iyi mini dizidir şuanda. Puanına bakıp izlemeye başlamıştım. Beklediğimi sonuna kadar veren dizi.
Sherlock’un günümüze uyarlanışı olduğu için kitaptaki karakterden hafifi uzaklığı var.