Spartacus

@“RobbSnow” epey var diyorsun, olsun bakalım :slight_smile:
zaten o yüzden başlamak istemedim :slight_smile: teşekkür ederim çok.

@“Lord Mustaine” Bu arada ilk bikaç bölümü biraz kötü. Efektler falan çizgi film gibi. Ama yanlış hatırlamıyosam 4.bölümle birlikte dizi baya düzelmeye başlıyor. O yüzden ilk bölümleri izleyip soğuma diziden. Mutlaka devam et :smiley:

birkaç fotoğrafını gördüm de, mekanlara efekt katarken biraz acemilik olmuş gibi. sorun değil aslında, dizinin mantığı olsun, tutarlılığı olsun da geriye kalan şeyler teferruattır. duymuştum, dizinin başlarının sıkıcı olduğunu ama devam ederim mutlaka, breaking bad’in en sıkıcı sezonuna dayanmıştım, 4 bölüm ne ki :smiley:

Fake olduğu çok belli etrafın ama izlettirdi beni yani şimdi yediğim kaba şey etmicem.

Illithia’nın babannesi kaşar. Varro’ya yapılır mı lan bu ?? !!!1bir!!

Ne efsane dizi be. Her bölümü iki kere izledim, yine izlerim…

FUCKİN’ ROMANS!!!

SHALL WE BEGİİN?!?!!

Sensiz buralar çok sessiz andy reis

Şu diziyi nasil izledim hayret.bugun kan verirken bayildim .ddd

Unutmadık unutmayacağız :frowning: Spartacus favorimdi tabi ölmeden önce sonra Gannicus’u da çok sevdim Crixus eh işte. Benim ilk izlediğim yabancı diziydi bu yüzden bende yeri ayrıdır efsane bir diziydi…

Andy Whitfield’in Spartacus’ü çok özeldi.

Dizinin başlarında karakterlerin görünüşleri güzeldi ama sonradan yavaş yavaş saçı sakalı sarıp pejmurde bir hal almaya baladılar. Maymunlar Cehennemindeki insanlara dönmüştü dizi sonlarda.

ÇOK SEVİYORUM BE ÖZLEDİM BE FOR DARİO FOR CRİXUS BE ROMA SHALL FADE AND CRUMBLE BE

Efsane bir diziydi tartışmasız. Andy reisin yeri çok çok ayrıdır ama sonradan gelen oyuncu da aldı götürdü diziyi bence. Agron, Crixus, Gannicus gibi karakterler de dizide en az Spartacus kadar önemli olan karakterlerdi. Her bölümü olaylı, her bölümü dolu dolu geçen, sürükleyici bir diziydi. Tekrar tekrar izlemekten asla bıkmam. Her seferinde de büyük etki altında bırakır insanı. Hala izlemeyen, izlemekte tereddüt eden varsa hiç durmasın hemen başlasın derim ben.