Spartacus

andy öldükten sonra izlemedim. tamam yalan söyledim izledim ama yeni gelen aktörü andy miş gibi düşünerek izledim.

İlk cümlen benim için doğru. İlk sezondan sonra bıraktım, Andy öldüğü için. Sonra tek bir bölümüne bile bakmadım, gidişat nasıldır bir fikrim yok.

güzel bi diziydi ve evet andy den sonra bakmadım bile

Ben izledim :() özgürlük savaşçısı oluyor bu sezon ilk sezondan daha heycan verici 2.sezon yeni aktörde iyi,ama yinede RIP andy whitfield :slight_smile:

Yeni gelen aktörde Andy benziyo aslında az çok

malesef erken ayrıldı aramızdan,hastalıgı yenmesi için dua ettiğimi bile bilirim.
yerine gelen tabiki dolduramaz fakat, oda fena degil hem gannicus ,crixcus ve doctorede var…tüm bölümlerini izledim.

Bende izledim.Yerini tutmuyor.

eski spartacus’ün bi I’m Spartacus diyişi vardı bu adamda bu yok ama çokta kötü değil.

Yeni sezon

january 2013

ocakta çıkacak birde son sezon olacak galiba…

Spartacus’un tüm sezonlarını 2 defa izledim. Yeni adam ilk 2 bölümde sırıtsada sonra kendini sevdirdi bana ve bana göre şu anda gayet iyi gidiyor . Ayrıca ne Spartacus ne Gannicus ne de Crixus tek adamım var o da BATIATUS :slight_smile:

Aynen ya batiatus iyiyde ah andy söz vermişti bize romayı titreticektik ama olmadı yinede dizi fena gitmiyor bu adam biraz sırıtıyor ama yinede idare eder zaten bir andy beklemiyordum.Son sezon ocakta çıkıcak bakalım hayırlısı.

Benim favorim Gannicus :slight_smile: Andy ölünce diğeri olmadı diziye.

Yeni spartacus kassız zayıf, atlet giymiş liseli ergen çocuk gibi falan diye diye izleyip bitirmiştik tüm sezonu :slight_smile:
Ancak yeni Spartacus abimizin fiziksel yetersizliği hikayenin sürükleyiciliği yanında önemsiz kalıyor…Müthiş bir sezondu…Yine bir sürü önemli karakter cehenneme yolculuk yaptı :slight_smile: Sezon finalinde eledim eledim türküsü çaldı o damgasını vurdu bence sezona:)

Sonunda baya adam verdik :smiley: Gaius, Ashur(zaten çok yaşamıştı),Lucretia,Ilithyia, oenomaus(yazık oldu),Mira.

Hiç acımadan spoiler verdin dostum, şahsen ben duysam yıkımıştım :slight_smile: Herkes tamam da Doctore nin öldüğüne hala inanamıyorum yahu…

Doctore iyiydi bencede.Süper yakışıyordu rolüne.300 spartalı filminde de oynamıştı Persli rolündeydi orada.Hatta replik de Leonidas; burası spartaaaa deyip tekme atıyordu doctoreye oda kuyuya düşüyordu:D

bu diziyi izleten kişi andy’ydi yeni gelen spartacus hiç iyi değil rolünü taşıyamıyordu 2. sezonu doctore için izledim :smiley:

Ashur da efsaneydi…Jofrrey den önce sinema tarihinin gördüğü en şerefsiz karakterdi kendisi :slight_smile:

Çok bile yaşadı o zaten :slight_smile:

Sparta dedik karşıma çıktı paylaşayım dedim :slight_smile:

Yarım yamalak izlediğim konuya pek hakim olmadığım bir diziydi ( yine de çok severdim :slight_smile: ). dün akşam başladım adam gibi. ve 7 bölüm bitti bile. bu akşam da kalan 6 yı izleyip ilk sezonu bitircem inşallah :slight_smile: çok geride olduğumu biliyorum ama en azından tadını çıkara çıkara izleyebiliyorum bu çok iyi. Andy’nin yeri çok çok başka. yeni aktörün sahneleri hakkında bir fikrim yok henüz ama eminim o eksiklik hissedilecektir. Andy bambaşka. bakışları bile… Cirxus’u da çok sevdim ayrıca :slight_smile: yeni Spartacus’a alışamasam da sırf Cirxus için bile izleyebilirim :slight_smile: