Stark Hanesinin abartılması

GOT evreninde zilyon haneden açık ara en abartılı olanı Strk hanesidir.Bunun nedeni GRRM’nin gerek warglık,gerek savaşcılık,gerek üç gözlü kuzgunculuk,gerek yüzsüz adamlık gibi vasıfları Strk hanesine dayamasıdır.Hal böyle olunca “Kamki jon çok iyi savaşçı yaa” "Moruk Nd çok kral adam yaa" “Off Robb ne yaptı öyle yaaa” cılar türedi ve Strk hanesi bir virüs olma yoluna girdi.Bugün burda gerçekleri konuşacağız ve tartışacağız.Benim nezlimde Strk hanesi , gururları yüzünden herkesi ateşe atmaya meyilli , virüslü insan topluluğudur.Jaime reyisi çok severim ama yaptığı 2 şeye çok kızmışımdır. Birincisi vasıfsız Brn’i kendi elleriyle boğmak yerine camdan atması,ikincisi Nd’i öldürmeyip sadece bacağında mızrakla salıvermisidir.İster kabul edin ister etmeyin Strk hanesi abartılan bir virüstür.

Ben açıkçası Stark hanesini sevmiyorum çünkü gururlarını her şeyin önüne koyan insanlar. Sırf onurları ve gururları yüzünden yapmadıkları hata kalmadı.

İçlerinden tek sevdiğim kişi Sansa’dır. Artık Jon’u bile sevmiyorum iki D*ny gördü diye köpek oldu adam.

St*rk yazınca komik olduğunu mu zannediyorsun?

Yine geldi bir St*rk fanı. Sığınaklara !!!

5 senedir dizi zamanlarında bu forumda takılıyorum, sanırım gördüğüm en vasıfsız ve boş eleman sensin.

St*rk , lütfen !

Şu konuyu açan kişi tipik düzeyde ergen hater ı . Şu ana kadar ki en gereksiz konu :D.

‘‘Bunun nedeni GRRM’nin gerek warglık,gerek savaşcılık,gerek üç gözlü kuzgunculuk,gerek yüzsüz adamlık gibi vasıfları St*rk hanesine dayamasıdır’’ (Yazından alıntı)

Bu kadar şey dayanmışsa adamlara ee bi zahmet abartılsınlar :slight_smile:

Starkların sevilmemesini anlarım ama neden nefret ediyorsun açıklar mısın ?

Strk hanesini destekleyen ergenlerden linç yemek için açmadım ben bu konuyu.Stark hanesi abartılıyor bu bir gerçek.Neden ve ne amaçla abartıldığını yazın tartışalım.Onun dışında Strkçılık oynayacaklar yallah,başka konuya…

@Nedlord onu tartışmak için açtım zaten neden bütün özellikler Strk hanesinde?Acaba GRRM’nin Strk hanesine zaafı felan mı var? İkinci soruna gelince St*rkları severdim sezonlar geçtikçe anladım ki gururları yüzünden her şeyi ateşe atıyorlar…

Şu anda ergenlik yaptığının gayet farkındayım. Ergencilik oynamıyorsun çünkü ergensin. Tipik ergen haterliği yapıyorsun.

Neden herkes yazara laf söylüyor da neden Starkları sevdiğini açıklamıyor?

Ben neden sevmediğimi söyledim. Her şey onur, onur, onur ve bu yüzden o kadar çok hata yaptılar ki. Başlarına ne geldiyse kendi hataları. Bu haneden Sansa dışında Jon biraz zekiydi o da Dany köpeği oldu.

@eagles St*rk hanesine olan aptallık derecesinde hayranlığın gerçekleri görmeni engelliyor. Lannistercılığı tehlikeli hale getireceğiz. Bu da böyle biline

Bu başlığın bir de sansa versiyonu vardı. Her kafası sıkılan sansaya sarıyordu.

Tamam stark fanı olmama rağmen, sansa hariç ne kadar aptal olduklarını kabul ederim. Ama adamlar 6 sezondur acımasız şekillerde öldürülüyor. Bence olsa olsa abartı budur.

Ayrıca strk, nd ve br*an yazınca noluyor. Komik değil, kapak değil. Gereksiz bence

St*rk’a a yok.Ama lannnistera 3 n var. (1 n benden hediye) .Asillik farkı işte

Sen bu başlığı tartışma ve fikir alışverişi için açtığına emin misin? Cevapların ben de daha çok trollük izlenimi uyandırıyor. Tavsiye etmem.

Senin gibiler gelince nasıl aklıselim bir şekilde tartışabilirim? Bak bu konuyu Strkların abartılmasını konuşmak için açtım yine senle tartışıyorum.Bu konuyu tartışcaksan tartış tartışmicaksan yazma şu konuya.Strkçılık çekcek havamda değilim

Konuyu açan kişi obez birisi arkadaşlar.Sürekli ban yemekten bıkmayan ağır işsiz , hayatı forum olan biri.Sanırım tahmin ettiğim kişi.Ban yerse kesin olarak odur :slight_smile:

[quote=“Himura_Kenshin, post:17, topic:9424”]
Konuyu açan kişi obez birisi arkadaşlar.Sürekli ban yemekten bıkmayan ağır işsiz , hayatı forum olan biri.Sanırım tahmin ettiğim kişi.Ban yerse kesin olarak odur :slight_smile:
[/quote]HAHAHAAHAHAHAHA abiii yorumun sahibi işsizliğin en büyük temsilcisi olmasa ciddiye alınabilirdi. Bu arada kırma konuşuyor arkadaşlar ben de kırmaydım kdkdkdk iyi güldürdün. Sandalyeden falan düştüm. Abii 25 yaşında bu halde olmak üzücü. İnsanların dış görünüşüyle dalga geçmek üzücü. Pardon bana da kimse bakmıyordu ve asosyaldim mesajım bitince ağlıyayım bari.

Stark Hanesiyle ilgili fikir beyan etmeyip böyle boş yapacaksanız yallah başka konuya. Ama iyi ağlatmışız belli. * Koyduğum sözcüğü hatırlıyor musun yine sana onu söyledim say hadi eyvallah.

Stark hanesinin sevenleri tarafından abartıldığı kanaatindeyim. Yoksa Martin’in pek de özene bezene yarattığı bir hane değil.

Tek derdi sanal grupları birbirine düşürmek olan biri çıkıp da başkasının forum bağımlılığını nasıl eleştirebiliyor? Lafları çarpıtarak karşı tarafa taşımak gibi bir işsizliği üstlenmiş kişisiniz, lütfen çapınız kadar laf sokun [emoji81] Nasıl dert olmuşsa artık; o olmadığı halde başka bir üyeye ‘obez’ muamelesi yapılıyor. İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçilmemesi gerektiği konusuna girmeyeceğim bile, bazı şeyler tamamen yarım olunca uyarı tesir etmez çünkü.

Starkist bir üye olarak Starkların abartıldığını düşünmüyorum, aksine underrated kaldıklarına inanıyorum.

@svurgun Şöyle yorum yap canımı ye Starkçı kardeşim