Sherlock

1. sezon 3. bolum catidayken jimin dinledigi sarki (Stayin’ Alive) cok guzeldi

yok be yalanmış o sdfsdf
olur mu canım öyle şey sdfsd

@Aviendha kitaplarda Albay Moron muydu Moran mıydı öyle bir amca var. Moriarty bunun patronu oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Moran’dır ya Moron ne dsfdfg

Hah iste o. Onun cikacagi dusunuluyor ama andrew scott da 4. Sezon icin imza atmis. gerci bu sezonda vardi o :stuck_out_tongue:

4.Sezon ne zaman arkadaş ?

Biri bana Janine olayını açıklayabilir mi

+1. Yok mudur?

Janine kim? Biri beni aydınlatsın :s

Sherlock’unki işte. Magnussen’in asistanı.

Janine olayını açıklamaktan kastın ne bu arada onu anlamadım? Sherlock ve Mary Magnussen’e ulaşmak için Janine’e yaklaştılar olay bu. Başka bir şeyi mi kastettiniz soruda?

Arkadaşın dediği gibi gözlüklü adama yaklaşmak için kullandı onu. :stuck_out_tongue:

1. sezon 2014 aralık gibi gelicek diye söylentiler var bbc ile tarih konusunda anlaşmışlar sanırım.

Eğer ki doğruysa bu muhteşem bir haber.

Tumblr’da bir Janine ve Sherlock’la ilgili gifler, youtubeda da birkaç video gördüm.
3. sezonu izlemedim onun için neler olduğunu tam anlamadım, birisi spoiler içinde her haltı anlatabilirse çok sevinirim

[SPOILER]
Sorduğum şey Sherlock’un cidden sevgilisi mi var, kızla yattı mı falan… [/SPOILER]

evet bir süre sevgili gibi takıldılar kız cidden sevgilisi olduğunu düşünüyordu ama aslında sherlock 3. sezondaki kötü adamımız magnussen’e ulaşmak için (kız onun asistanıydı) kullandı onu :stuck_out_tongue: yani öyle aşık falan olduğundan değil.

[SPOILER] Peki hala birlikteler mi ?

Hayır fazlasıyla Irene Adler sevgisi olan bir insanım uyuzuma gidiyor böyle hareketler [/SPOILER]

bende irene’ciyim ve dizide bu hatunla bir sahne vardı ki bir an gaflete düşüp ‘‘ne!? hayır biz böyle bir sherlock tanımadık!!’’ dedim ama aslında onunda bir nedeni vardı :stuck_out_tongue:
hayır birlikte değiller ama kız bu olaydan fazlasıyla karlı çıktı. intikam için (yada ünlü olmak :P) sherlockla yaşadıklarını ayrıntılarıyla gazeteye anlatarak biraz ün elde etti :P:P
belki görmüşsündür;

ahdjdksn :tongue:

Bayadır girmeyip konuyu görünce bi hüzünlendim. Ben birçok teori yazmıştım ve ve ne haldeyiz. Hala defterlerde ve word belgelerinde duruyorlar. Genel sezon yorumuna girmeyeceğim zaten.
Yani tamam Benedict takıntımızı anladınız da üstüne gitmeyin iyice, ayıp ama.
Bu arada Magnussen enfes değil miydi ama? Bayıldım böyle ve iğrendim.
Neyse şey “did you miss me” olayları karmaşık zaten baya farklı düşüncelerim var. Gerçi herkes akıl etmiştir baya garip şeyler.

Boş zamanı olup da izlemeyen çok şey kaybediyo kanımca… Arkadaş bu nasıl dizidir ya. Daha yeni başladım, az bölümü var diye hemen bitirmek istemiyorum ama izlemeden de duramıyorum :confused: “Sherlocked” sahnesi diyip gidiyorum…

He bi de 4. sezon Aralık ayında mı çıkıcakmış? Kesin bilgi var mı?

3.sezon 2. bölümde sherlock cinayeti çözdüğünde sağlam bir oha çektim. çok iyiydi.

mükemmel bir bölüm.

Az önce 3. sezona başlamamla birlikte 4. sezon ne zaman falan diye araştırayım dedim. Aralık 2014 diye seviniyodum, ta ki bunu görene kadar.

4. Sezon

2016 NEDİR LAN?!?!!

Kesin bilgi mi bu şimdi :frowning:

hayir ya yeni sezon cekimlerinin hazirligi basladi hatta ilk defa 4. sezon aralikta cikarak en erken yayinlanan sezon olacak diye okumustum :confused: