Stark'lara Warg özelliği nereden geliyor?

The World of Ice and Fire’da Kış Kralları konusunun altında bir paragrafı size çevirip paylaşıyorum.

Sebebi biliyorsunuz Stark’ların kanından dolayı Warg olanları mevcut. Bu paragraftan önce ben sebebi soyları İlk İnsanlardan geliyor diye düşünüyordum. Bu çok yanlış değil. Fakat aşağıdaki paragraf bilmediğim bir bilgiyi veriyor.

[font=Georgia]Deniz Ejderi Burnunda gerçekleşen ve Starkların, Warg Kralının Ormanın Çocukları ve insan olmayan diğer gruplardan oluşan birliklerini alt ettikleri savaştan bahseden yazmalar Gece Nöbetçilerine ait olan ve terkedilmeden önce Gece Kalesindeki arşivlerde bulundu. Warg Kralı’nın son palankasıda düştüğü zaman, oğulları kılıçlarını yere bırakmış, kızları fatihleri tarafından savaş bedeli olarak teslim alındığında, canavarları ve yeşil görenleri de teslim olmuştur.

Burada anlatıldığı üzere geçmişte bir Warg Kralı yaşamış. Ordusunda warglar, ormanın çocukları, yeşil görenler ve diğer türler bulunmaktaymış. Kış Kralı tarafından yenilince kızlarını Starklara vermişler. Warglar ile Starkların evlilikleri ve kanlarında bu döneme kadar gelen özellik harika bence. Warg Kralı ve ordusu ile hatta çocukları ile çok daha fazla bilgi edinmek isterdim.

Çok yararlı bir konu olmuş emeğine sağlık … :slight_smile: Bilmiyordum öğrendim iyi oldu. Game of Thrones kolay biticek bir dizi değil bence bu yuzden bunu da kesin konuya işlerler.

Dostum bende çok merak ediyordum gerçekten bu warg olayını özellikle de starklarda olunca insan düşünmüyor değildi. Sağol bilgi için

İlginç şeyler çıkabilir buradan.Warg kral seride eğlenceli olurdu aslında.

Filmde Jon Snow’un Warg’lığını görmesek te gerçek hikayede Jon Snow’da bir Warg Bu warg olayı ise sadece Kuzeye has bir şey bu durumda Jon Snow durumu biraz şüphe uyandırıcı. Tabbii Lianna ablamızın genetik yapısı çok daha safi ise kadın genetiğini almış olabilir :stuck_out_tongue:

Konu çok güzel demek ki sallamasyondan yapmamışlar :D.

Jon Snow a Warg da yapsınlar da True King kimmiş anlasınlar. Halihazırda kurtlar ile anlaşması var ejderha ile de olacak. Warg da yapsınlar da tamamlasınlar :D.

Açıklayamayacakları tek şey bence neye göre warg oluyor ? Madem kanda var neden bazıları?Baskınlıkla mı alakası var