Supernatural

Heheheh teşekkür ediyorum :smiley: Ben sezon başından beri kendilerinin fanı olmaktan gurur duyuyorum efenim :slight_smile:

@RobbSnow bizde seviyoruz canım:D arada hıyarlıkları var ama olsun idare ediyoruz işte:/

Şu SN aleminde Dean’i sevmeyen yoktur sanırım varsa da bir yürüsün gitsin arkadaş ama Cass candır :D.

Çok fedakar ama ya :smiley: Ben hıyarlığına henüz rastlamadım :smiley:
[hr]

Cass çok sevimli cidden :slight_smile:

Yok yok arada hıyarlığı daha doğrusu saflığı tutuyor şimdi yalan yok :D.
Ayrıca koskoca meleği de sevimli yaptın yahu :D. Karizmatik deseydin bari :p.

@heroson @RobbSnow cass’ın o saf ve masum bakışları yokmu kandırmış hepimizi :smiley:

Çok duygusal o ama yaa :slight_smile:
Yani karizma tabi o ayrı. Ama sempatik de aynı zamanda Dean kadar olmasa da :smiley:
[hr]

Kandırmamıştıııııırr :smiley: Bak ben daha çok aşırı tanımıyorum heee ona göre :smiley:

@RobbSnow Tamam bişey demedim cici cass

@"RobbSnow"
O duygusallık dünyayı aynı anda hem kurtarabilir hem de yok edebilir ama. Dean iyidir, iyi, bakma kızdığıma çok severim keratayı :D.

Cass’i tam anlamıyla tanısan daha çok seversin, eminim ;). Melek dediğin böyle olur işte :p.

Haklısın o konuda. Ama aynı zamanda oldukça atarlı bir abimiz bunu da unutmayalım :smiley: Sevilmez mi hiç. Şeytan tüyü var onda :slight_smile:

İzleyeceğim birazdan yine bir iki güne 5.sezonda olurum ben :smiley: En son Uriel olan bölümü izledim işte.

Deannnn sen neler yaşamışsın öyle anneeemm :frowning: Duydukça daha çok imana geldim yemin ederim ya. Yeniden dirilip her defasında etlerin parçalanması… Hayal gücüm bile almıyor…

Çok pis kapak olmuşum bu arada. :frowning:

http://www.youtube.com/watch?v=HsyMtYoSkC0[/video]
bu eleman ağır led zeppelin hastasıymış… çok iyi anlaşırdık bunla eminim :smiley:

uzun zamandır izlememiştim çok iyi oldu :D:D

bu bölümde çok komikti bi ara spn’nin bütün komik bölümlerini tekrar izlemeyi planlıyorum :F

Dün ben de diziye başladım sonunda. Uzun olmasından dolayı tereddütle yaklaşmıştım ilkten ama öneriler üzerine izlemeye karar verdim. Bakalım değeceğine inanıyorum. Önümde uzun sezonlar ve bölümler var. Sindire sindire izlemek lazım. Ne kadar sürede 9.sezona gelebileceğimi merak ediyorum.

yakın bir zamanda başladım ben de. ve s1e12’de reaper muhabbeti iyiydi. dean ve sam bu konu hakkında konuşurken arkada “don’t fear the reaper” şarkısının çalması çoooooooooooooookkkkkkkkkkk güzel olmuş. duygulandım yemin ediyorum.

@“Lanre” İzledikçe 9 sezonun gözüne az görünmeye başladığı bir dizi bu. Başlayıp da pişman olanı hiç duymadım :slight_smile:

Dizi bozmadığı sürece 29 sezon bile olabilir :stuck_out_tongue: :smiley:

John’a uyuzdum. Sevemedim adamı. Sam çok haklı söylediklerinde. Dean de isyanında haklıydı.
Çok inatçısın, keşke ölsen. dedim. öldü.

uuu john’u sevmeyen biri var!! en son john’u sevmiyorum dediğimde az kalsın dayak yiyordum genelde sevilen biridir :stuck_out_tongue: