Supernatural

onu anlamıyorum işte…insanlar neden seviyor john’u? acaba flashbacklerle, daha önce gösterilmeyen davranışları mı gösterilecek? insanlar o yüzden mi seviyor onu o kadar? :smiley: anlamadım gitti.

yok valla sevilcek adam değil ya. ama dedeyi merak ediyorum. nasıl dahil olcak olaya merak ediyorum.

Bi daha girmicem sayfaya. 1.sezondayım daha ve John spoilerı yedim :confused:

arkadaşlarım sırf oynayan adam karizmatik diye seviyordu :stuck_out_tongue: 4. sezonda babasının gençliğiyle ilgili flashback vardı orada biraz sevilesiydi işte :stuck_out_tongue:
(oyuncu da feci taştı ahah)

dedeyi hiç merak etme onun olduğu sezonlar supernatural’in en sıkıcı iki sezonundan biriydi :confused:

winchesterlar sanırım damızlık… anne baba özel seçiliyor öyle tipler oluşsun diye… fabrika hatası da yok.

hadi ya. kötü oldu bu. duymuştum bi sezon çok bozmuslar falan diye.

@"Lord Mustaine " muhteşem 5. sezon sonrası dedenin olduğu 6. sezon ve leviathan denen yaratıkların olduğu 7. sezon en kötü sezonlardı bana göre ama içlerinde güzel bölümlerde vardı tabi. sezon finalleri de her zaman olduğu gibi harikaydı :stuck_out_tongue: böyle yazdım diye ön yargın oluşmasın herşeye rağmen dean’in espirileri ve müzikler için bile iki kez izlenir :stuck_out_tongue: biraz çelişkili oldu sanki :D:D

Akşam neredeyse bu diziyi izlemiyorum diye dövüyordun beni:D İlk sezondasın bi de :smiley:

@“Lord Mustaine” John’u sevmeyen biriyle ilk kez karşılaştım :slight_smile: Olabilir tabi.

Ama John’u sevin. O fedakar bir baba :’( O olmasaydı Dean o zaman ölebilirdi. Bak yine hatırladım o anı hüzünlendim :frowning:

Ee demiştim ya zaten ben de yeni başladım ilk sezondayım diye. Nasıl okuyosun mesajları :smiley:

@“Moiraine” dean zaten en kötü bölümleri bile kurtarır bence. merak ettim dediğin sezonları özellikle de yediyi. hmm. daha çok ikideyim.
bir tane sezon finali izledim ve o da denildiği gibi gayet güzeldi. güzel sezon finalleri yapıyor bunlar.

@“RobbSnow” valla ne yalan söyleyim, komutan gibi hükümdar gibi emreder tarzda konuşması hoşuma gitmemişti. sam’e öyle davranması ve dean’in;

[spoiler]öldüğü o bölümde, ona karşı olan argümanları gayet yerindeydi bence. ama adamın, gizli gizli sam’i görmeye stanford’a gitmesi dokunaklıydı.

ha bir de, john dean’in ölmemesi karşılığında hem colt’u hem de kendi hayatını mı verdi sadece? sam ile ilgili birşey daha olabilir diye kuşkulanıyorum ben.[/spoiler]

Ciddi misin :smiley: ama bugün karışıktı olaylar tam anlamamışım affola :smiley:

@“Lord Mustaine” Bilmem John’un öyle konuşmalarına bakma sen. Güçlü görünmeye çalıştığındandır.

Tamam ufak tefek hataları olabiliyor ama John Dean gibi duygusunu içinde yaşayan bir adam. Adamdı. Spoiler vermek istemem o konuda ama fazla endişelenme :wink:

John’u sevmeyen kim, nasıl, niye, niçin sevmez ??? (raporu varsa başka sorum yok hakim bey) :DDD.

Yahu biz elemanın yollarına gül döktük, dört gözle bekliyoruz, siz napıyorsunuz, BÖLDÜRTMEYİZ SUPERNATURAL’ı. Hep dış mihrak bunlar hep…

üşüyoruz john winchester reis

:tongue::tongue::tongue::tongue:.

Şaka bir yana John harbi efsanedir yahu :).

Biz burda supernatural izliyoruz ya, amerikada da insanlar beşinci boyut’u izliyor mudur :smiley:

@Lord Mustaine, hatta Dean beşinci boyutta bir bölüm konuk oyuncu olarak oynamak istemiş:D

@“Rhuarc”

Üçüncü winchester diziye katılcakmış bu sezon: Salih Winchester. :smiley:

@Lord Mustaine, kimse Winchester’ları durduramaz o zaman:D

[spoiler]

Dean’in Sam’e; “Dude, mom was a chick” deyişi çok güldürdü :D[/spoiler]

12 günde 45 bölüm izleyip 3.sezona geldim. Fena sardı cidden. Beklediğimden çok daha iyi bir dizi. Umarım bozmaz hep böyle gider. Her gün aralıksız izliyordum diziyi ama final haftası başladı ister istemez frenleyeceğim kendimi :confused:

kolay gelsin, ben pek frenleyemedim gerçi :smiley:

İnsan tutamıyor kendini ama sınavlar söz konusuysa sen de frenle bence :smiley: