Sherlock

Sherlockun andersona anlatigi gercek degildi orada adami kafaya aldi zatn sherlock gittignde anderson o yuzden o kadar cildirdi.

Az önce ilk bölümünü izledim . Harikaydı hatta çok çok harikaydı… ama keşke yaza bıraksaydım :smiley:

Bence olan şu. Orda çöp kamyonu var oraya atladı. Molly de ona benzeyen dublörü aşağı attı alt kattan. Sonra araba gidiyor ve John hiçbirşey anlamıyor. Tam atladıktan hemen sonra araba basıp gidiyor.
O sıra bisiklet çarptığı için de John göremiyor.

Yani o kadar insanın bu olayda rol oynadığını zannetmiyorum.

Tamam da nişancı adam görmedi mi onların oyun çevirdiğini?Sherlock’un oyun çevirdiğini görmesi lazım yani o kadar insan oyun döndürdüyse orda.

İstanbul’da “deerstalker” (Sherlock Holmes tarzı) şapka bulabileceğim bir yer biliyor musunuz? İnternetten bayağı araştırdım ve bulabildiğim söylenemez.

İkinci sezonda bu zaten açıklandı diye hatırlıyorum.
Nişancı sadece kurbanına odaklanırmış. Yani öyle dediler.
Dürbünden de sadece John’a baktığı için o kısımları atlamış olabilir.

Tamam da sadece John’a bakıyorsa Sherlock’un atlayıp atlamadığı kısımı da kaçırmış olur,nereden bilecek vurup vurmayacağını,vahiy mi geliyor?

John’un halinden atlayıp atmadığını anlaması lazım. Sen anlamaz mıydın? :slight_smile:

V For Vendetta’ya nerede gönderme yapıldı yahu, ben o kısmı kaçırmışım :frowning:

Geçmiş olsun kardeş

Şu soruma hala cevap verebilen çıkmadı. Bilen yok mu yahu? :frowning:

kostüm satan mağazalarda vardır. kadıköyde yada beyoğlunda o tarz dükkanlar var oralara bakmanı tavsiye ederim.

@“Ours” Valla bölüm izledikten sonra baktım “V göndermesi vardı” yazan yorumlar, allah allah dedim, düşündüm taşındım, hatırlayamadım… :confused:
Spoiler içinde söyleyeydin yahu :stuck_out_tongue:

Rezil olmak pahasına soruyorum.
[hr]
Cevabı öğrendim ve filmi unutmuşum, onu farkettim. :stuck_out_tongue:

01:00:40’tan sonra replik geliyor. Metro istasyonuna gitmeden hemen önce evde Sherlock ve Watson konuşurlarken.

watson’ın guy fawkes gecesi şenlik ateşinde yakılmaya çalışılması, parlemento binasını patlatmaya çalışan teröristler, sherlockun remember remember the fifth of november demesi hatta çalışmayan metro istasyonu filmdeki metro istasyonuyla da aynıymış :smiley:

bu arada bakın ne bulmuşlar; tardis!! :smiley: boşuna anderson bölüm boyunca tumblr gibiydi demiyorlar :smiley:

Ha bu arada unutmadan şunu da söyleyeyim. Dışişleri Bakanı mıydı o adam neydi. Bombayı kurmadan önce şifre olarak günün tarihini -05/11/13’ü- yazıyor.

Başladı
[hr]
Ohh çok iyi. Her arasa yazıcam bööle.

İzleyebileceğim bir yer var mı?

http://www.filmon.com/tv/bbc-one

Bilsem izlerdim be. Neyse yarın izlerim…