Supernatural

izleyen var mı ? dean rulez…

7 sezonun her bölümünü izledim.ama bana göre 5.sezondan sonra öldü o dizi.

bi ara saçmaladılar ama şu an iyi toparlıyorlar

en iyisi 5 ti ama dean için izlemeye devam

sam kafese atladığında bitirceklerdi tam zirvede biter efsane olurdu

yeni bölüm çıkmış :smiley:

takip ediyorum güzel dizi bi game of thrones değl tabi :slight_smile:

Sonuna kadar katılıyorum ama 5 senenin verdiği bir gazla 7 sezonuda izledim 8. sezonu izlermiyim izlemezmiyim herşey ilk bölümde belli olacak benim için…

her şeyin bir arada oldugu nadir bir dizi ben baştan beri izliyorum konu kalmadı artık ama ona ragmen çok iyi göturuyorlar bastaki mükemmelliğe alışık oldugumuz için sürekli mükemmel olsun bekliyoruz ama şuan ki durumuyla bile en iyi diziler kategorisinde ilk beşte yer alır

Senaristler değişti büyü bozuldu.

hadi ya 7.sezonuda izledim bundan haberim olmamıştı teşekkürler bilgi için

Dün başladım izlemeye 1x6 dayım fena değil ama pek korkutmuyor umarım ilerleyen sezonlarda gerilim artar…

Eski tadı olsun olmasın severek izliyorum. Müzikleri çok güzel :slight_smile:

Dizinin olayı zaten pek korkutmak değil. Spoiler vermek gibi olmasın ama konu biraz daha odaklanacak bir noktaya :smiley:

Müziklerinin muhteşemliği tartışılamaz bir gerçek :smiley: hele o kansaslar o poisenlar… Ah aaahhh

Odaklanacak bi noktaya derken nasıl yani biraz açarmısın sakıncası yoksa…

Birde müzkler dediğin gibi 10 numara :slight_smile:

Açarım tabi spoiler olmasın diye sustum :smiley:

İlk bir kaç sezon aileye odaklı olacak. Babaları bu işe niye başladı,şimdi nerede,Sam’in ve Dean’in ilişkileri zaten göz önünde.
Sonra,yani babalarının bu işe niye başladığını ve bunun onlarla ilgisini öğrendiklerinse o nedene odaklanacak konu.

Spoiler vermeyeyim diye kasmaktan anlatamadım yalnız :stuck_out_tongue: :smiley:

Aynen biraz fazla zorlamışsın ama demek istediğini anladım :slight_smile:
Açıkladığın için saol :slight_smile:

Napsam olmuyor,izle gör :smiley: önemli değil cağnıımm ne demek.

Çok fena hastası olmuştum diziye. 1. sezon 2,5 günmü ne sürdü. Bloddy Mary’e hastayım özellikle. Lakin bu sezon eski tat yoktu… He bu arada Carry on My Wayward Sonnnn…

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=al12WO5x23w&feature=player_detailpage[/video]

Evet o eski tat yok çünkü müzik olayını bitirdiler, impala yok, tek bölüm süren ama inanılmaz eğlenceli bölümler yok, melekler yok. Saçma sapan bir konu tutturdular, yedinci sezonu öylesine bir diziymiş gibi izledim…

Sekizinci sezonu merakla beklemiyorum açıkçası… Sezon finalinde yine Dean’i bıraktıkları durum çok sinirimi bozdu. Konu bulamadılar mı Dean’e çatıyorlar.