Sır

Hüsnü çoban ölmesin

yeni bölüm hafta içi gelecek bir sonraki bölüm kral bir bölüm olacak çarşamba yada perşembe gelebilir.

Bazı nedenlerden dolayı yazamadım yarın yeni bölümü vermeye çalışacağım her bölüme bundan sonra kendi puanımıda vereceğim.

Selçuk yöntem görse dizi ceker o kadar yaratıcı bi senaryo

SIR 5.SEZON 11.BÖLÜM
Kendini tutamayan Sudenur sakin olamıyordu ve kendine hakim olamıyordu. Salonda Akif ile Handeyi yalnız bırakmıştı. Komiser Tunç bey Sudenuru sakinleştirmek istedi. Sudenura şöyle seslendi. Sudenur sakin ol Akif içer de bizi duymasın yeterince şey öğrenebildin mi? Sudenur şöyle dedi teyzemden şüphelendim.Teyzemi zar zor hatırlıyorum.Dışarıda bir olaylar oldu ben o gün dışarıya çıkamadım annem ise üzüntülüydü.3 gün sonra ise annemi canlı canlı toprağa gördü babam. Teyzemden hiçbir haber alamadım.

Müfettiş tunç bey mutfakta fazla durdun Akife benim burada olduğunu çaktırma konuşmaya devam et onunla. Sudenur Müfettiş tunç beyi dinleyerek içeriye girdi. Sudenur Akifin yanına oturarak oğlum kusura bakma çok kötü oldum dedi. Baktığın fotoğraf teyzemin fotoğrafı olabilir. O Fotoğrafı bana getirebilir misin dedi. O fotoğraf acaba teyzeme ait olabilir mi? Lütfen bana bir iyilik yap ve bu fotoğrafı bana getir Akif dedi.

Akif Sudenurun evinden çıktı.Ancak dedesinin evine girmeyi nasıl başarabilecekti? Dedesi tarafından kovulmuştu.Ama Akif bu eve girmeye niyetli idi.

Sudenur kızı Handeye seslenerek sende Akif ile git iyice eve kapandın dedi. Gezdirsin seni hadi git. Hande annesinin sözünü dinleyerek Akife yetişmeye çalıştı. Akif Handenin kendisine yetişmesini istiyordu ancak fark ettirmeden bir ağacın arkasına saklandı. Hande Akifi kaybettiğini düşünerek sırtını eve doğru çevirdi. Tam çevirecekken Akifin kollarında kendisini buldu. Hande Akife karşı koyamadı ve kendisinin onu öpmesine izin verdi.

Sudenur tekrardan müfettiş Tunç beyin yanına gitti. Sudenur söze girdi. Handeyi evden kovdum. Çünkü konuştuklarımızı Hande duymamalı. Evet Tunç bey Akiften bir ricada bulundum. Dedesinin odasındaki fotoğrafı getirmesini istedim. Galiba o fotoğtaf teyzeme ait  dolaptaki çürümüş kol ise tahminim teyzeme ait.Fotoğrafı getirir getirmez tutuklayın.Tunç bey söze girdi Merak etme Sudenur dedi biz hazırız dedi. Akifi eve girer girmez tutuklanacak çevresi de  kaçamasın diye polisler tarafından sarılacak.

Bu bölüme verdiğim puan 6.6 bir sonraki bölüm baya iddaalı kaçırmayın

Bir sonraki bölümde çok çok önemli bir karakteri öldürüyom

SIR sezonun finali bir sonraki bölümde olacak .
Bu bölümde yürek dayanmayacak herkes okusun
Müthiş finalle bitireceğiz.

SIR FİNAL (SON BÖLÜM)
5.SEZON 12 .BÖLÜM

Sudenur teyzesinin Dursun bey tarafından öldürdüğünü düşündü. O fotoğraf acaba Sudenurun teyzesine mi ait ti? Bu fotoğraf sırın çözülmesine yeterli olacak mıydı.?

Akif Sudenerun kızı Handeden izin isteyerek ayrıldı. Ve sudenurun istediği fotoğrafı bulmak için Dursun beyin köşküne gitti.Köşkü dikkatlice takip eden Akif cesaretini toplayarak köşkün içine girdi.Ve Dursun beyin sır gibi sakladığı odanın yanına kadar geldi. Kapıyı zorladı ancak açamadı tek bir çaresi vardı o da kapıyı kırmak Biraz geri geri giderek omzuyla omuzu ile kapıya vurdu.Kapı açıldı ve Akif aynanın yanında duran o kadın fotoğrafını aldı.Tam merdivenlerden inecekken babası Hilmi ile karşılaştı.

Hilmi şöyle dedi sen ne cesaretle bu köşke girer ve Dursun beyin odasından o kadın fotoğrafını alırsın o fotoğrafı derhal geri ver der.Akif vermek istemez. Ve köşkten ayrılmak ister. Köşkten kaçmasına engel olmak için Hilmi bey oğluyla dövüşmeye başlar.Dövüş kanlı bir boks maçına dönüşmeye başlar.Akif bir ara babasını boğazından sıkıca kavrayarak nefes almasını engelliyecek duruma getirir ve babasını boğar.Hilmi bey ölmüştü.Onu gören dursun bey Akif diye bağırır.Ancak köşkten kaçmayı başarabilmiştir.Dursun bey Oğlunun merdivenlerin başında öldüğünü görünce çığlık atar.
Akif fotoğrafı Sudenura getirir.Sudenur fotoğrafa baktığında teyzesini görür. Teyzesini hayatta sadece bir yada iki kez görmüştü.Sudenur Akiften fotoğrafı alınca seni affetiğimi zannediyorsun der.ve birden mutfağın kapısından çıkan Tunç bey belirir. Akif artık her şey bitti der etrafı polisler sardı kaçamazsın der. Akif yakalanmak uğruna kapıdan koşan adımlar çıkar. Ancak kapıdan çıkar çıkmaz yediği kurşunlarla orda hayatını kaybeder.

Dursun bey eski eşi İclal hanımın mezarına gider. Ve mezarda kardeşine aşık olduğunu söyler ve karşılık alamayınca öldürdüğünü itiraf eder . Resmini aynanın karşına kolunu ise dolaba koyduğunu söyler.Ve mahzenin yanına gider mahzende teyzenin teyzesinin cesedinin yanında kafasına sıktığı kuşun ile canına son verir.