Supernatural

Amerika’da salı akşamları yayınlanıyor, saat farkından dolayı bizde çarşambaya denk geliyor. İşte özetle çarşamba günü :D.

bayağı bir özet olmuş:D

@“Lord Mustaine”'in hangi saat dilimine göre sorduğunu bilemedim, yayınlandığı ülkenin gününü söyleyeyim dedim :DD. Gerisi enlem, boylam, saat hesabı… coğrafya işte :D.

Gulam gibisin soruları her açıdan inceleyip cevap veriyorsun:D

9.12’den de anlaşılacağı üzere, dizi kendini sürekli tekrar ediyor. Dean ile Sam ayrılıyor, biri birinin iyiliği için diğerine yalan söylüyor, güven problemi yaşanıyor. Ama ilk defa kardeşlik bağları bu kadar gevşedi bu ikisi arasında. Vay arkadaş…

Garth da yani… avcısın oğlum sen, napıyorsun john loganların yanında?

Aynen son bölümü bende pek beğenmedim. Biraz daha “ekşınlı” bölümler istyoruz.

+1 aynen dediğin gibi oluyor:P
Dean’in koruma içgüdüsü ile hareket edip aptalca kararları. Sam’in tripleri nereye kadar:D

dean ve sam’in genellikle bölüm sonlarında yaptığı kardeşlik temalı bayık muhabbetleri hiç sevmiyorum. konuşmaya başladıklarında uykum geliyo tüm enerjim emilip gidiyor, içim şişiyo resmen. biri bölüm bittikten sonra bana gelip ne konuştular bu kadar diye sorsa bir kelime bile söyleyem. altyazıyi bile görmüyorum o anda :stuck_out_tongue:

umarım bu sezon artık farklı hamleler olur… tabi dileğim, birlikte ve bu aptallıklardan arınmış olarak hareket etmeleri :smiley:

@“Lord Mustaine” @Aviendha bu bölümden anladığım, Cass ve Crowley olmayınca pek tadı olmuyor:P

Cass, Crowley<3

Aa hakkaten yoktu onlar bu bölüm o.0 en azından afilli dumanıyla crowley’i göreydik ya :smiley:

Dizimizin Supernatural:Tribes adında spin off’u yayınlanacakmış. spn 9x20 spin off’un ilk bölümü olacakmış ve o bölümde tanışacağımız yeni bir karakter yan dizinin de ana karakteri olacakmış. yayın tarihi henüz belli değil ama büyük ihtimalle yeni sezonda çıkar.

Benny tarzı bir kurtadam falan olur umarım o yeni tanışacağımız karakter. normal olursa pek bir malzeme çıkmaz bence.

@“Rhuarc”, @“Lord Mustaine” @“Aviendha”

Cass reistir, Crowley candır, ama bu dizi Dean ve Sam’in yol hikayesi olarak başladı, hep öyle devam etti yani şimdi sevmesek bile asıl ana konu buydu. Dean ve Sam’e çok yüklenmeyelim. Gerçi Sam’e yüklenebilirsiniz ya da Dean’e de yüklenin yahu bu sezon Sam’e özendi… Cass nerde Cass reyizi isterük… (kendi kendimi de atarlandım ya arkadş). Bu ileti kendini imha etmiştir, hükümsüzdür :DD.

Genellikle hep başrol oyuncusu Sam gibi gözüküyor. Hikaye daha çok Sam’e odaklı. Dean Sam yanında arkada kalıyor.

Yok artık Lebron James !!!

:DD.

ya başlarda sam’e tahammül edebiliyordum ama artık yetti ya. sürekli başını derde sokup ağlak ağlak geziyor sonra onu kurtarmak için her şeyi yapan dean’a atarlanıyor. gitsin ne hali varsa görsün üzgün kaslı :@

hahaha ilk defa bir hatun kişiliğin ( yanlış anlama Avi :slight_smile: ) Sam’e kızdığını gördüm, puppy eyes her zaman iş yapardı aslında :DD.
Sam’e ilk sezondan beri uyuz oluyorum ben. yaaa şimdi lafıma geldiniz işte hıh:cool: :tongue::tongue: .

evet o kadar sinir oluyorum ki sam’in puppy eyes numarası bile etkilemiyor beni :stuck_out_tongue:

Zamanlaması manidar hıh!!

:tongue: