Skins

Bana kalsa ilk jenerasyonu ikincisiyle beraber birleştirsinler abi tek tek gösterceklerine :SD:D

en son 4.sezondu galiba effy felan vardı baktım gene karakterler degişti bıraktım artık nasıl dizinin devamı ?

skins 5-6’yı izlemeyen kaybeder! bende sizler gibi izlemedim fakat 6 ay kadar sonra bir başladım, skins aynı skins, fakat karakterler değişik. :slight_smile:

Yok ya bence şu anki hali iyi :smiley: Sadece biraz daha ilk jenerasyondan isterdim. Ya da tüm karakterlere ne olduğunu görebilmek :confused:

Yanlış hatırlamıyosam senarist çocukların sadece lise hayatına odaklanırım liseden sonra ne yaptıkları beni ilgilendirmez diyodu ama :confused: ya lafını yutmuş yada lafın aslı yok :smiley:

İyi ki öyle olmamış bu sezon iyi gidiyor :smiley:

dizinin genel akışında süregelen bir ağırlık var gibi bu bazı sahnelerde çekilmez hale geliyor ama bazı replikler de çok iyi açığı kapatıyor
maxxie cassie ve tony HARİKA sidneyi ise bulduğum yerde öldürebilirim
[hr]
ha unutmadan;
I LIKE THE BOATS THEY GO PLACES :))))))))))))))))

Şöyle bi tane araya sıkıştırmalık dizi arıyordum. 1 bölüm izledim ama sanki devam etmeyeceğim… Düzelir mi?

Düzeliyor düzelmesine de seni sarar mı bilmem :smiley:
ama Boardwalk empire’i şiddetle öneriyorum .

Çok dizi önerisi alıyorum. Normalde bir tane iyisinden bir tane de eğlenceli bir şey izliyorum, 2 tane.
Araştıracaklarımın arasına ekliyim seninkini de :stuck_out_tongue:

@“Myles Kennedy” Ekledim :stuck_out_tongue:

sürekli izlemek isteyip de bi türlü başlayamadığım dizi…

@“Sinister” Sons of Anachy izle panpa… kesin seversin… :smiley:

Başta çok ergen diyerek izlemeye çalışıp sonradan müptelası olmuştum :smiley: Son sezonun son bölümünü yeni izleme fırsatım oldu maalesef. Bu konuya tekrar ve son kez yazmak beni duygulandırdı.

Bu da şurda dursun :’)
http://www.youtube.com/watch?v=A78zEj-JsLo

Geçtiğimiz yaz yayınlanan son sezonunu hiç beğenmediğim, ilk iki sezonuyla bağlayıp diğer sezonlarıyla yavaştan soğutan izlenesi dizidir, öneririm

Başladığım gibi müptelası olmuştum. İlk 2 jenerasyon mükemmeldir ama 3. Jenerasyonla batırmıştır. En son sezon da olmamış beğenmedim.
Chris ve Freddy diyorum başka da bir şey demiyorum.