Supernatural

vaay, enteresanmış o da :smiley: neil gaiman’ın bir tek "amerikan tanrıları"nı biliyorum. dehşetli bir olayı var onun da.

ben o kitabı okuduğumda supernatural diye bir dizinin varlığından bile haberdar değildim ama okuyalı yıllar oldu tabi. sonra dizide crowleyli sahneleri görünce acaba bu kitaptan mı esinlendiler diye düşünmüştüm :smiley:

amerikan tanrıları da güzeldir de bu acayip eğlenceli absürt bir şey :smiley: kıyamet gösterisi ismiyle yayınlamışlar tavsiye ederim :smiley: seversen mezarlık kitabı ve yokyer’i de okumalısın :stuck_out_tongue:

bir süredir aklımda yer etmişti bu yazar :smiley: good omens güzelmiş hem, tanıtım yazısına baktım şimdi, absürd yapıtlar çok güzel oluyor :smiley: tamamdır, alıp okurum onları :smiley:

1. bölüm

Uyuttular resmen çok kötü bölümdü. Senaristler keşke ölse :stuck_out_tongue:

Artık zerre zevk vermeyen, konusu ile farklı ve ilginç aynı zamanda aşırı yaratıcı, başrollerinde iki yakışıklı tatlı şeyin kardeş olduğu, ruhunu kaybetmiş dizidir. Nerdeyse 5 dakikada bir ‘tövbee’ dediğim, bir zamanlar bağımlısı olduğum bu diziyi şimdilerde ise hiç izlemiyor, yalnızca google’a Dean Winchester espirileri yazıyorum. Bitse de başka yapımlarda görsek.

bitse de başka yapımlarda mı görsek ???

ağzından yel alsın! 2030 yılına kadar sürsün bu dizi :smiley: oturur izlerim ben bunu :smiley: keşke daha önce başlasaydım buna :confused:

ama evet, altıncı sezondan sonra bir düşüş yaşıyor. ilk başta gayet ciddi bir tehdit olarak gösterilirken leviathanlar, sanki bir ghoul ile mücadele ediyorlarmışçasına bitti :frowning: 20 bölümün 5 bölümünde ciddi ciddi leviathanlarla uğraştılar. neyse.

2030 mu ?! Torunlarına da bu diziyi izletme hayallerini anlıyorum ama yapmaa :smiley: dostum tadı kaçalı baya oldu yani keşke zirvede bitirseler. Böyle giderse böyle bi seçenekleri bile kalmaz.

Oha torun dedi :smiley: :smiley:
Zaten 5 sezonluk düşünmüşler. ama bence şansları var hala güzel hale getirebilmeleri için. bir kez daha kıyamet muhabbeti dönmez ama bir şekilde güzel bir şey çıkabileceğini düşünüyorum ben. belki fazla iyi niyetliyim :smiley:

Dediğin gibi olmasını ben de çok isterim gerçekten çok sevdiğim bi diziydi. Eskileri hatırlayınca ve şimdi bakınca üzülüyorum cidden. O yüzden iyi niyetli olup da sonradan hayal kırıklığı ağır gelir. Bi beklentim yokmuş gibi davranıyorum :smiley:

Dün 8.sezonun ilk bölümünü izlerken ilk defa sıkıldığımı hissettim. Yarıda kapattım bölümü :confused:

Birazdan 7. sezona başlayacağım o la la (:

Yuh sen daha 3. Sezondaydın ne ara geldin :slight_smile:

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Hızlı olduğumu söyleyen tek kişisin şuan beni mutlu ettin (:

Bir heves gelsede izlesem 9. sezon gitmiyor pek 3.bölümde kaldım…

Çok seviyorum ya. Böyle aşırı aşırısı seviyorum. Ha artık sıktı yorumlarına katılıyor muyum? EVET.
Ama sıksa da eski heyecanını kaybetsede SPN SPN’dir arkdslr :smiley:
Ben bitirdim tüm sezonları şimdi yeni bölümü bekle falan zor iş. 5.sezona kadar müthişti sonrada çok güzeldi elbet ama eski tadı vermediği de bir gerçek .s

son bölümde sıkıldığımı hissettim. galiba artık o tat yok ya :confused:

dean’in babaannesi kaşar.

abaddon’un içinde olduğu kadın dean’in babaannesi çıktı ya la. anam anam. çok şaşırdıydım.

Babaannesi değil. O kadın, bunların dedesini seviyor. Ama adam zaten evli sanırım. Çünkü John var, orda bahsediyor. Hatta Abaddon diyor, seni bir kardeş gibi seviyor diye.

John onun oğlu değil mi işte :s