Sır

SIR 4.SEZON 6.BÖLÜM
Akif gözünü açtığında yan tarafta yatmakta olan ismeti gördü baygın haldeydi.Koluna bir serum takılmıştı. Akifin başındaki kanama durmuştu.Başına pansuman yapılmıştı.Etrafına baktı kimsecikler yoktu.Etraf karanlık idi İsmeti o karanlıkta zar zor görmüştü.Yanına doğru yanaştı ve bileklerinin zincirlenmiş halde olduğunu gördü. Hafifte olsa bir fısıldama sesi duydu.O ses İsmetten geliyordu. Yanına iyice yanaştı ve ismet seslendi.

İsmet Akifin kulağına bunlar kötü adam dedi . Buradan kaçmalıyız bunlar bizi burada yaşatmayacaklar. Bunlar organ mafyası işi ile uğraşıyorlar dedi.

Akif merak etme diyerek İsmeti ayağa kaldırmak istedi.Ancak ismete verilen ilaç nedeniyle ayakta kalkacak hali bulunmuyordu.Akif kolundaki serumu sökmek istedi tam sökecek iken içeriye iki ızbandut adam girdi.

İçeriye giren adamlar hemen söze girerek Siz ne yapıyorsunuz orada vay zavallılar düştünüz bizim yuvaya organlarınızı alacağız .Ayrıca o serumu sökmeyeceksin yoksa ikinizi de hemen burada harcarız dedi.

Akif doğrularak yanı başında içilmiş bir bira şişesini kırarak onlara karşı kendini savunmaya geçirdi. Akif bu iki ızbandut adama karşı savaşmaya fazla gücü yoktu. İki ızbandut adam aniden Akifin elindeki kırık şişeye rağmen üstlerine atladılar.Akif adamlardan birini kolundan yaraladı ve yere düştü diğeri Akife sağlam bir yumruk atarak etkisiz hale getirdi.

Ve birden içeriye doktor Nihat bey girdi.Akif doktor Nihat beyi tekrar karşısında görünce afalladı.İsmeti kendi elimle nasıl sana teslim ederim diyen Akif doktora çıkışarak isyanları oynamaya başladı. Yeniden doğrulmak istedi.Ancak o ızbandut adam Akifin midesine sert bit tekme atarak kalkmasını yine engellemiş oldu.

Doktor Nihat bey söze girdi.Hoşgeldin fabrikama isyancı çocuk.İsmeti birazdan ameliyata alacağız ve organlarını bekleyen bir hastaya yerleştireceğiz sıra sana da gelecek hiç merak diyen doktor bey Handeden bahsetmeye başladı.Hande senin gibi bir adama nasıl aşık oldu bilemiyorum ama inan bana Handeyi kendime bağlayacağım.Bundan hiç şüphen olmasın diyerek Akife elinde olan uyuşturucu tabancası göstererek sonra cebinden çıkardığı uyuşturucu iğnesini silaha takarak kullanmış oldu.

SIR 4.SEZON 7.BÖLÜM
Murat bey kızına seslenerek sende gel yalnız bırakmayalım hastanede müfettiş Mustafa beyi belki acil bir ihtiyaçları oluşabilir. Senin gelmen faydalı olabilir. Hande babasına seslenerek hiç böyle bir durumda yalnız bırakmak doğru olur mu baba diyerek hastaneye kendisinde geleceğini söylemek istedi. Hande,babası murat ve müfettiş Melih bey evlerine ambulans çağırarak hastaneye gittiler.

Müfettiş Mustafa beyin tedavisine başlanılmış olundu. Doktorlar birkaç gün hastanede yatmak mecburiyetinde olduklarını bildirdiler müfettiş melih beye . Müfettiş Melih bey Murat bey ve kızına teşekkür etmek için onları hastanenin kantinine davet etti. Uzun bir muhabbetten sonra hastanede karşılarına Tunç bey çıktı. Müfettiş Melih bey Tunç beyi karşısında görünce şaşırdı.

Müfettiş Melih bey Tunç beyin niçin Hastanede olduğunu sordu. Annesi için geldiğini söyleyen Tunç bey periyodik kontrollerden geçtiğini söyledi. Doktorun üç ayda bir gelmesi gerektiğini ve annesine eşlik ettiğini söyledi. Annesinde bir çeşit kalp sorunu vardı ve Tunç beyin annesine gösterdiği fedakarlık dikkatlerden kaçmıyor idi. Tunç beyin dikkatini Hande çekti. Uzun uzun ve derinlemesine ve keskin bakışlar yaparak etkilemeye çalıştı. Ancak birden yönünü Murat beye çevirdi.
Tunç bey Murat beyin yanına yaklaşarak elini uzattı ve söze girdi. Merhabalar ben emekli komiser Tunç Melih ve Mustafa beyleri nereden tanıyorsunuz diye sordu.

Söze giren Murat bey kızını Tunç beyle tanıştırarak başlarının belada olduğunu söyledi. Mustafa ve Melih bey sizin ismini bana önerdiler ancak siz kabul etmemişsiniz. Herhalde çok yoğun olduğunuzu düşünmekteyim.
Söze tekrardan Tunç bey girdi evet yorulduğumu hissediyorum hapishanede geçirdiğim zaman benim yıpranmama ve iş yapamaz hale gelmeme neden oldu. Sizinle hastanede karşılaşmam ilginç oldu. Peki size yardım etmeyi düşünüyorum ancak benden ne istiyorsunuz diye Murat beye sordu.

Murat bey kızım çok sevdiği bir arkadaşı var. Adı Akif Dursun beyin torunu bu Akif benim kızımı kaçırdı yalnız değildi. Galiba adı ismet olan birinden yardım aldı.Bir eve girdiler evde bulunan yaşlı bir kadını öldürdüler ismi Hatce idi ayrıca kızı merveyi de tutsak hale getirdiler. Ta ki polisler evi basıncaya kadar. İşin ilginç tarafı kızım Akife aşık oldu. Bu Akif denilen şahsiyet polislerle çatıştı. Kaçamayacağını anlayınca kendini nehire attı ve gözlerden kayboldu. Kızım Akifin bulunmasını çok istiyor yardım etmeniz mümkün mü?

Tunç bey söze girdi.İnşallah Akifi buluruz ancak bulursak Akifi tutuklamak zorunda kalacağız çünkü işlemiş olduğu suçlar var.Durumu pek içi açıcı değil .Ayrıca ismette Akife yardım ettiği için tutuklanabilir. Hande Tunç beye yaklaşarak lütfen tutuklanmasın Akif o sadece kendini savundu diyerek Akifi savundu.

Tunç bey Hande hanımın yanına yaklaşarak elimden gelen yardımı yapacağını söyleyerek onu sakinleştirmeye çalıştı.
Handenin bu kadar kendisinden geçmiş olduğunu fark eden Tunç bey siz iyi gözükmüyorsunuz biraz dinlenin isterseniz diyerek Murat beye doğru yöneldi.

Tunç bey Hande ve Mervenin tutsak edildiği eve gitmek istediğini bildirdi. Olayın gerçekleştiği yeri gözlemlemek istiyordu.Murat bey tunç beyl kızınıda yanına alarak Hande ve Meleğin tutsak edildiği eve götürdü.Hatta Akifin nehire atladığı yeri bile gösterdi.Tunç bey bir şeyden çok emin idi . Bu nehirden atlayan birinin yaşama imkanın zayıf olduğunu hatta cesedinin tek bir yere savrulacağından emin idi oda doktor Nihat beyin kereste fabrikası idi.

4.SEZON 8. BÖLÜM
Tunç bey Murat beye endişelerini dile getirdi en başta. Akifin bu sert dalgalarla yaşamasının mümkün olmadığını dile getiriyordu. Çünkü bu nehire atlayan kimseler genelde intihar girişimi için kullanılıyordu. Handeye gerçekleri anlatmaya çekiniyordu. Tunç beye göre yaşaması mümkün değildi. Hatta kendine söylemeyecek kadar cesaretsizdi. İşin ilginç tarafı eğer kereste fabrikasına bir şekilde dalgalar yine oraya atarsa Tunç beye göre yine yaşaması mümkün değildi.

Ancak Murat beye yine de bir ümit arayışı içerisinde olacaklarını anlatıyordu. Tunç bey her şeyi planlamıştı kafasında kereste fabrikasına polislerin bir çıkarma yapmasını uygun görüyordu. Kendisi emekli komiser olduğu için bu işi organize etmede yetkisi yoktu. Ancak çok sevdiği bir komiser arkadaşına bilgi verdi. Ve polislerin orayı basmasında ve kontrol etmesinde hiçbir sakınca yoktu. Akif, İsmet ve doktor Nihat beyin tutuklanması öngörülüyordu. Çatışma olabileceğini öngörüyorlardı.

Doktor Nihat beyin kereste fabrikasında her şey gizlice yapılıyordu. İsmet ve Akifin o kereste fabrikasına bir şekilde düşmesi vahim bir olaydı. Kendilerini savunabilecek bir durumları yoktu. Hiçbir şey yapamamaları ve direnememeleri onların vahim sona doğru yaklaşmasında ön ayak oluyordu. İlk başta ismet ameliyat odasına alındı. Ancak ameliyathane de yaşanan bir sorun nedeniyle hala ameliyat yapılamıyordu. Çünkü elektrik kesilmişti. Elektrik gelmeden vücudundaki organlar alınamıyor ve başka bir hastaya aktarılamıyordu. Akife fazla uyuşturucu verilmemişti. Ancak başında iki tane ızbandut adam nöbet tutuyordu.

Tunç bey ve yanındaki komiser arkadaşı ve polisler kereste fabrikasının dibine kadar yanaşmış operasyon emrini bekliyorlardı. Verilen emir ile polisler içeriye girdiler ve çatışmaya başladılar. Akifin başında bekleyen adamlar Akifi unutarak çatışmaya girdiler.

Çatışma sonucunda İsmet ve Akif sağ olarak ele geçirildi. Ancak doktor Nihat bey ve birkaç adamı ile kereste fabrikasından kaçmayı başarabilmişti. Doktor Nihat beyin bir çok adamı kereste fabrikasında öldürülmüştü. Doktor Nihat bey intikam almaya niyetli idi.

Akif ve ismet elleri zincirli bir şekilde polis nezaretinde bir hastaneye götürüldüler. Tedavileri bittikten sonra mahkemeye sevkedileceklerdi.

SIR 4.SEZON 9.BÖLÜM
Akif ve İsmet hala kendisine verilen ilaçlardan dolayı baygın haldeydiler. Doktor Nihat bey ismetin yarası ile ilgilenmiş ancak asıl operasyon başlamadan yani organları nakil yapamadan iyi bir hastaneye getirilmişlerdi. İkisi de kolları zincirli kaçamayacak durumda idiler. Ayrı ayrı odalarda kalan İsmet ve Akif çok sıkı korunuyorlardı. Çünkü ikisi de mahkemeye çıkarılacaktı.

Herkes bu gelişmelerden haberdar olmuşlardı. Dursun bey artık torunundan nefret eder hale gelmişti. Akif tarafından etkisiz hale getirilen ibsiz Akiftende nefret eder hale gelmişti. İbsiz hastaneye gidip Akifi etkisiz hale getirmek istiyordu. Bu arada Merve de Akif ve İsmetin hastaneye getirildiğini duyduğunda Akiften intikam alma düşüncesi beraber İsmeti de ziyaret etme niyetinde idi. Her şeyden önce Handenin de bu gelişmelerden haberi olmuştu. Hande de Akifi görebilmek için hastaneye gitti.

Hande heyecanlı idi uzun bir zamandan Akifi görecekti. Ancak hastaneye vardığında hem İsmetin hem de Akifin odasının dışında polisler duruyordu. Hande Akifi görmek için ısrar etti. Ancak ısrarı boşa idi içeriye kimsenin giremeyeceğini Handeye söylediler. Ardından Merve de hastaneye geldi ve kıyameti kopardı Akif nerede diye bağırmaya başladı. Merve o kadar kinliydi ki sesiyle uyandı Akif ellerinin zincirli olduğunu farketti. Burada duramazdı mutlaka kaçmalıydı.

Bu sırada hastaneye gelen Tunç bey hem Handenin hem de mervenin Akifin odasına girebilme ısrarlarını anlayamamış hatta sinirlenmişti. Tunç bey kızların yanına gelerek sizler burada ne yapıyorsunuz dedi. İkisi de mahkum hastaneden taburcu olduklarında mahkemeye sevk edilecekler. Lütfen bizi zor durumda bırakmayın ve ısrarcı olmayın.

Merve birden Handeye yüklendi o adamı nasıl seversin dedi. O kötü biri görmüyor musun o senin de canını yakacak bunu Merve demiş dersin. Ayrıca sana hakkımı helal etmiyorum. Yanlış kişiyi tercih ediyorsun senden nefret ediyorum Hande dedi.

Murat bey Sudenurun yanına gelerek Akiften bahsetmeye başladı. Sudenur kızlarının Akife aşık olmasının kendileri için bir avantaj olduğunu belki de Akifin ağzını aramayı bu şekilde cesaret edebileceklerini ve sırın çözüleceğini Sudenura bildirdi.

Yeni senaryom: Gezegen Z
Gezegen Z senaryosu yapım aşamasında
Vampirler ,insanlar,goblinler ,kurt adamlar ve ak vampirler farklı bir dünya farklı bir hikaye.

şimdi bir spoiler vermek istiyorum.

Hatce kararakterini unutmamışsınızdır umarım çünkü gelecek bölümde olacak
kimdi bu karakter diyebilirsiniz.Anlatıyım Hatce,ibsiz ve ilyas üçü tecrübeli hırsızdı hatta ilyas ölmüştü.
muhtesem bir bölüm bizi bekliyor.
tahminim 2-3 bölüm kaldı 4.sezonun bitmesine bende fazla uzamasını istemiyorum.

Yeni senaryom: Gezegen Z
Gezegen Z senaryosu yapım aşamasında
Vampirler ,insanlar,goblinler ,kurt adamlar ve ak vampirler farklı bir dünya farklı bir hikaye.

Gezegen Z ne zamana çıkar?
Unuttum ben bunun başını :confused:

sır bitince daha hala kurgu aşamasında bir orta dünya gibi olacak o kadar iddialı şimdilik tasarım halinde.
çünkü bir senaryo bitirmeden diğerine geçmeyi düşünmüyorum.
hemde bolca düşünmüş olurum.

Evet arkadaşlar büyük müjdeyi veriyorum Sır senaryosu final yapacak az uz değil kaç sayfa olacağını bilmiyorum.
muhteşem finale hazırlanın cumartesi ve pazar bütün günümü senaryomu bitirmek için uğraşacağım.

4.sezon 10.bölüm
Dursun bey ne olursa olsun torunu Akifi harcamak istiyordu. İbsiz sabırlı değildi yanında bulunan dostu hatceyi de yanına alarak hastaneye gitmek istedi. Ancak Dursun bey onları durdurdu siz ne yapıyorsunuz dedi. Hastane şimdi çok iyi korunuyordur oraya öyle gitmenize izin veremem. Görevi başarı ile tamamlamalısınız sizin yanınıza 4 adam daha vereceğim bitirin işlerini hastanede polisler var ancak yine de ben size güveniyorum. İşinizi bitirin ve çıkın kimseye görünmeden halledin.

Hastane ortamının bu kadar sakin olması beklemezdi. Hastanede onbeşe yakın polis duruyordu birde emekli komiser Tunç bey bulunuyordu. Akifin başında 2 polis ismetin başında 1 polis bulunmaktaydı. Geriye kalan 12 polis hastanenin çeşitli yerlerindeydi. Tunç bey pencereden baktı ve yanındaki polislere seslendi bir şeyler olacak galiba etraf çok sessiz hiç hayra alamet değil bunlar. Gözünüzü açın ve dikkatli olun.

Bu arada Doktor Nihat bey ise adamları ile hastanenin yakınlarında idi. Ancak Dursun beyin adamlarını görünce geri çekildi. Hatce ve İbsiz grubun en başında idi ve birden hepsi adamları beraber hastaneye girdiler ve çatışma sesleri duyulmaya başladı herkes bir yerlere kaçışmaya başlamıştı. Bütün polisler hale getirilmişti. Tunç bey ise çok ağır yaralanmıştı ölmemişti ama durumu iyi değildi.

Akif silah seslerini duyunca yattığı yatağa yastıklar koyarak üstünü yorganla kapatarak orada sanki birisi yatıyormuş gibi bir tuzak kurdu ve kapının arkasına gizlendi. Aradan iki dakika geçmeden Akifin kaldığı odaya ilk önce Hatce girdi orada yattığını zannederek 3-4 el ateş etti. Ancak birden kapının arkasından beliren Akif Hatceye saldırarak elindeki silahı düşürmesine sebep oldu.Düşen silahı hızlıca davranan Akif eline alarak Hatceye ateş etti. Yere yığılan hatce ölmüştü.

İbsiz çevresindeki adamlara bu bir tuzak kaçın kaçın diye bağrıyordu. Ancak tam kaçacakken bir kurşunu da ibsize sıktı.ve yere yığıldı ancak ölmemişti. Akif öldüğünü düşünerek ibsizi orada bıraktı ve birkaç adamını öldüren Akif ismetin kaldığı odasına girdi ve İsmete seslendi. Dedem beni öldürmek istedi başındaki 2 önemli adamını da öldürdüm. Burada duramam ve teslim olamam ismet benimle gelmek istermisin diye sordu. İsmet kaçmayacağını söyledi Akife ve teslim olacağını söyledi. Akif İsmeti ikna edemeyince hastaneden kaçtı. Polisler kalabalık bir şekilde yirmi dakika sonra hastaneye ulaşabilmişlerdi. İbsiz ve komiser Tunç bey ameliyata alındı. İki gün sonra hayati tehlikeyi atlattılar. Bir kaç gün sonra Tunç bey ibsizin de mahkemeye çıkarılmasını da uygun gördü.

Mahkemede Merve ismetten şikâyetçi olmadığını dile getirerek serbest kaldı. İbsiz ise suçlu bulunarak hapishaneye gönderildi.

5.sezon çok yakında başlıyor sırcılara müjde

SIR 5 .SEZON

1.BÖLÜM
Dursun bey en önemli iki adamını kaybetmesi onu derinden üzdü. Bunu yapan Akif idi. Dursun bey yaklaşan seçimleri bir fırsat olarak kullanmak istiyordu.Bunun için en çok güvendiği oğlu Hilmi ye bir pay düşüyordu.Yine seçimlere hile karıştırarak tekrardan milletvekili olmak istiyordu.

Yaklaşan seçimler nedeniyle Merve de çok heyecanlı idi. En önemli rakibinin Dursun bey olduğunu çok iyi biliyordu ve seçimlerde kendisini çok zorlayacağını hatta hile yapılsa bile kazanacağına hiç şüphesi yoktu. Çok çalışmıştı. Haksızlığa tahammülü hiç yok idi.

İbsiz cezaevine gönderilmişti .  Ancak ceza evinde hiç rahat değil idi. Koğuşta onu bekleyen acımasız katillerle bir arada bulunacaktı. Doktor Nihat beyin birkaç tane kötü adamı da ceza evinde idi.Doktor Nihat beyin adamları ibsiz ile aynı koğuşta kalacaklarından haberdar olmaları onlarda tedirginlik yarattı.

Akif hastaneden kaçmayı başararak kendisinden söz ettirmeyi başarabilmişti. Artık iyileşmişti. Artık önünde hiçbir engel kalmamıştı.Tek niyeti evden Handeyi  kaçırarak birlikte bir hayat kurabilme düşüncesinde idi.

Handenin annesi  olan Sudenur ise kızını kullanarak Akifi ceza evine yollayabilme düşüncesinde idi.Bunun için Akifle iyi geçiniyormuş gibi görünerek kendisine bu sinsi planı hazırlamasında önücülük edecekti.

Bu sezon en güzel sezonlardan biri olacak söz veriyorum

[align=left]Olağanüstü.

SIR 5. SEZON 2.BÖLÜM
Sudenur Akif için beslediği nefret duygusunu ona yansıtmadan önce bir olayı çözmesi gerekiyordu. O ise Sudenurun çok çok merak ettiği Dursun beyin gizlediği büyük sır idi. Sudenurun eşi Murat ise Akife yapılacak bir ihanet karşısında çok daha kötü olayların olacağını. Hatta kötü sonuçlara gebe olacak bir durumun varlığından şüpheleniyordu.

Ama Sudenur niyetli idi bu sır Akifin sayesinde çözülecek ve onun sayesinde intikam alınmaya başlanacaktı. Sudenur  aslında bir şeyin farkında değildi o da biricik kızını yani Handeyi bu pis oyunlarının içine çekmesi idi. Hande o kadar güçlü değildi.Kendisi zarar görebilirdi ancak Annesi Sudenur bunu göz önüne almamıştı.

Akif Handenin yaşadığı evin yanına kadar geliyordu. Ancak cesaretini gösterip kendini bir türlü Handeye gösteremiyordu. Aklında bir plan vardı gece yarısı bir gün Handenin kaldığı odaya taş atarak kendisinin hemen yanı başında olduğunu göstermek istiyordu.

Müfettiş Tunç bey hastalıklı evreden kurtulabilmiş hayata yeniden dört kolla tutulmuştu. Bunda en büyük pay Handenin idi. Handenin sayesinde belki o kötü günlerin  geçmesinde ona yardımcı olmuştu. Tunç bey bir şeyden artık çok emin idi. O da Handeye sırılsıklam aşık olduğuydu.

Ancak Hande Tunç beye aşık değildi. Sadece ve sadece Tunç beye o kötü günlerinin geçmesinde yardımcı olmak istemişti. Hande aklında çıkaramadığı tek gerçek ise Akif idi.

Senaryoma 3 karakter daha dahil olacaktır.
Ceza evi müdürü,ceza evi gardiyanı ve orada bulunan cezaevinde bulunan bir mahkumdan bahsetcem.

yeni bölüm üzerinde biraz çalışacağım çok iddaalı bir bölüm gelecek.
cumartesi gelecek büyül ihtimal

Gelsin gelsin.[/align]

SIR 5.SEZON 3.BÖLüM
Akif artık Handeyi düşünemeden yapamıyordu. Her gün evinin yakınlarına geliyor.Kimseye gözükmemeye çalşıyordu.Ancak bir gün sadece Handeye kendisinin gelmediğini fark etti. Uzaktan seçemedi yanına yaklaşmak istedi ancak cesaret edemedi. Birkaç kez bu gidip gelmeler çoğaldı.Evinini dışında bu olayı gözlemleyen Akif sonunda kim olduğu konusunda bir fikre sahip oldu o kişi Müfettiş Tunç beyden başkası değildi.

Müfettiş Tunç  bey o evde ne aramaktaydı  niçin gelmekteydi o eve? Akif bunları  kafasında sorguluyor anlam veremiyordu. Birkaç defa takip etti. Handenin evine sık sık gelmekteydi.Bir gün yine o evi gözlemlerken biraz ötede doktor Nihat beyi  gördü.Doktor Nihat bey hiçbir şey olmamış gibi yanına geldi ve o kızı unut dedi o kız senden çekiniyor yeni sevdalısı Müfettiş tunç bey zaten fark etmişsindir müfettiş o eve sık sık geliyor.

Akif Doktor Nihat beyin sözleri karşısında ilk önce şaşırarak sonrada sinirlenerek nereden biliyorsun dedi .Belki Tunç farklı bir sebeple geliyor.Doktor Nihat bey gülümseyerek üzgünüm ama Hande artık seni sevmiyor dedi. Seni en yakın zamanda bırakacak çünkü ben onları öpüşürken gördüm.  Sana Tunç beyi alıştırarak seni terk edecek bu Hande için kolay olmayacak ama eninde sonunda seni bırakacak dedi.

Sinirinden ne yapacağını bilemeyen Akif doktor Nihat beyin söylediklerine pek aldırış etmemiş gibiydi. Ancak yine de şüphelenmişti. Kendisi zaten doktor Nihat beyden hiç haz almıyordu. Ogün kendini hiç iyi hissetmedi ve kendini içkiye vurdu.

Peki müfettiş Tunç bey niçin o eve sık sık gelmekteydi? Gerçek neydi ?

Bir sonraki bölümde yeni karakterler senaryoma dahil olacak erken diye düşündüm.

Sır senaryosu ile ilgili bir test hazırlanacak bakalım sır senaryosunu ne kadar iyi biliyorsunuz.
çok ilginç cevaplar gelecek yoruma dayalı sorularımda olacak.

yeni bölüm akşam verilecek bu bölüm ile biraz hareketleneceğiz.

Arkadaşlar bazı aksaklıklardan dolayı bölüm aksadı.
Tahmini vereceğim gün salı olacaktır.
İddialı ve hareketli bir bölümle sizinle olacağım.
Artık soluksuz okumanın vakti geldi.

SIR 5. sezon 4. Bölüm

İbsiz ceza evinde yalnız değildi.İbsiz çok kötü bir hapishaneye düşmüştü.Cezaevi koğuşunda 12 kişi kalmaktaydı bunların içlerinde cemil ve ismail Hakkı dikkati çekiyordu.Cemil 25 yaşlarında yankesicilik  suçundan dolayı cezaevine girmişti.Ceza evi müdürü tarafından hiç sevilmiyordu.Çünkü ceza evinin içinde kendisine karsı bir ayıp işlemişti.Ceza evi müdürü kendisinden nefret ediyordu.İsmail Hakkı oranın en eski müdavimlerinden idi. Kimse onunla dalaşmaya cesaret edemezdi.Herkesten sır gibi sakladığı bir çakısı(Bıçağıı) vardı.Onun üzerine bu nedenle gidemiyorlardı korkuyorlardı.. Çok babacan kimsenin hakkını yedirmeyen biri idi. ibsiz bu mahkumların arasına konuldu.

İsmail Hakkı her yeni gelen mahkuma iyi davranıyor ve ona yabancılık çekmemesi için oldukça iyi davranıyordu.İbsiz  cezaevinde bu koğuşa geldiğinde bu kadar ilgi beklemiyordu.İsmail Hakkı ibsizi cezaevindeki koğuşundaki  mutfak bölümüne götürdü.

İsmail Hakkı konuşmaya başladı.Hoş geldin genç ne yazık ki iyi bir ceza evine düşmedin dikkatli ol genç burada ceza evinin müdüründen tutta gardiyanına herkes kötü burada ve içimizdede katiller çok kimseye  güvenme uykunda bile seni öldürebilirler.

Birden kendilerine doğru yaklaşmakta olan ceza evi gardiyanı sinsi  Mustafayı gördüler.Sinsi Mustafa ceza evinde sevilmeyen bir gardiyen idi.Ceza evinin için kumar oynatıyordu ayrıca mahkumlardan haraç topluyordu.Ceza evi müdürü  Selim Kaygısız’ın baş adamı idi.

Sinsi Mustafa ibsiz ile İsmail Hakkıyı mutfak kısmında görünce İsmail Hakkı’ya dönerek yeni bir mahkum geldi onu kazanmaya çalışıyorsun galiba hiç uğraşma yakında oda Bir çuvalın içine konulup denizin içine atılacaktır.Ayrıca şimdi sizinle uğrasamam müdürüm selim bey beni çağırıyor.

Ceza evi ziyaretine Doktor Nihat bey gelmişti.Eskiden sinsi Mustafa Doktor Nihat beyin adamı idi.
Sinsi Mustafa Doktor Nihat beye çok iyi hizmet etmişti.Elindeki bir problem nedeniyle çok yakın arkadaşı olan Selim Kaygısıza vermeye karar verdi.Selim ile Doktor Nihat bey çok eskiden beri arkadaş idiler.

Doktor Nihat bey boş yere gelmemiş idi.Aklında sinsi planlar ve kafasında belirlediği yepyeni Akife karşı belirlediği bir tuzak hazırlıyordu.Bu tuzağın kurulmasında Selim kaygısızın çok önemli bir görevi olacaktı.

Bu arada Müfettiş tunç bey yine sık sık Handenin evine gelmeye devam ediyordu.Aslında sıksık Müfettiş Tunç beyin gelmesini Sudenur istiyordu. Çünkü tek niyeti Akifi ceza evine gönderebilmekti.