Supernatural

haklısın kesinlikle :smiley: az izliyorum zaten, ama güzel geçmezse finaller, winchesterları ben avlıcam :smiley: :smiley: :smiley:

@“Lord Mustaine” @“lanre” 5. sezondan sonrasını izlemeyin ve aklınızda tarihin en iyi dizilerinden biri olarak kalsın

@BryndenTully 5.sezonda sonra bozduğunu duymuştum. Özellikle 6.sezon baya kötüymüş ama sonradan toparlıyomuş denilene göre

O kadar da kötü değildir ya :confused: 9. sezon çok beğenilmiş o kötüleri izlemezsem 9’u nasıl izlerim :smiley:

Asıl hikaye,tasarlanan hikaye yani 5. sezonda bitiyor (bittiği noktayı anlarsın zaten spoiler vermiyim :smiley: ) Yine dayanamayıp izlersin tabi devamını da izlememeni öneririm. Supernatural çok bozdu yaaa muhabbetinden değil de planlanan son oydu yani.

1. Sezona başlıyorum… en iyi sezon diyorlar onun için. 6 ve 7 çok kötüymüş evet. ama yine de izlenir ya :slight_smile: kredisi yüksek bende spn’nin :slight_smile:

@Lord Mustaine” kesinlikle 5. sezon en iyi sezonu. 6 ve 7 katlanırsan sonra toparlıyor. Birde eğer izlemediysen Person of Interest’i tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=VW_ruSATs6Q
[hr]

Person of interest’i bir arkadaş özet geçmişti ama pek ilgimi çekmemişti :s bilemedim.

[spoiler=5. sezon]
Sam :frowning:
kül tablasındaki küçük asker, S.W ve D.W yazıları…[/spoiler]

Arrow yüzünden boşladım birazcık sanki :confused: Ama hep Sam yüzünden son bölümde beni sinir etmemeliydi!

@RobbSnow Sam bunu çok yapıyor alışırsın:)

Crowley candır gerisi heyecandır

crowley bu bölüm çok şapşikti yaaa :smiley:

Ya sensin o.
Bizim olmamızın sebebi de Gadreel’imiş. Castiel benim yerime paparayı bastı zaten.

hayııır seeen :)))
gadreel’in babaannesi kaşarmış :P:P (hep bu kelimeyi cümle içinde kullanmak istemişimdir)

[hr]

o değilde yüce kralım caaanım crowleyciğim iyilik timsali biri olmasın ya. biz onun kötü, çıkarcı, acımasız ve pislik hallerini sevdik ^^

Bence Crowley kaotik nötr olsa daha güzel olur. Bu arada seçim kampanyası çok güzeldi. istediğiniz organ ve bakire katatat

zaten chaotic evildan oraya doğru ilerliyor crowleyciğim :stuck_out_tongue: şu abaddon denen bitch hatuna da en kısa zamanda gününü göstermesini diliyorum ve bekliyorum :stuck_out_tongue:
seçim kampanyası cidden çok iyyidi gogogog

Crowley’in dumanı bile şekil.

Öyleymiş evet ah bu Sam. Ne olacak bu çocuğun hali :smiley:

Bügünkü bölümü izleyemedim henüz nasıldı acaba?