Sherlock

Sarhoş oldukları bölüm çok güzeldi :))

Yine bir muhteşem bölüm. :smiley:
Sanki Tom haklı çıkar gibi oldu. O çocukta bişe var.

Bölüm en iyi bölümlerden biriydi. Irene Adler’ı tekrar görmek…

Son bölümün ismi “His Last Vow”, Sherlock’un da dediği üzere en son yemini Üçlünün her zaman yanında olacağı. Yani son bölümde üçlünün çok büyük bir tehlikeye gireceğini düşünüyorum.

Ne ara geçti bir buçuk saat anlamadım. Yine müthiş bir bölüm yapmışlar.

Ben şeyi anlamadım bu fotoğraçı amca kadınları napmış yani amacı neymiş?

Bu sezon bilmiyorum ama bu kendi görüşüm, bana biraz vasat geldi. O eski Sherlock’dan eser yok… Hani nasıl diyim yemeğe tuz biber katılmamış gibi şu 3x1 ve 3x2 … Bakalım 3x3 sezon finali nasıl olacak !!!

Burası biraz ağır spoiler’e kaçıyor bakmak istersen eğer :slight_smile:

Benim tahminim tabi kitaba göre söylüyorum; Mary Watson bebeğiyle birlikte ölecek, ama bunu 3x3’de diziye aktarırlar mı bilemem

@“Joe Pistone” Steven Moffat yazarlardan biri olmasaydı belki katmazlar diyebilirdim. Ama…

Kitapları okudun sanırım, Irene’i tekrar görme ihtimalimiz var mıdır? :smiley:

Irene bir tek Bohemya’da Skandal’da görünüyor ondan sonra (ve öncede) sadece adı geçiyor.

Geldi diye seviniyorduk şimdi bitiyor üzülüyoruz :frowning: bu ne arkadaş ya

Ya keşke 20 bölüm falan olsa. Saçma sapam diziler yapıyo 25 bölüm Sherlock’sa 6 saat :frowning:

3 bölüm ne lan,küfür gibi.

bana göre çok güzel ve dolu dolu bir bölümdü ama genelde pek beğenilmemiş galiba. beğenmeyen insanlarla aynı diziyi mi izliyoruz bilmiyorum :stuck_out_tongue:
bölüm boyunca en çok beğendiğim kısım sherlock’un kadınlarla internetten görüştüğü ama mahkeme salonundan izlediğimiz sahneydi. hem orada azıcık irene’i de gördük :stuck_out_tongue:

bu arada john ve mary acayip tatlı bir çift :smiley: gerçek hayattada da birliktelermiş çok şekerler :stuck_out_tongue:

Bu sezon diğer sezonlara göre bana da biraz yapmacık geldi ama bölüm içerik olarak dol doluydu. 3. bölümden daha fazlasını bekliyorum. Bizi bir yıl daha idare edecek bir şey olmalı :slight_smile:

Sherlock’a üzülüyorum ben ya :’(
Ühühühü Mary kaptı John’u ve “her şey John” için temasını sevmedim. John adeta bir damsel in distress.
Hala fotoğrafçının kadınlarla niye buluştuğunu anlamadım birisini anlatabilir mi geri dönmek istemiyorum şu an sdfsdf

Düğüne giriş için nerde olduğunu falan öğrenmek için sanırsam. Çünkü en son gelen kadın davetiyeye sahipti. John Hamish olayı falan. Orada da Komutanı bulacaktı. Johnla arkadaş olduklarını biliyor demekki. O genç asker sadece provaydı yani. Sherlock’un dediği gibi. :stuck_out_tongue:

Muhteşemdi :slight_smile:

Dönerci :smiley:

YOK ARTIK!!!
WİLLİAM SHERLOCK SCOTT HOLMES!!!

Ya anlamıyorum nasıl olacak da dönecek? Teorisi olan? Hani herşeye var yaashgfashf

Dünyanın en iyi dizisi diyorum başka birşey demiyorum.
Şimdi bekle 1 sene daha.

Teori #1

Aslında Moriarty cidden öldü. Eğer ölü olmasaydı kendisi videoya çıkardı. Ama sadece ilkokul çocuğunun yapabileceği bir oynamayla ekrarlara geliyor. Sherlock’un bunda parmağı olabilir. Sherlock o eve olasılıkları hesaplamadan gitmezdi. :stuck_out_tongue:

AY 3ÇBÖLÜM GELMİŞ BUNU BEKLEMİODUM
TANRIM
EVET
ÜHÜÜHÜH
:’)
VE Bİ DAHA ÜHÜHÜHÜ
ÇÜNKÜM
SON BÖLÜMÜ
ÜHÜHÜHÜHÜÜHÜHÜH

Yayın formatına anlam veremediğim enfes dizi. Haftalık, hadi 2 haftada 1 bölüm olsa en azından