Sherlock

2.sezon 2.bolumdemi 3. Bolumdemi ne kaldım
Valla ne yalan soyleyeyim bazen sıkılıyordum izlerken

Bölümler çok uzun eğer dikkatini dağıtacak şeyler varken izlemeye çalışıyorsan yani sık sık bölünüyorsan izlerken keyfinin kaçması da doğal onun yerine böyle gerçekten boş bi zamanında şans verip zaten hepi topu bir ya da iki bölümlük bi yerin kalmış bitirmeni tavsiye ederim gerçekten kalite bi dizi bence. :slight_smile:

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam ilk bölüm tarihi için 15 Eylül 2013 diye gördüm bir yerde sevenlerine duyurulur. :slight_smile:

[font=Trebuchet MS]Robert Downey ’ den izlemeseydim eğer , daha çok sevebilirdim.

Aynen öyle Star Trek’e ve Hobbit’e uzandı bu diziden.

Benim en sevdiğim dizilerden. Benedict yani bu rol için doğmuş dedirten insanlardan. Bu sayede de onu daha çok görüyoruz artık ve hak ediyor. Martin ise sadece 2.03ün ilk sahnesini izleyin derim. Adamın çektiği acıyı ben içimde yaşadım. İkisi de çok iyi oyuncular. Burdan Moriarty’e de selamlar!
Dizi baştan sona efsane ve mükemmel uyarlama. Mesajları da ekranda göstermeleri ayrı güzel. Telefon ekranına bakmak gerekmiyor okumak için.
Ben de tekrar izlesem aslında Sherlock’un kurtuluşuna uzunca teoriler yazmıştım, onlara da bakmalı.
Ayrıca RDJ hastasıyımdır ama bu dizinin yanına yaklaşmaz bile bence filmler. Yani bu daha bir Sherlock’tur. Ne bileyim izleyince dersin ki evet Sherlock gerçekten varsa ve bu dönemde yaşıyorsa kesinlikle böyle olurdu.
Johnlock da shipleruk. Let’s have dinner.

Asıl Sherlocku ben burada gördüm. Sherlocku en iyi oynayan adamlardan biri abimiz. :slight_smile:
Yeni döneme uyarlanışı da ayrı bir güzellik katıyor ya. :slight_smile:

Bu adam Sherlock olunca izledikçe izleyesi geliyor insanın.

kitaplarını okuyorum, filmlerde oldukça iyiydi ama dizi hakkında bir fikrim yok sadece günümüze uyarlanmış olduğunu biliyorum :confused:

O zaman benden sana bir tavsiye. İzlemelisin.

1,5 saatten 6 bölüm. :=)

Kitapların çoğunu okuduğum için diziyi beğenerek izliyorum özellikle çok başarılı uyarlamalar var . 3 . sezon tam olarak ne zaman başlıycak bir bilgi verildi mi ?

izlemeye çalışıcam ama işte günümüze uyarlanması sorun bence :confused:

2013 sonu ya da 2014 başı diye duymuştum ben.

Ben de başta önyargılı bakmıştım ama gerçekten harika uyarlamışlar. :slight_smile:

bu bölümler 2-3 saat olarak gözüküyo dizimagde, neden öyle ?

tamam bakıcam o zaman :smiley:

Daha epey var yani . Kötü oldu bu :frowning:

Bölümler yanlış hatırlamıyorsam 1.5 saat civarında ama bir sezon 3 bölüm .

Böyle demişim ama 31 Ekim 2013 gördüm şimdi de.

Her bölüm 90 dakika ve her sezon 3 bölüm.

İzlemelisin. İnsanı yavaş yavaş sarıyor, kendine bağlıyor. Hele bir sahnesi var ki çoktan TV tarihine geçti bile…

[quote=“imarockist, post:58, topic:562”]

İzlemelisin. İnsanı yavaş yavaş sarıyor, kendine bağlıyor. Hele bir sahnesi var ki çoktan TV tarihine geçti bile…
[/quote]muhtemelen güzeldir de dediğim gibi bana göre özel olan Sherlock Holmes’ün imkanları dahilinde yaptığı seylerdi yani günümüzde ona yardımcı bir çok sey var sonuçta Conan Doyle’ün anlatımıda hoş bu yüzden sarıcağını çok sanmıyorum ama tavsiye için sağol :slight_smile:

[quote=“pinkfloydelisi, post:59, topic:562”]

Senin tercihin tabi :slight_smile: