Spartacus

crassus un ölüm seklıne nedense bi tebessum ederım o kadar acgözlü adamsın boğazına erımıs altın dokulerek olduruluyosun

Böyle güzel bir videoyu paylaşmadan edemedim:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KMTZYx1fENM

@Maxcaiser ağlayabilirim şuan :confused: Andy’i görünce çok kötü oluyorum yaa.

http://www.youtube.com/watch?v=SDetztdlg3U[/video]
Aklıma her geldiğinde bu müziği dinliyorum…
Güneşli bir sabahta karsının kollarında ölmüş… Dizideyse karısı yağmurlu bir sabahta Spartacus’un kollarında ölüyordu ve arkada bu müzik çalıyordu, hayır ağlamayacağım.

@“The Imp” Ben duygusalın önde gideni değil önde koşanıyım :’( Andy’nin ölümü çok etkilemişti beni. Şuan kötü oldum ya müzik de yalnız gel ağlayalım diyor :frowning:

Bazen leydim ağlamaktan başka yapacak bir şey kalmaz… Ve hatta bazen erkekler de ağlar…

Ben de ne zaman Varro’yu görsem dizideki ölümü gelir aklıma :(((

ilk sezonu gerçekten de muhteşemdi,oyuncu/oyunculuktan önce senaryosu süperdi.bir efsanenin böyle bitmesine daha önce LOST biterken üzülmüştüm bir de Spartacus te

http://www.youtube.com/watch?v=xyBgaNravD0[/video]

Akıllara kazınan bi sahneydi gerçekten Varro çok delikanlı bi adamdı.

Bunda ilk sezon ki Andy’nin payı büyük tabii. Dizi bitecek fakat hala burada olduğu gibi yabancılar da bunu konuşuyor Andy’den sonra yeni Spartacus olmadı deniyor toprağın bol olsun Andy.

Tiberius’un var olmayan bir karakter olduğuna ben inanmıyorum, Crassus’un Kore’den oğlu olduğu için piç bir oğul üstüne üstlük gitmiş bir de Sezar’ı düdüklemiş böyle bir adamı tarih sayfalarından çıkarmak kadar doğal bir iş olamazdı bence, tarihin kesin net bilgiler verdiğini düşünmek biraz toz pembe gözlüklerle bakmak gibi geliyor bana. Özellikle Roma tarihi gibi, insanlığın ideolojisini tamamen değiştirmiş bir ulusun tarihi elbette küçük değişikliklere ve güzelliklere uğrayarak günümüze gelmiştir. Dizinin ekibi farklı farklı bir çok kaynağı araştırarak yazıyorlar, yoksa Sezar Crassus’un piç oğlu tarafından tecavüze uğradı diye Roma tarihi yazar mıydı? Sezar buna izin verir miydi?

Yanlış anlamadıysam Tiberius Crassus’un Kore’den olma oğlu olabilir diyorsun. Kore de Tiberius’a hep iyi davranıyordu aslında. Ancak eğer bu gerçek olsaydı sözde oğlu Tiberius ile aralarında geçen malum olaydan sonra intihar ederdi Kore :slight_smile:

Lan ne zaman Andy’i görsem ağlıyorum lan.

Ben de Sezar’i…
Yazik, adam atin ustune bile oturamiyor… :confused:

[quote=“Jojen_Reed, post:573, topic:299”]

Ben de Sezar’i…
Yazik, adam atin ustune bile oturamiyor… :confused:
[/quote]Güldürdün -.-

Diziyi Andy’den sonra izlemedim fakat bir arkadaşın yorumunu yazıyorum :smiley:

Bizim öyle bir ecdadımız yok. Biz öyle bir Gaius Julius Caesar tanımadık. Onun ömrü at sırtında geçti, tecavüz sonucu ata binememişliği yoktur.

ahaahah nicemış

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

[spoiler]

Az önce buna rastladım paylaşayım dedim. Rahmetli iyiydi hoştu da son sezon bozdu. :)[/spoiler]

cenazesine crassus’la ceasar çelenk yolluyomuş ahaha :smiley:

Arkadaşlar haftaya yeni bölüm olmadığını, 9.bölümün 5 Nisan’da yayınlanacağını, bizim ise 6’sını beklememiz gerekeceğini buradan belirtmek isterim.

Teşekkür ederiz bizler de. :slight_smile:

Son bölümü izler izlemez bakmıştım ve 2 haftalık arayı görünce hayal kırıklığına uğradım. Biz bir an önce gelsin isterken daha da gecikiyor. İyi yanı da var, 1 hafta geç bitecek. :confused: