Sır

Yeni bölüm bir kaç gün içinde verilecek

Sır 5.sezon 5.bölüm
Günlerden bir gün müfettiş Tunç bey Handelere tekrar geldi. Sudenur içten içe yalvarıyordu müfettişin kendisine yardım etmesi için sır belkide Müfettiş Tunç beyin yardımı ile çözülecekti. Sudenur kızı sayesinde Akife yanaşacak ve tüm bildiklerini Sudenura aktarmasına yardımcı olacaktı ve Müfettiş Tunç bey sayesinde sırrın geri kalanı rahatlıkla çözülebilecekti.

Müfettiş tunç bey yardım etmeye kabul etti.Ve kendisine tuzak kurulmasına yardımcı olacaklardı.Ancak hapise gönderilmeden önce bildiği bütün şeyleri aktarması gerekiyordu. Sudenurun evinde kalan Merve her şeyi biliyordu.Ancak Akife karşı kurulacak bir tuzak onu daha kötü bir düşman haline gitrecekti Merve bundan çok emin idi. Merve bir şekilde bu bildiklerini İsmete aktarmak istiyordu. Çünkü Akifi en iyi bilen kişi ismet idi belki ona karşı yapılacak bir kötülüğü ancak ismet önleyebilirdi .Ayrıca Merve çok sevdiği ismet ile bir an önce görüşmek istiyordu.Hatta görüşebilmek için fırsat arıyordu.

Ceza evinde ise Müdür rahat durmuyordu .Ceza evinde kalan Cemilİ müdür odasına çağırdı.İşkence ile ceza evi gardiyanı Sinsi Mustafa yüzüne asit dökerek müdürün karşısına çıktı.Ve müdür onu sorgulamaya başladı.Yeni gelen tutukluyu tanıyormusun dedi.Kendisi zaten hiçbir şey bilmiyordu ve korkarak cevap verdi müdürüm Vallahİ bilmiyorum dedi.

Kaygısız Selim zaten bir şey bilmediğini biliyordu.Bildiği halde ona işkençe cektirmeye devam ediyordu.En büyük acıyı çeksin diye yüzüne kezzap dökerek koğuşuna geri bırakılıyordu.İsmail  Hakkı cemilin bu kadar işkence görmesine dayanamayarak isyan etti. İbsiz bütün gördüklerine şahit olmuştu.İsmail hakkı büyük bir gürültü çıkarmıştı.Ve müdüre karşı isyanları oynamaya başlamıştı.İste o gün emir geldi geceleyin İsmail hakkı yatarken öldürülecekti.

yeni bölüm cumartesi verilecek soluksuz okuyacaksınız.

Baba Ezel bitti bu dizi bitmedi helal olsun.

bitirmeye çalışıyorum bende uzattığımın farkındayım
ama bitecek az kaldı.

SIR 5.SEZON 6.BÖLÜM
Dursun beyin eşi Gülnur hanım geceleyin bir rüya gördü. Evinin her tarafını yandığını görüyordu. Hatta kimin yaptırdığını bile çok net görmüştü bu Sudenurdan başkası değildi. Sudenur ise devamlı annesinin ismi olan İclal iclal diye etrafa bağıyordu.Ve birden yatağından sıçrayarak uyandı.Eşi Dursun beye seslendi.Dursun bey çiftliğimiz yanıyordu yakan Sudenur idi.Ayrıca İclal İclal diye bağırıyordu. Dursun bey Gülnur hanımın yanına giderek niye kaygılanıyorsun dedi ı kız hiçbir şeyi hiçbir şekilde bizden intikam alamaz dedi. Ayrıca bak secimler yaklaşıyor yine milletvekilliği için adaylığımı koyacağım hiçbir güç beni alıkoyamaz gördüklerinin etkisinde kalmışın aklına getirme ve düşünme dedi.

Merve Sudenurdan izin isteyerek ismet buluşmak için yola çıktı. Çok heyecanlı idi ancak takip edildiğinin farkında değildi.Takip eden Dursun beyin oğlu Hilmi idi.Hilmi Merveyi boş yere takip etmiyordu zarar vermek niyetinde idi.Ancak ismeti gördüğünde geri çekildi. İsmette Hilmiyi görmüştü. Buluştuklarında birbirlerine anlamlı baktılar. Gözlerini birbirlerinden ayıramıyorlardı. Söze ilk önce İsmet girdi. Takip edildiğinin farkında değimlisin bu adam sana zarar vermek için burada hiç fark etmedin mi dedi.  Merve hiç farkına varmadım dedi. İsmet yalnız başına hiçbir yere gitme hatta gideceksen de mutlaka yanında birileri olsun dedi. Merve konuyu değiştirdi.  Beni asıl korkutan Sudenur dedi. Akifi ceza evine göndermeye niyetli. Eğer Akif ceza evine düşerse Handeye büyük düşmanlık besleyecektir. Ceza evinden de rahatlıkla kaçabileceğini düşünüyorum lütfen Handeyi koru ve ona sahip çık dedi. Akif kıza zarar verebilir dedi.

Ceza evi müdürü Selim kaygısız kendi planlarına engel olan kişilere zarar vermeyi çok seviyordu. Cemil bu mah kumların arasında en baş sırada yer alıyordu. Yüzüne kezzap atılan Cemil koğuşuna döndükten sonra İsmail hakkı gördüğü bu durum ve hal karşısında isyan bardaklarını açtı. Ortalığı yıktı ve isyan etti. Ceza evi müdürü buna kayıtsız kalamazdı. Cemili koruyan İsmail Hakkı yı ortadan kaldırmayı düşündü.  Ceza evi gardiyanı en çok güvendiği dört adamına keskin bıçaklar ve yanında usturalar verdi. Gece yarısı o kanlı vahşeti izleyeceklerdi.

Gece yarısı tuvalete kalkan İsmail hakkı kendisinin bu sinsi planı düzenleyecek kişilerden habersiz idi. İsmail Hakkı hiçbir şeyi fark etmemişti. Birden ustura ve bıçaklarla beliren bu adamları görünce geri adım attı. Kendisine doğru yönelen adamlardan birini bertaraf etti.Ancak üçüne birden kendisini koruyabilmesi mümkün değildi. Ve birden İsmail Hakkı tuvaletin kapısının arkasında İbsizi gördü. Adamların birine arkasından indirdiği sert bir yumruk ile bu kavganın içine dahil oldu. Bu sert yumrukla yere düşen adamın bıçağını alarak diğer iki kişiye şöyle seslendi. Bir kişiye dört kişi saldırmak nedir dedi erkekliğe sığar mı dedi. Yetiyorsa siz ikiniz bana saldırın dedi. Karşılarında izbandut birini gördüklerinde geri adım attılar. Hatta kaçmayı tercih ettiler. Gözleri çok korkmuş idi. Ceza evi müdürü başına büyük bir bela almıştı oda ibsiz idi. Ancak ceza evi müdürü bu olayları bastırmak niyetinde idi. Bunu başarabilecek gücü ve kuvvetti de var idi. Gerekirse ceza evine silahlı adamlarla basarak haince bir planı devreye sokabilecek bir planı da var idi.

Arkadaşlar 1 bölüm daha yazdıktan sonra 5. sezonu tahminen yarısını bitirmiş olacağız.Bu bölümden sonra gezegen Z adlı senaryoma geçececeğim. Biraz yazdıktan sonra yani bir kaç bölüm verdikten sonra yine sır senaryosuna geri dönüş yapacağız.

sır senaryosunun finaline hazırmısınız

sır senaryosu spoileridir dikkat final spoileridir

sezon müthiş bir final ile bitecek tahmin ettiğinizden çok karakter ölecek son 3-4 bölüm asıl final olacak ve büyük bir yangın sahnesini göreceğiz
ayıca sizi final de şaşırtabilirim şok etkisinde kalabilirsiniz.

sitedeki sorun nedeniyle yeni bölümü atamadım cumartesi günü yeni bölümü atmayı düşünüyorum.
böylelikle 5 .sezonu yarılamış olacağız.

Yeni bölümü hafta sonu yazamadım.
Yeni bölümü hafta içi vermeye çalışacağım.
Bu sezonla beraber bir sezonumuz daha var arkadaşlar.
Bu sezon biraz uzun sürebilir.
Tahmini olarak bu sezonu yarıladık diyebiliriz.
Ancak daha çok yazılması gereken şeyler var.

SIR 5.SEZON 7.BÖLÜM
İsmet ve Merve yaklaşan seçim hakkında konuştular. Seni takip edeni çok yakından tanıyorum dedi. Dursun beyin oğlu Hilmi o dedi. Niye seni takip etti anlamadın mı? Tek nedeni yaklaşan seçimler sana zarar vereceğinden çok emindim beni gördü ve geri adım attı. Seni yalnız bırakmamam lazım.Az önce sana demiştim yalnız hiçbir yere gitme diye diyorum ki artık bensiz hiçbir yere gitme çünkü sana zarar verilmek istendiği çok açık dedi.

Hilmi babasının yanına gelerek şöyle dedi. Bazı duyumlar aldım seçimde tek değiliz gibi gözüküyor. Merve isimli bir bayandan söz edildi bana. Şüphelendim ve takip ettim yanında çok tanıdık birini gördüm torunun en yakın arkadaşı olan İsmeti gördüm. Dursun bey seçimde tek başına yarışmayacağının farkında idi. Ancak seçime Mervenin aday olacağından emin değil idi. Oğluna onu takip etmeye devam et dedi.

Doktor Nihat bey yine ceza evine uğradı. Çünkü olanlardan haberi var idi. Ceza evi müdürü Selim kaygısız aslında dışarıdan adam getirerek ibsizin işini bitirme niyetinde idi. Ancak doktor Nihat bey bu konuda kendisine hiç acele etmemesini önerdi. Çünkü müfettiş Tunç bey Akifide ceza evine göndereceğini söyledi. Onun için ikisini aynı anca harcamak daha iyi olacağını Selim kaygısıza söyledi. Ayrıca Müfettiş tunç beye de zarar vermek istediğini söyledi.Böylelikle korumasız halde kalan Handeye karşı tehlikeli oyununu oynamasına fırsat yaratacaktı.

Handenin annesi artık Akifin kızı ile görüşmesini gönülden istiyordu .Ancak Akifin cesaret edememesi onu yıldırdı. Ve kızına seslendi. Kızım Hande Akifi birkaç gündür evin dışında görüyorum. Bizi izliyor buradan hiç ayrılmıyor çağır eve gelsin bir görüşelim. Hande annesinin bu sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemedi . Annesine seslenen Hande sen emin misin dedi? Annesi hani ne duruyorsun seslen Akife dedi.

Akif karşısında Handeyi görünce şaşırdı. Ve korkudan bir geri adım attı. Ve ardından Sudenuru gören Akif kendi kendine ne oluyor dedi. Sudenur Akife anlamlı ve sinsice bakarak kızımla görüşmek istiyormusun dedi. Akif evet dedi. Sudenur o zaman bir şartla kızımın senle görüşmesine izin veririm dedi. Akif sordu benden istediğiniz nedir dedi. Sudenur kızımla beraber olabilmenin şartı dedenin gizlediği sırrı bana anlatmandır dedi.

Sır 5. SEZON 8.BÖLÜM
Akif Sudenura sorar siz dedemle ilgili sırrı neden öğrenmek istiyorsunuz? Hayır bu sırrı size açıklamayı düşünmüyorum bu bir şantaj bana yaptığınız. Sudenur söze girer seni kızımla görüşmene izin vereceğimi mi zannediyorsun dedi.

Akif Sudenerun bu sözü karşışsında geri adım atar teklifi ret eder. Sudenur Akif’in böyle bir hal içerisinde olacağından emin idi. Ailesini birden ihanet edemezdi. Ancak kendisine yapılacak bu teklifi eninde sonunda kabul edeceğini kendisi çok emin idi.

Ceza evinde Kaygısız selim yerinde duramıyordu.Bir an önce müffetiş tarafından Akif’in  ceza evine yollanmasını bekliyordu.Sinirinden dört köşe olmuştu.Ve odasında bulunan vazoyu kırarak sinirini çıkartmaya çalıştı.Ancak bir türlü sakin olamıyordu.Gardiyanı olan Sinsi Mustafayı çağırdı.

Sinsi Mustafa odasının kapısını çalarak buyurun müdürüm ne emrettiniz dedi. Ceza evi müdürü kaygısız Selim Cemili buraya getir dedi. Ancak ellerini ve gözlerini bağla dedi.

Sinsi Mustafa kaygısız selimin emrini dinleyerek koğuşa girdi. Cemilin o şekilde müdürün odasına çıkartılması mümkün görünmüyordu. Hatta ona karşı çıkan İbsiz ve İsmail Hakkı buna engel olmak istediler. Ancak Sinsi Mustafa bunu başaramadı ve kaygısız selimden yardım istedi.Kaygısız selim dışarıdan elinde sopalı olan altı adamıyla ceza evine girerek ibsiz ve İsmail Hakkıyı etkisiz hale getirdiler Koğuştan çıkartılan Cemili ellerini ve gözlerini bağlayarak ceza evinin müdürünün karşısına çıkarttı.

Ceza evi müdürü Cemile şöyle seslendi sen o yeni gelen mahkuma güvenme bak seni koruyabildiler mi az  sonra seni  öldüreceğim buna kim engel olabilir diyerek çekmecesinden keskin bir ustura çıkartarak boğazını kesti.ve yere düşen Cemil orada  can verdi.

Akif Sudenurun teklifi uzunca düşünür ve kapısını çalar. Akif şöyle der ben Handesiz yapamam  bu nedenle yaptığınız teklifi kabul ediyorum. Size bildiğim her şeyi anlatacağım.Ancak size güvenebilirmiyim diye sorar.

Sudenur sinsice gülerek evet der. Ve akifi sırı anlatması için salona davet eder.

çok sert bölümlere hazırlanın bu sezonu yarıladık bu sezonun finali müthiş olacak.

Dursun beyin kızı dilek unutulmadı bazı önemli karakterlerde unutulmadı bu sezonun finalinde korkunç bir ölüme şahit olacağız hep beraber

Bir bölüm daha yazılıp devam ettiğim senaryolardan birine geçmeyi düşünüyorum

[spoiler]yeni gelecek bölüm baya detaylı olacak güzel bir bölüm bizi bekliyor.[/Spoiler]

SIR 5.SEZON 9.BÖLÜM
Seçim artık iyice yaklaşmaktaydı. Adayların seçime girebilmesi için başvuru süresi son 5 gün kalmıştı. Ancak bir sürpriz oldu. Seçime Dursun bey, Merve ve halk tarafından desteklenen başka birinin adaylığı ön plana çıkmıştı. Kendisi oğlu ile beraber kahvehane işletiyordu. Oğluna kahvehaneyi devredip kendisi aday olacaktı.Bu sürpriz bir gelişme idi kimseye haber vermemişti.Büyük bir oy toplayacağından emin idi. Kahvehane sahibini herkes çok seviyordu. İsmi Ali Uygur du.

Çevrede yapılan dedikodular su yüzüne çıkmasına az kalmıştı. Tabiki bu dedikoduların hepsi yaklaşan seçim ile ilgiliydi. Seçimde tek bir kişinin adaylığa başvurulacağı tahmin ediliyordu o da Dursun beyden başkası değildi. Son 1 gün kala 2 adayın (Merve ve Ali uygurun) seçime gireceklerini açıklaması dursun beyi şok etmekle beraber kızdırdı.

Şimdi bir seçim olsa Dursun beye % 49 Ali Uygura % 41 Merve nin ise % 10 luk Merve'nin oy potansiyeli vardı. Dursun bey seçime bu şekilde girdiğinde milletvekili olabiliyordu. Merveyi ise çok az kişi tanıdığı için oy potansiyeli çok azdı. Ali Uygur kasaba da sevilen biriydi ve Dursun beye hiç zaman düşmanlık beslemedi ancak kendisini hiç sevmiyordu. Aynı şekilde Dursun beyde kendisini hiç sevmiyordu . Ancak zararlı olmadığını düşünerek ortadan kaldırmayı ya da zarar vermeyi hiç düşünmedi.

Ama şimdi Dursun beye karşı 2 rakip ortaya çıkmıştı. Merve’nin yarışacağını tahmin edebiliyordu.Ancak Ali Uygur'un yarışacağını tahmin edemiyordu. Ancak kendisini çok daha zorlayacak rakip Ali Uygur idi.

Ceza evinde Cemilin öldürülmesi İsmail Hakkı’yı çok üzmüştü İbsiz de çok üzülmüştü. Yalnız Cemilin öldürülmesi sıranın kendilerine geldiğini düşünmesine neden olacaktı. Düşünüldüğü gibi oldu ve kaygısız Selim iki mahkumu koğuşlarında ziyaret etmeye  karar verdi aklı sıra onları korkutmak istiyordu. Koğuşun dışarısında İbsiz ile İsmail Hakkı’ya seslendi.

Siz ikiniz kendinize fazla güvenmeyin yakın zamanda size bir yakın arkadaş daha gelecek o zaman sizleri bu ceza evinde neler beklediğini çok iyi göreceksiniz. Bunlar iyi günleriniz.

Seçime Merve ile Ali Uygur ’ un da katılacak olması  Dursun beyi baya sinirlendirmişti. Ve oğluna seslendi. Hilmi ne yap ne et bunlar seçime katılamasın gerekirse bu ikisini bitir yok et bunları. Onları duyan kızı Dilek ise babasına haykırdı.ve şöyle seslendi.

Baba lütfen artık kötü biri olma seçimi hakkınla kazan hile vs çeşitli hileler yapma unutma ki bir günler bu yaptıklarının cezasını mutlaka çekersin bunu unutma. Ben de annem gibi kötü rüyalar görüyorum. Rüyamda sende öz kızından tarafından öldürülüyordun. O kız Sudunur Baba

1. bölümde en yakın zamanda sunulacak tahminimden biraz daha uzun sürebilir bu sezon çalışmalarım devam ediyor.
    Bölümleri bazen düzeltme gereği duyabiliyorum.onun için son düzenlenmiş halini konrrol edin

ceza evinde ölüm sahneleri olacak tahmin etmediğiniz ölümler olabilir.Ancak bu sahnenin gerçekleşmesine biraz var

Yeni bölüm yarın aktarılacak çok kral bir bölüm gelecek yarın özel bir bölüm ile sizlerleyim.
Bugün game of thrones günü onun için yeni bölüm yarın

SIR 5.SEZON 10.BÖLÜM
Merve adaylık seçimlerinde çok şaşırmış idi. Çünkü Ali Uygur’un seçimlere katılacağını tahmin etmiyordu. Hemen propaganda yapılmaya başlanılmalıydı. Ancak işin ilginç tarafı Dursun beyin dışında oy vereceklerin oylarında bir bölünme yaşandığı ortada idi. Belki Dursun beye karşı yarışacak 2 aday sebebiyle Dursun bey bu seçimi rahatlıkla kazabilirdi.Ancak yine de Dursun beyin seçime hile karıştıracağını düşünürsek ezici bir üstünle bitireceği açık idi.

Merve’yi destekleyenler çok az kişi idi.Destekleyenlerin arasında SudeNur ve eşi ,çok sevdiği İsmet yer almaktaydı.Hande Merve’yi desteklemiyordu.Hiç bir adaya ot atmaya niyetli değildi.Bunda Merve’nin büyük bir payı vardı.

Ceza evinde show yapan Kaygısız selim makam odasında sinsi sinsi düşünmekteydi. Ceza evinin içerisine yeni birkaç mahkum getirmek istiyordu. Ancak planlarını Doktor Nihat beysiz yapmak istemiyordu. Ve bu nedenle Doktor Nihat beyi çağırdı. Doktor Nihat bey her zamanki gibi Kaygısız selim fevri davrandığını ve biraz sabretmesi gerektiğini söyledi.

Sudenur artık geçmişte yaşamış olduğun sırın bir parçasını Akif sayesinde öğrenecekti. Sabırsızdı yerinde duramıyordu. Şöyle seslendi. Oğlum Akif çok kötü günler geçirdim belki senin söyleyeceğin şeyler bu sırın çözülmesinde yardımcı olacaktır. O deden var ya çok kötü bir insan benim annemi öldüren o bunu hayatta unutamam niçin yaptı bilmiyorum. Neden benden nefret ediyor ben onun öz kızıyım. Akif Sudenura şunları anlattı. Dedem her şeyi gizleme çabası içerisindeydi. Evimizde bir mahzen var oraya kimse giremiyor. Ayrıca herkesten sakladığı bir odası vardı ben odaya girdim ilk başta kaşımda bir dolap gördüm bir de aynanın yan tarafında bir kadın fotoğrafı dolabın içini açtım. Çürümüş bir kol cesedi ve bir balta gördüm. Aşağıya mahzene inmek için bir anahtar var ancak o anahtar sadece Dursun beyde var bildiğim kadarıyla orada bir sandık var kimse içinde ne olduğunu bilmiyor. Sudenur Akif’in anlattıklarından etkilenerek olabilir mi dedi ? Ve ağlayarak Mutfağa geçti. Sudenur lütfen kimse mutfağa gelmesin dedi. Sudenur mutfakta onu bekleyen komiser müfettiş Tunç beyi gördü ve şöyle dedi teyzem !!!

Çok önemli spoilerdir bölümle ilgili.

Sudenur niçin Teyzem dedi çünkü ilk başta öldürülen teyzesi o kesik cürüyen kol ise teysesine ait fotoğrafta teyzesine ait İclal hanımın canımın için dediği ise teyzesi

Evet şanlısınız ki yeni bölüm üzerinde çalısacağım ne zaman yayınlanır bilmiyom.
1-2 bölüm verdikten sonra gezegen z adlı senaryoma geçeceğim

sır senaryosunda 1-2 bölüm biraz sıkıcı gecebilir ama ondan sonra baya bir hareketli olacak senaryom şok ölümlere hazır olun.