Spartacus

Son bölümü izleyemeden başlayacak desene nöbetim… Askerde spoiler yemesek bari :slight_smile:

askerde spartacusu düşüneceğini sanmıyorum :smiley:

Asker kaçağı olmak için bir neden sana.

Sen benim aklımın sınırlarını nereden biliyorsun Lannister çocuğu :slight_smile: Şaka bir yana uzun nöbetlerde her şeyi düşünecek çok vakit olucak.

hehee, sen nöbetlerde kendini surda nöbetteymiş gibi hissedersin şimdide :smiley:

Kore kesin Sezar’a çalışıyor. Dedi dersiniz. O kadının masum takılmaya çalışması falan kandıramaz beni bence Sezar’ın bir planı var…

Yalniz farkettiyseniz ayrilirken Spartacus cok sakindi.Kesin birsey cikacak.

Rica ederim evet tek iyi yanı o maalesef. :confused:

Spartacus’ün sonu malum fakat ben hiç değilse Gannicus’un sonunu olumlu olarak değiştirmelerini bekliyorum senaristlerin umuyorum diyeyim.

Askerde umarım böyle kafa dengi dostluklar edinirsin bakarsın Buz ve Ateşin Şarkısı, Spartacus, SoA hayranı kendin gibi arkadaşlar bulursun nöbetler de güzel geçer. :slight_smile:

Aynen Kore’den ben de işkillendim. Ayrıca Spartacus’un hemen ikna olmasına da anlam veremedim 30 saniyede bitti her şey bi parladı öfkelendi falan derken sonra eyvallah dedi.

Favorim Ashurdu abi.
Ne Spartacus
Ne Gannicus.

@“Ser Robert Strong” Spartacus’e uğraşmak zor geldi bence git ne yaparsan yap moduna girdi. Adam her dediğine muhalefetti :slight_smile:

Ciddi misin sen? Beni ayar ediyordu o herif ya :slight_smile:

ashur la batiatus ne ikiliydiler

Bence öyle değil ya. Özgür adamların kendi seçim haklarıydı sadece olay orada. Spartacus böyle düşünecek bir adam değil. Muhalefet olması yararınaydı bence, kendi kararlarını sorgulama fırsatı veriyordu ona. Ama abarttığı, bozduğu yerler de vardı; genel olarak dedim.

@daemon 35, @Maxcaiser en çok Crixus bozdu, sonra bizim Spartacus bozdu. Agron’un da son kararı olmadı hayal kırıklığı oldu bende. Gannicus ise yüceldikçe yüceldi bu sezon gözümde hele de o hatun kişilikle aralarındakilerden sonra.

@"Ser Robert Strong"Hareketleri konusmasi kurnazligi tekrar gladyator olma istegi…
Ilk baslarda o kadarda dalavereci degildi.Ezdiler kufrettiler dalga gectiler vb. Hatta sakat kaldi Crixus sagolsun.
Buda zekasini kullanarak intikamini aliyordu.
Yani etkiye tepki gosteriyordu.
Herneyse benim favorimdi.Göçtü , üzüldüm birde Naevia tarafindan olduruldu cok sovdum.
[hr]

Aynen zaten 2. Favorimde Batiatusdu.Solonius u ne göçerttiler ama :))

Aynen Gannicus benim de gözümde çok yüksek değere sahip. Gods of the Arena’nın bunda katkısı çok büyük. Devamında da hiç istifini bozmadı.

Spartacus neden bozdu sence?

Kurnazlık değil adilik diye yormuştum ben hareketlerini. En başta Suriyeli dostuyla arasında geçenlerden belliydi böyle şerefsiz olacağı. Tabii benim görüşüm bunlar. :slight_smile:

Ilithyia,özledim :frowning:

Sen de nerede sevilmeyen karakter var onu seviyorsun. :slight_smile:

Neyini özledin?

bende lucretia’yı özledim ne yalan söyliyim :smiley:

Güzelliğini,gülüşünü,tatlılığını,çılgınlığını herşeyini.
Benim kadınlardan favorim
1-Lucretia
2-Ilithyia
3-Saxa