Spartacus

Başka bir şey de beklemiyordum, ben insanlığını (!) sevmiyorum. :slight_smile:

melitta’yı hatırladınmı çook güzeldi oda, doctore ve gunnicusunki :smiley:

Glaberide seviyordum ben

Onun da gözlerini, saçını ve duruşunu mu seviyordun yoksa?

Hayır

batiatus da fenaydı he onuda severim ben

1. bölümünü yeni izledim :slight_smile: güzelmiş

Geçtiğimiz 2 haftadan beri baştan tekrar izliyorum. Malum sona yaklaştı ve final bölümünde aklımı kurcalayan bir şey kalmamasını istiyorum. Başlayarak çok iyi bir şey yaptın. Gods of the Arena’dan sonra bırakanlar var, Andy’nin ölümü nedeniyle*, ama sen kulak asma 2 ve 3. sezonlar da gayet iyi.

*Andy’nin ölümünden sonra ısınamadım, alışamadım diyenler 1. sezonda Liam oynasaydı ve aynı şeyler yaşansaydı ne tepki verirlerdi merak içindeyim. Oyunculuk gayet başarılı ve Andy’yi aratmıyor bence.

bakalım görecez 5. bölüme geçtim şu anda merak içindeyim 3 4 bölüm daha izlerim bu gün sanırım :slight_smile:

Bu gun ilk sezonu bitirirsin :slight_smile: Yarin da ara sezonu

• spart bana küstü
  • sende spartacus

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Bence 1.Sezon güzeldi 2.Sezonda fena değildi fakat daha sonrası hiç olmamış.

okurken içtiğim suyu yutamadım abowwwww :slight_smile:

2 günde 1.sezonu bitirdim. Çok güzeldi

Gannicus’a bişey olmasın , hatta saxa ve sibyl i de alsın yaşasınlar hep beraber mutlu mutlu

spartacus ölsün umrumda değil ama gannicus yaşasın

Yarınki bölümü büyük bir heyecanla bekliyorum…

Yarın yeni bölüm varimiş son 2’ye girdik meraktayım.

Sezon 1 ve Gods of the arenayı bitirdim, Vengeance’ye başlayacağım, Gannicusun ayrılış sahnesinde duygulandım ne yer ne içer nereye gider bu adam, biliyorum geri dönecek ama ayrılık sahneleri hep hüzünlendirmiştir beni :frowning:

Spartacus’un Tiberius’u atından indirişi neydi öyle :open_mouth:
Agron’a üzüldüm :frowning:
Tiberius’un ölümü çok kötü oldu beğenmedim :confused:
Agron’un dönüşü ve ölüm törenin de fena duygulandım :frowning:
Haftaya süper olacaaaak!

Her sezon finalinde Spartacus’un kazanmasına alıştık ama önümüzdeki hafta kaybedecek olması insanı üzüyor. Son törende herkes fena gaza geldi intikam uğruna ama kaybedecekler malesef. Öte yandan ben final bölümünde senaristlerin herkesi öldüreceğini beklemiyorum. Çoğu ölür ordu dağılır gibi geliyor ama Spartacus ya da Gannicus hayatta kalırsa çok sevindirici olur.
Öte yandan bu bölümde Spartacus arenada çıldırdı resmen. Gannicus’un da 3 kişiyle birlikte savaşması mükemmeldi.
Tiberius tam kurtuldu diğer bölüm ölecek derken bir anda öldü gitti çocuk. Crassus’un da o Kore’yi tekrardan kabul etmesi saçma olmuş biraz. Bağlayacak yer bulamadıkları için Crassus’u Kore’ye aşık etmişler.
Agron’a çok sevindim.
Bi de Spartacus Tiberius’u atından alırken haykırdım resmen. Mükemmel bir sahne olmuş :slight_smile:

Önümüzdeki bölüm trailerı. Efsane olacak…