Sherlock

Kesinlikle, 12 günde 3 bölüm verip bir sene bekletmek ne demek. Ver ayda bir bölüm veya iki haftada bir bölüm…

kesinlikle izlenmesi gereken dizilerden ozelliklede sherlock holmes hastalarinin her bolum bir film gibi bence cok adil cunku hikayeyi bu kadar iyi anlatamazdi bence her hafta bir bolum olsaydi ayrica benedict ve freeman akan paranin haddi hesabi olmazdi bence

NE OLDU
TANRIM
NASIL
AMA
:OO
WTF
NOOOOO

Mary’i bir kötü bir daha iyi yapmalarını sevdim.
Bu yeraltındaki bilgi kasası şeysini Moriarty ile de yaptılar güya hackliyordu pcleri falan. hmmmmmm.
asdamk. ölümle dalga geçiyor adamlar sdfsf. Sherlock nasıl kurtuldu hala anlamadım.
Ühühühühü.
Magussus amca da iyi bir kötü olabilirdi yani hemen şup etmesek iyiydi.
Irene’ı görsek önümüzdeki sezon!!! Finalde bir yerden bup eder çıkar diye baktım ama olmadı ':frowning:
SHERLOCK OF YA
John’a dese seni seviyorum diye John kıskandı mı naptı bi ara ););));)):wink:
Ühühühüühüh.

CEVAPTAN ÇOK SORU İŞARETİ BIRAKIYOLAR
ÖF BE

Niye üç bölüm bu … dizisi?

Böyle bir işleyiş yok be. o kadar beklemeye değiyor mu evet değişiyor! Bu cevaplardan çok soru bırakma olayı da Moffat’ın işi. Hep böyle bu adam.

Sherlock çatıdan nasıl kurtuldu?

Moirarty’nin son anda ki videosunu gorunce olmedigini dusunup sevinc nidasi atmistim ama adam silahi agzina sokup sıktı kanlari falan gorduk nereye ölmuyor…

Tabi ölmemiste olabilir herseyi bekliyorum bu diziden. Hatta sherlockun kurtulma sahnesini tam gostermemeleri bile moriarty’le baglantili olabilir. Belki isin icnde o da oldugu ve son andaki surpriz bozulmasin diye gostermediler?

Cok kararsizim 4. sezonu simdiden iple cekiyorum :confused:

Donovana anlattığı hikayenin doğru olduğunu zannetmiyorum ama Sherlock 1. Bölümde John’a anlatırken 25 kişinin dana bu işte olduğunua söylüyordu.
Yani belki de Donovan’a anlattığı doğrudur.
Akıl karıştırcı bir durum. :confused:

Zamanım olsa başlayacağım ilk dizilerden.

Sheriarty gerçek o zaman sdfsdf
OF YA BU SHERLOCK I LOVE YOU JOHN DESİN ARTIK YETER BANA DERT OLUO :<
Ya Moriarty ölmedi bi bişi var, ya da Irene’ın işi ya da Mycroft kardeşim gitmesin diye yaptı.

4.sezon yeniyılda.

Sherlock johna falan filanmış dogrumu bu :smiley:

hayır ama aralarında çok güçlü bir bromance durumu var :smiley:

Bence seviyor ya. Ben ne kadar kankim olsun o kadar şey yapmam yani. Yapmam derken işte ölümden dönerkene süpriz yapması, gay muhabbetlerine hiç hayır mayır dememesi.
Irene ile olan ilişkileri tamamen zekayla alakalı. “Definitely new sexy” muhabbetini boşuna yapmadılar. Modern yolla birbirlerinin zekalarına aşık olduğunu söylemek istiyorlar yani. Irene ben de gayim diyor ve bölümün başında bir ablayla kırbaçlı mırbaçlı bişiler yaptılar dsfsdf
Yani uzun lafın kısası BENCE Sherlock ve Irene en azından bu evrende gay ama zekaları birbirlerini cezbediyor.

Sherlockla John arasında daha farklı bir bağ var. Yani ikisi yanyana daha iyi daha mutlular. Ama aşk değil bu.

[spoiler]
Moriarty’nin akıbetiyle ilgili teorileri bulabileceğiniz başlık:

-Moriarty de Sherlock gibi ustaca bir sihirbazlık gösterisi düzenledi ve artık tekrar ortaya çıkmaya hazır.
-Moriarty bir şekilde kurtulmakla kalmadı, bir de üstüne 2. sezon finalinde bahsettiği "büyük hackleme planı"nı harekete geçirdi ve artık tüm dünya için bir tehdit.
-Moriarty kendini öldürmeyi planlıyordu, ama bir şekilde hayatta kaldı ve bu durum hafızasına mal oldu ve tazelenmiş olarak hayatını sürdürdü, bu yüzden bunca zamandır ortada yoktu ama artık gelişen kötülüğüyle yeni baştan başlamaya hazırlanıyor.
-Moriarty aslında Sherlock ve Mycroft’un kayıp kardeşi. Bu teori, son bölümde geçen “Diğer kardeşe ne olduğunu biliyorsun” repliğine de açıklık getirir.
-Moriarty canlı, ama hangi Moriarty? Jim Moriarty değil tabi ki: Şimdiye kadar varlığını bilmediğimiz ikiz kardeşi!
-Sherlock ve Moriarty sahiden de ortak bir plan için birleşmişlerdi ve ikisi de kendi sahte ölümlerini hazırladılar.
-Bütün bu işlerin arkasında yepyeni bir karakter var.
[/spoiler]

Diğer kardeş kafamı karıştırmıştı benim de. Ve Moriarty’nin Sherlock’a verdiği ilk görev yıllar önceki bir çocuğun ayakkabısıyla ilgiliydi. Diğer kardeş bunu biliyor olabilir.

Ammaaa neden diğer kardeşi bitirmek için Sherlock ve Mycroft bir oldular?
Yok ya bu tutmaz. :stuck_out_tongue:

Ben aslında o görüntünün sahibinin Sherlock olabileceğini düşünüyorum. O eve gittiğinde olasılıkları heaaplayıp gitmiştir. Ve adamı öldürürken geri gelebilmek için yapacağını da hesaplamıştır.

@“Emilio Toland” ben de Sherlock’un işi olduğuna inanıyorum. Ha olur da onun işi değilse, B planı olarak en sonda yazan teoriye yakınım, yani yeni bir karaktere.

Moriarty bence hiç olmaz. Çünkü yapılan shop demode bir shop.
Moriarty neden kendisi çıkıp söylemiyor? Sanki sesini bilmiyoruz.
Moriarty olabileceğini düşünmüyorum. Umarım seneye bu dediklerime hüzünle bakmam. :stuck_out_tongue:

Mark Gatiss gaymiş :0
Sarah Paulson da biymiş :0
Yakın zamanda çok şey öğrendim.

Sarah Paulson, Sherlock da yok kafanız karışmasın dlşdk

Bence Moriarty gerçek değilse, o zaman bu dolabın arkasında Irene olsun <3

Mark aynı zamanda co-creator ve arada senaristlik de yapıyor bunu da yeni farkettim.

kardeş mi? :confused: kitapta öyle bir şey yoktu klasik moffat saçmalaması mı yaşayacağız acaba?

ben sherlockun çatıdan kurtulma sahnesinin adam gibi açıklanmamasını moriarty’e bağlıyorum ama ekşide gördüğüm aslında o videoyu yapanın moriarty’nin en az onun kadar azılı bir suçlu olan yardımcısı olduğu (kitaplarda da sherlock ondan bahsediyormuş) teorisi de aklıma yattı.
bunun için de en büyük kanıtın bozuk sesli ve görüntülü acayip video olduğunu düşünüyorlar. bence de mantıklı çünkü moriarty yaşasa kısa bir video yerine canlı yayınla bağlanıp acayip bir şov yapardı :stuck_out_tongue:

Sarah ve Jessica Lange bir ara çııkıyorlardı sanırım