[Spoiler]Kışyarı Kuşatması

aman yanlış anons gelmesin :smiley:

Bursa’dan gol haberi misali diyorsun yani :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=knUwssDvBFY[/video]

03.06’ya dikkat millet :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=WZUIaMKSLlo&feature=related

vadi’den , skagos’dan stark haberi mi var.2 stark mı ?

Fenerbahçeye bulaştınız başınıza büyük bela aldınız.

:smiley: :smiley:

Fener kendi belasıyla daha çok meşgul öyle de kalacak gibi. :slight_smile:

[quote=“Valyrian_Knight, post:19, topic:2115”]

Bolton’lar fiziken iyi fakat motivasyon ve takım ruhu yok.

Roose Bolton’un forvet olarak görevlendirdiği Wyman Manderly ve kaleci olan Hother Umber şike yaparak taraf değiştirse Stannis’in takımı üç puanı rahatlıkla alır.

[quote=“Young_Griff, post:27, topic:2115”]

ahahah hother umber alman kaleci ismi gibi geldi :smiley: :smiley:

Stannis bu kuşatmadan kurtulur bence çünkü daha Rickon , Jon , Theon meseleleri var halletmesi gereken + Gendry’e babasının Robert olduğunu söylemeden öleceğini düşünmüyorum.

çok işi var reyizin.zaten bu savaşta ölmezse boltonlar biter.ya da karasu daki gibi geri çekilirse daha da toplanamaz

Dizide bu savaşı çok merak ediyorum.Stannis’in o kadar küçük bir orduyla Kışyarını alması neredeyse imkansızdı zaten. :smiley:

stannis’in tecrübeli bir komutan olduğunuda hesaba katmalıyız.kolay kolay yenilmez, yada bir planı vardır.

Stannis Top niyetine oynar bunlarla saten karşı tarafın orsunu bir bütün degil

Aynen katılıyorum sana. Ama Bolton’ların bitmesi gerek, öyle de olacaktır.

boltonların işini bitirekce bu kışyarı savaşında olacaktır.çünkü bu son şansı.yani stannis ölmedi :smiley:

Bence de, daha yaşar Stannis. Ölürse yazacak bir şey kalmaz :S

Stannis’in Roose ve Ramsay Bolton’un derilerinden davul yapacağını düşünüyorum.Çünkü Wyman Manderly zaten Bolton’un düşmanı ve Stannis’in üzerine gönderilen üç birlikten biri onunki,yolda Stannis’in askerleriyle bir olup Freyleri temizlerler.
Bana kalırsa Manderly’nin adamları ile Frey kılığına girmiş Stannis’in adamları Kışyarına gelirler bak biz düşmanı yendik aha
da Stannis’in kılıcı derler.Ramsay babasından kurtulur.Daha sonra Stannis kışyarını ele geçirir.Lady Dustin geçmişte Brandon
Stark’a aşıktı ve bence onun nefreti göstermelik,ben fahişefelaketi Umber’ın gerçek olduğuna bile inanmıyorum.Hadi gerçek
diyelim,Umberlar,Robb Stark’ın en güvenilir adamlarıydılar onun Bolton’a gerçekten bağlı olduğunu zannetmiyorum.Harwood Stout’la fısır fısır bir şeyler konuşuyorlardı.Ve yanlış hatırlamıyorsam Dustin,Manderly ve Umber’i Theon beraber görmüştü.
Hornwoodların leydilerinin başına gelen şeyi unuttuğunu hiç zannetmem.Boltonları bir tek şerefsiz Ryswell’ler destekleyebilir.

durum karasu’dan çok farklı. Stannis’in planı var ve çok rahat. Sadist Boltonları savaş sonunda yaksam mıııı derilerini mi yüzsem diye düşünüyor kendisi bence. Stannis alır bu maçı

Kevan Lannister’ın yeğeni Jaime’ye dediği gibi Ramsay daha kundağına sıçarken Stannis Fırtına Burnu’nu dev bir Menzil ordusuna karşı savunuyordu, Ejderha Kayası’nı fethediyordu ve Güzel Ada’da Demir Donanma’yı ve Victarion Greyjoy’u eziyordu…