Sır

İçinde bir emek var ayrıca adam oturmuş yazmış abi

Neden konuyu emeğe çevirdiniz ki acaba? @“Hiperaktif Koala” kendisini sevmediğini söylemiş hikayesi hakkında birşey dememiş. Sevmek zorunda mı ayrıca?

Ne tür adamsın ya koca adamı oyuncak etmeyin şurda gidin şakanizi istediğiniz yerde yapın komik olduğunu sanıyor birde .

Tamam boşverin bence tartışmanın luzumu yok bu konuda

ben burada sadece yazmak için varım.

kötü düşünenlere lafım yok.

beni sevmeyenleri de düşünüp onlara karşı en başta ben olumlu davranıp yani elimi uzatırım.

kabul eder etmez o onun bileceği iştir.

ama ben hiç bir şeyden çekinmem.

kısa özün lafı insan kazanmak zordur kaybetmek kolaydır.

Derinden vurdun baba helal! :slight_smile:

Baba çok iyi kalplisin yav.kişiliğine laf atanlar kendisine baksin bence.sen böyle devam et biz seni böyle seviyoruz.

benim tek şikayetim yazmaktan çok fragman veriyosun :):):):slight_smile:

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir babuş, biz fanların olarak her zaman soğuk hava üfleyeceğiz sana :d

Gerçek hayatta, o an aynı ortamda bulunduğunuz ve tanımadığınız bir adamın yanına gidip “ben seni sevmiyorum” diyebilecek götünüz var mı? Ya da isterseniz şöyle sorayım, terbiyeniz buna müsaade eder mi? Bunu düşünüp öyle bir şeyler yazın bence, zira bu forumu oluşturanlar da gerçek birer insan. Trollük mrollük tamam espriler şakalar yapılır bir sıkıntı yok lakin saygı önemlidir.

Sende haklısın ancak ön tanıtımı isteyenler olabiliyor.
Sır senaryosunu bir kaç gün bekletcem çünkü sıra A takımında

Lafın banaysa, evet derim. Yüzsüz bi adamım ben. Söylediklerini beğenmediysem gider suratına, “Ben seni sevmiyorum.” derim. Terbiyesizim de. Problem?

Konumda tartışılmasını istemiyorum keske beni sadece burada yönetici yapsalar iyi olur atışmalar istemiyom burada yönetici yaparsanız kendi konularıma çok makbule geçer

Asıl problemin ne biliyor musun insanlarla dalga geçer gibi konuşman herkes senin kadar gevşek değil ayrıca daha 16 yaşındasin ve 37 yaşındaki bir adamla dalga geçiyor sun ki bu adam sadece sizi bir şeylerle ugrastirmak istiyor nankörlük yapma okumuyor san çekip gidebilir sin konudan kimsenin başına silah dayamıyoruz .

İmla konusunda ciddi problemlerin var. “San”, “Sin”, “Sun” gibi ekleri birleşik yazman gerekiyordu. Ve evet gevşek saygısız biriyim. :slight_smile:

Abi yeter acil yöneticilik istiyom burada küstahlaşmak istemiyom çok ağır konuşurum

İnsan başta adam olacak bu kadar söylüyorum.

Kimse birbirini sevmek zorunda değil hatta ben de sevmiyorum kendisini,ayrıca büyüklerime karşı genellikle hep saygılı olmuşumdur ama bu adama saygı göstereceğimi sanmıyorum malesef.

Baba yöneticilik ne ya :))))))

Baba yönetici olacaksan otomat bozuk dış kapı açılmıyor :confused:

hakkım değil mi