Supernatural

@“Lord Mustaine” yok yok değil. yabancı wikia’dan da kontrol ettim şimdi. John’un annesinin sadece ismi geçmiş. Daha hiç görülmedi.

Tamamdır o zaman. yanlış anons :slight_smile:

bu metatron çok gıcık ya. ama sam’in dediği güzeldi :smiley:

melek işaretlerini sildi, ateşi üfleyerek söndürdü. o tanrı olmuş zaten

ölsün ya. gebersin it.
gabriel :frowning: “abbadouche” güzeldi ama :smiley:

@"Lord Mustaine"
metatron durdurulamaz gözüküyor. Nasıl alt edecekler bilemedim.

[spoiler]Adam bütün senaryoyu istediği gibi yazıyor. Kendine yapılan tuzaklarla dalga geçiyor. Dediğin gibi tanrı olmuş.

gabriel’i özlemişiz:D[/spoiler]

[spoiler]sıkıntı ya metatron. bir de aynı zamanda abaddon var. bakalım nasıl halledicekler.

ama yapacaklar ya bir şekilde. winchesterlar bölüncek gibime geliyor. sam metatron ile uğraşacak. dean de abaddon-crowley işiyle ilgilenecek bence. bakalım.[/spoiler]

Aynen bölünebilirler ama cass’i unuttun. Şöyle yapalım:
sam ve cass = metatron
dean ve crowley = abaddon
sonra
sam, dean ve cass = crowley :DD

[spoiler]aynen bak o çok doğru olur. cass metatron ile savaşacak o kesin :smiley: adam çetesini kurdu :smiley:

ama sonuncusu olmaz ya. crowley kurtulur bir şekilde. adamlar meleklerden uzun yaşıyor :D[/spoiler]

@“Lord Mustaine” zaten crowley’e bir şey olmasın diziye renk katıyor adam :smiley:

Sonunda ben de yakaladım diziyi. 9x18 çok güzeldi.

[spoiler]Yukarıda da denildiği gibi Metatron melek tableti sayesinde bir nevi tanrı olmuş. Hikayeyi kafasına göre yazıyor. Castiel’e katılan melekleri de o yolladı. Tehlikeli olduklarını bilmesine rağmen hikayesinde kahraman olmak için bir müdahalede bulunmadı. Ama hikayenin sonunu biliyorum muhabbeti yapmasın hiç. Zamanında Michael ve Lucifer da az tatava yapmamıştı. Özgür irade yoktur. Eninde sonunda bedenlerinize gireceğiz. Bu şekilde bitecek her şey. Başından beri plan buydu falan. O gerçekleşmediğine göre daha dünkü Metatron’un tüm yazdıkları mı gerçekleşecek? O da illa bi yerde hata yapacak. Tahminim Sam, Dean ve Castiel cennete giriş kapısını bulup sezon finalinde Metatron’u harcarlar.

Şeytan cephesine gelirsek Abaddon hep kalsın derim ama onu da bu sezon sonunda Crowley harcayacakmış gibi geliyor. Crowley>Abaddon yani.

Gabriel’i görmek çok iyi geldi ya. Keşke daha fazla kalıcı olsaydı. Dean ve Sam ile karşılaşsaydı falan. Ölüp ölmediği ise hala muallak bence. Sonuçta trickster yani :smiley:

Kevin’e çok üzüldüm bu arada :frowning:

Charlie de Oz’dan gelsin.

Bu arada Sam iyi saçmaladı. Saçma sapan tripler falan.

Onun dışında bu sezon yayınlanan filler bölümler pek eğlenceli değildi. Daha orijinal bölümler izlemek isterdim. Mesela 8x4’deki Kate’li kurtadamalı bölüm gibi.

Sözün kısası ara ara sıksa da bu dizi her türlü izletiyor kendini. Hep devam etsin :smiley:

Edit: Abaddon’u Crowley alır demişim ama Dean’in Kabil’den aldığı ilk bıçak muhabbetini unutmuşum :slight_smile: Dean harcayacak o zaman Abaddon’u.
[/spoiler]

Bu kadar uzayan bir filmi ayakta tutmak her senaristin harci degil tebrik ediyorum kamera arkasini.

Hello boyz

Bu arada gabriel reisi gördük :frowning: yazık be

Deanin starwars espirisini cass anlayincaki hali asssdadssaa

CROWLEY THE KİNG OF THE "HELL"®

Vampirli siradan bi bölümdü

bu bölüm supernaturalin yan dizisinin ilk bölümüydü. dizinin adı bloodlines

Şu aileler olayı hoşuma gitti,ama bir fiil bölümdü galiba.

2.sezonu yeni bitirdim. Final bölümü çok iyiydi.

spin off’un pilot bölümü olan 20. bölüm çok tırt olmuş. ben spn izlerken bile yaratıklı bölümleri ileri sararak izleyen biri olarak bu yeni diziyi izleyeceğimi sanmıyorum. the cv doğaüstü soslu yasak aşklı (vampir & insan, uzaylı & insan, bu dizide de kurt adam & şekildeğiştiren vs) diziler çekmesin artık yeter.
bunun yerine keşke castiel yada crowley’le ilgili mini dizi çekselerdi yada madem spin off çekicez diye zorluyorlar bari onlarla ilgili olsaydı :frowning:

Aviye aynen katılıyorum hiç düşündüğüm gibi başlamadı. İzlerken resmen sıkıldım. İleride çok büyük övgüler almazsam izlemeyi düşünmüyorum. Bunun yerine yarım bıraktığım tvd’ye devam ederim daha iyi :smiley:

Spin off olayını duymuştum daha önce ama unutmuşum. Bölüm başlarken yahu bu hiç de SN’Ye benzemiyor hadi hayırlısı bakalım dedim :tongue: . Sonra mevzuya aydım tabi ki :D.

SN bölümü içinde çok sırıttı konu ama sonradan tutar mı ya da izler miyim bilemiyorum. Zaten @‘Aviendha’ dalga geçtikten sonra tvd ile Originals izlemeyi bırakmıştım :tongue: yine aynı mantıktaki yeni bir diziye başlayacağımı sanmıyorum.