Supernatural

[spoiler=9x11]Bölümü çok beğendiğim. Herkes bu bölüm döktürdü. Gerçi Sam yine bildik Sam, biraz zayıf kaldı ama artık o da karakterden yapacak birşey yok :D.
Ama Dean’den beklerken bu bölüm Cass ile Crowley yatırdı beni yerlere :smiley: . Cass’in Sam’in suratına baka baka ; ‘‘senden daha fazla arka arkaya işleri batıran tek kişi var…’’ ve ‘’ Fıztık ezmesi ve bir jöle bir meleğin değişiebiceğini gösterdi kimbilir belki bir winchester’da değişebilir." demesi :DD. Ayrıca fıstık ezmesi ile jöle olmasaydı bile ben yine de eski Cass’in devam edeceğini sanmıyorum ya neyse :slight_smile: .

Bölümdeki Kabil&Habil yorumu gerçekten çok güzeldi. Özellikle bu yorumda Kabil Dean, Habil Sam benzerliğini işlemeleri;
Dean’ın cehenneme düşünce yaptığı işkenceler (Kabil), Sam’in Lucifer’ın etkisine girmesi (Habil)… tabiri yerindeyse cuk oturdu.[/spoiler]

Bölümü bende çok beğendim konuları çok güzel birbirlerine bağlamışlar. Ayrıca Crowley’in dayak yediği sahnede çok güzeldi:D
Crowley: Gerçekten mi?
Crowley: Yatma vaktin geçmedi mi?
Crowley: ah uh
Crowley: sen iyisin
Crowley: ama ben Crowley’im :DD yarıldım

:smiley:

https://www.youtube.com/watch?v=6KXsX6U0F10

Folsom Prison Blues bölümünden çelik mavisi bakış !!! :smiley: :smiley: :smiley:
çok iyiydi yaa!

cas director olursa:wink:

Bu da bayanlara gelsin:smile:

@“Rhuarc” misha’ya castiel hali dışında hiçbir imaj yakışmıyor ya :smiley:

Katılıyorum o pardesü olacak üstünde:smile:

Yakışan bir şey var. Babalık <3

[spoiler=9.Sezon 3.bölüm Castiel hakkında spoiler]
Üç bölümdür kötü durumdaydı. Üç bölüm az ama yine de çok iyi gösteriliyordu Castiel’in çaresizliği ve yalnızlığı. Tam April’la tanıştıktan sonra, biraz iyi gelecektir bu, dedim. Azrail çıktı. Winchesterlar kurtardı, dedim, Ezekiel durumu izah etti ve Dean ona gitmesini söylemek zorunda kaldı. Bu sezon şimdilik çok kötü ilerliyor Castiel için :frowning: Ama şu diyalog cok iyiydi;

Dean: Korundun mu peki?
Castiel: Melek bıçağım vardı :s :D[/spoiler]

[spoiler]Cass dizinin vazgeçilmez karekteri oldu. Onla üzülüyoruz onla seviniyoruz:D Senin izlediğin bölümleri izlerken, Dean’e yaptığı için hak versemde, yine de kızmıştım Cass’i bir kalemde gönderdi diye. Neyse daha fazla konuşmayayım spoiler olmasın:P

Cass’a korundun mu peki dersen adam da o cevabı verir:D[/spoiler]

Cass’i candır:D

Ahahah Game of Thrones izliyorlar :smiley:

@“RobbSnow”

Nasıl yahu :s. 1 gecede 9. sezona gelmiş olmana imkan yok gelsen iyi olur ama imkanı yok :smiley: :tongue:.

@“heroson” Dün senin yaptığın vicdan bana 5 sezonu birden izletti :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: Şaka bir yana denk geldi öyle komiğime gitti paylaşmak istedim :smiley:

O zaman aslı varken suretiyle yetinme der kaçarım :D.

açmadan önce bir daha düşünün :biggrin:

4.sezon mükemmeldi. Ben böyle bi sezon finali görmedim yani :smiley:
Diziye çok büyük beklentilerle başlamayıp böyle süper bir diziyle karşılaşmak cidden çok keyifli. Supernatural’ın bu kadar güzel olduğunu düşünmüyordum. İşte bunlar hep ön yargı :smiley:

Aynen, aynen. Ben de aynı şeyi düşündüm hep.

@Lanre Dean, Cass ve sonradan Crowley ile tanışmamış, yani diziyi izlemeyen insanlar çok şey kaybediyorlar:D Gerçi Sam de bir şeyleri batırmasa iyi çocuk:D Şimdi en iyi sezonu izleyeceksin. Keyfini sür:D

Bakalım herkesin övdüğü 5.sezon nasılmış. Büyük merak içerisindeyim :smiley:

Güzeldir güzel:D

yeni bölüm ne zaman?